День: 22.02.2019

Затишок

Модні міжкімнатні двері, стилі дверей в інтер’єрі

Двері міжкімнатні повинні бути не тільки практичними, але і декоративними. Саме тому варто уважно розглянути вибір сучасної моделі для своєї квартири.

Read More
Затишок

Інтер’єр для маленьких кухонь

Кухня є серцем будинку – особливо, якщо в сім’ї є люди, які захоплюються кулінарним мистецтвом. Але що ж робити, якщо центр кулінарних експериментів настільки малий, що в ньому може поміститися тільки середніх розмірів шафа? Приготування їжі має бути задоволенням, а не щоденною гімнастикою, займаючись якою, господиня змушена протискуватися між відкритим ящиком і духовкою або духовкою […]

Read More
Затишок

Декоративні огорожі для клумб

В сучасних стандартних садах, палісадниках існує безліч ландшафтних елементів – клумби, газони, грядки, інші споруди, що поєднують різні конфігурації, матеріали. Бажаючи зберегти тривалий ефект від створення таких елементів, потрібно подумати про якісне оформлення з використанням огорож.

Read More
Затишок

Двері роликові розсувні і розсувні міжкімнатні двері приховані в стіні, їх установка

Розсувні двері стають все більш популярними. Їх головна перевага в тому, що вони займають набагато менше місця, ніж звичайні, які традиційно відкриті більшу частину часу. Коли вони встановлені на стіні, простір можна використовувати більш раціонально.

Read More
Затишок

Двері на рейках міжкімнатні

Для того щоб повісити розсувні двері на стіну, потрібно монтаж направляючої. Якщо ж рейки заховати в стіні з гіпсокартону, то напрямні будуть невидимі. Однак, розсувні міжкімнатні двері на рейках і роликах з прихованою конструкцією є складними і трудомісткими в монтажі. Набагато більш простий спосіб – це монтаж всієї конструкції до стіни з цегляної перегородки або […]

Read More
Затишок

Двері розстібні двостулкові міжкімнатні

Міжкімнатні двері забезпечують конфіденційність і захищають мешканців від шуму і запахів, що надходять з інших кімнат у будинку. Різні моделі відрізняються за кольором, матеріалом, конструкції і дизайну. Багатий асортимент дозволяє легко підібрати ту модель, яка буде відповідати інтер’єру.

Read More