День: 20.02.2019

Затишок

Декоративні кімнатні дерева для дому, назви і фото

Рослини в будинку створюють незвичайну атмосферу. Вони додають шарму в місцях, які здаються нудними і марними. Вони можуть вдихнути життя в саму нудну кімнату, надаючи їй характер, вносячи дихання радості. Рослини в будинку або квартирі – це не тільки гарні прикраси, а й корисний об’єкт для нашого здоров’я, самопочуття. Вони покращують якість повітря, очищають його, […]

Read More
Затишок

Декор стіни в дитячій

Інтер’єр дитячої кімнати є ідеальним місцем для реалізації різних ідей дизайну інтер’єру та відмінне поле для реалізації творчого потенціалу батьків. Нижче наведені деякі ідеї для цікавого декору стіни в дитячій кімнаті.

Read More
Затишок

Декоративні наклейки для інтер’єру на стіни

Іноді досить просто невеликих змін, щоб перетворити інтер’єр вашого будинку. При цьому слід орієнтуватися на декоративні тенденції і нетрадиційні рішення. Використовуйте модні наклейки для інтер’єру на стіни, шаблони і фотошпалери, які дозволять вам швидко і ефектно змінити ваше житло.?

Read More
Затишок

Декоративне оздоблення стін в квартирі

Колір, візерунок, блиск, текстура, взаємопроникнення площин – стіни в квартирі мають величезний потенціал в дизайні інтер’єру, часто незатребуваний і невикористаний.

Read More
Затишок

Мийка зі штучного каменю: плюси і мінуси

Раковина має важливе значення в будь-якій кухні. Вона не тільки виконує практичну роль, але також може бути прикрасою кімнати. Корпуси з важкого заліза – це раковини з минулого. На сьогоднішній день вони можуть бути виконані з натурального і штучного каменю, легкої нержавіючої сталі і навіть скла.

Read More
Затишок

Дитячий стелаж для книг і іграшок, з ящиками, як зробити своїми руками, фото

З дитячими іграшками зазвичай справа йде так, що навіть якщо ви не хочете цього, вони будуть поширюватися по всьому будинку.

Read More
Затишок

Дзеркала в інтер’єрі вітальні для розширення простору

Дзеркало використовується для прикраси кімнат протягом багатьох століть. Багато прикрашені товсті рами в стилі бароко були обов’язковим атрибутом у вітальнях, їдальнях і будуарах дам. Сьогодні, в період дефіциту житлової площі, експерти в галузі дизайну інтер’єру заохочують використання дзеркал для розширення простору невеликих інтер’єрів. Ефект, який створює цей предмет, сильно впливає на наше сприйняття простору.

Read More
Затишок

Мавританський газон: плюси і мінуси

Закладаючи газон, ми повинні визначитися, якою буде його призначення. Залежно від того, яким цілям він буде служити, слід вибирати різні суміші трав. Сьогодні дуже популярні газон партерний, мавританський і звичайний. І якщо звичайний садово-парковий газон нам звичний, то лугові варіанти тільки входять в моду.

Read More
Затишок

Дитяча кімната для дівчинки і хлопчика

Маленькі дослідники вимагають власного простору, де вони можуть «випускати» енергію, грати, вчитися, регенерувати свої сили, щоб знову грати і досліджувати світ. Діти, незалежно від віку постійно вивчають реальність навколо себе. Ось чому так важливо створити простір, в якому вони можуть проводити час плідно і щасливо. Облаштування дитячої кімнати – це непросте завдання, яке з’являється, коли […]

Read More
Затишок

Маленька спальня 12 кв м – реальний дизайн інтер’єру, фото

Оформлення спальні – це приємна, трохи інтимна завдання, з якою кожен з нас стикається час від часу. На додаток до того, що це приносить багато радості і задоволення, в деяких ситуаціях це може привести до замішання. Ми пропонуємо, кілька творчих і дешевих способів, як оформити сучасний дизайн спальні 12 кв м, фото ідей, ніж прикрасити […]

Read More