День: 30.01.2019

Затишок

Поєднання кольорів з блакитним в інтер’єрі

Любителі моря будуть щасливі – багато дизайнерів і багато виробників меблів оголосили блакитний кольором 2015 року. Це означає, що ринок і в 2016 буде сповнений пропозицій меблів і елементів оздоблення з синім кольором і його варіантами в головній ролі.

Read More
Затишок

Сучасний стиль хай-тек, мінімалізм в інтер’єрі

Високотехнологічний стиль хай-тек є одним із стилів постмодернізму. Його основа – це функціональне використання простору, використання нових технологій в дизайні та облаштуванні, нових досягнень науки і технічного оснащення. Другою характеристикою цього дизайну є мінімалізм.

Read More
Затишок

Боротьба з цвіллю у ванній кімнаті

Турбота про гігієнічної чистоті і порядку в санвузлі може ефективно перешкоджати появі гриба. Грибок непривабливо виглядає, видає неприємний запах, приносить шкоду здоров’ю. Краще запобігти його появі, ніж потім довго боротися з цим явищем.

Read More
Затишок

Інтер’єр з темними шпалерами, фото

Темні стіни виглядають красиво, елегантно. Але вони часто викликають страх перед переважної темрявою, оптично зменшують кімнату. Похмурі, драматичні кольору можуть творити чудеса, вводячи в кімнату надзвичайно примхливу, висококласну атмосферу. Вони роблять кімнату затишніше. Глибокі тони створюють сприятливу атмосферу для вечірніх зустрічей з друзями, довгих розмов, приємних моментів, проведених з сім’єю або наодинці з цікавою книгою.

Read More
Затишок

Фотошпалери на двері самоклеючі

Декорування дверей в кімнатах і на кухні не надто популярно в даний час, але, оглядаючись назад в 70-і роки минулого століття, можна згадати про те, як виглядали кімнати підлітків, чиї двері були обклеєні плакатами з улюбленими зірками кіно, спортсменами і музикантами.

Read More
Затишок

Єгипетський стиль в інтер’єрі, ідеї і фото

Завдяки дешевим авіаквитків ми все більше подорожуємо і дізнаємося про нові країни. Ми привозимо з подорожей трохи екзотичної культури, захоплюємося місцевими мотивами і намагаємося створити заміну їм в наших будинках. Етно-стиль з його екзотичними елементами, безумовно, знайде своє місце в будинку мандрівного ентузіаста – і, до речі, це одне з найбільш гарячих дизайнерських напрямків в […]

Read More
Затишок

Як швидко почистити оббивку дивана від бруду і засаленість в домашніх умовах?

Чистий, акуратний диван – вітрина вітальні. Зберігати м’які меблі в бездоганному стані складно, особливо якщо в будинку є маленькі діти, домашні тварини. Диван – предмет повсякденного використання, тому швидко брудниться. Проблема забрудненої оббивки іноді сильно докучає власникам м’яких меблів.

Read More
Затишок

Інтер’єр ванної в сучасному стилі

Модних рішень в інтер’єрі ванної останнім часом з’явилося чимало. Для всіх, хто планує ремонт у ванній кімнаті, ми рекомендуємо 9 гарячих тенденцій на 2016 і 2017 роки, які представили провідні виробники сантехніки і оздоблювальних матеріалів. Подивіться приклади їх використання і виберіть рішення для себе.

Read More