День: 03.03.2019

Затишок

Підлоговий підігрів підлоги в кімнаті, плюси і мінуси водяної теплої підлоги

Будинок без батарей радіаторів, де замість них всюди тепла підлога стає все більш поширеним, люди все частіше і частіше вибирають такий варіант для обігріву свого будинку. Ті, хто вирішив встановити таку систему, як правило, стверджують, що це був хороший вибір, проте, так само, як стандартні методи опалення, це рішення має як переваги, так і недоліки. […]

Read More
Затишок

Інтер’єр залу – сучасний стиль, дизайн сучасного залу в квартирі

Сучасні інтер’єри не для всіх – їх суворість стримує тих, хто любить затишні кімнати, повні декоративних дрібничок. Модерний стиль був створений як противага достатку орнаментів дев’ятнадцятого століття. Його девіз став вироком, який виголосив знаменитий архітектор Луї Салліван: «форма слідує за функцією». В інтер’єрах, в яких функціональність головний принцип, мало місця для декоративних аксесуарів.

Read More
Затишок

Ідеї ​​оформлення стін у вітальні

Прикраса стін може бути зроблено багатьма способами – виділивши їх унікальними квітами, цікавими текстурами, шпалерами та оригінальною облицюванням. Така обробка стін додасть інтер’єру новий клімат.

Read More
Затишок

Інтер’єри стельових штор, штори в зал на стельовий карниз

Елегантно оформлений вікно дозволяє нам насолоджуватися видом, розташованим позаду нього, і покращує настрій людей в кімнаті. Декор вікна тканинами допомагає приховати непривабливі радіатори або непривабливий вигляд з на вулицю, якщо він є. Це прикраса, яке завжди зігріває інтер’єр.

Read More
Затишок

Які шпалери вибрати для передпокою?

Сучасна промисловість, яка випускає оздоблювальні матеріали, дивує сюрпризами в області декорування інтер’єру, пропонуючи нові ідеї для оригінального, функціонального дизайну. У наше розпорядження представлені ефектні, універсальні рішення, яким вже десятки років. Одне з таких рішень – шпалери!

Read More
Затишок

Міжкімнатні двері, що складаються-книжка

Складні двері зазвичай використовуються в приміщеннях маленької площі, а також складних і незвичайних по плануванню кімнатах, в яких звичайна конструкція буде незручною або навіть неможливою. Полотно таких дверей симетрично розділене навпіл, так що вже не буде потрібно додатковий простір для відкривання. Таке рішення економить квадратні метри і застосовується, як правило, в тих місцях, де важко […]

Read More
Затишок

Скляні панелі на кухню, фартух з декором

Стіну над стільницею в кухні в основному обробляють керамічною плиткою. Вона дуже практична, але не дуже ефектна. Існують і інші популярні ідеї фартуха для кухні. Набагато більш оригінально виглядає поверхню зі скла.

Read More
Затишок

Ідеальна меблі у ванну кімнату в сучасному стилі, ергономіка та плани ванній

Меблі для ванної кімнати повинна бути добре і міцно зроблена. Як і в будь-який інший кімнаті тут важливі, перш за все, ергономічність і функціональність. Перш ніж ми почнемо підбирати матеріал для меблів у ванну кімнату і проектувати дизайн інтер’єру, слід ретельно все виміряти і розставити в спеціальній програмі або просто на кресленні всі меблі і […]

Read More