День: 04.03.2019

Затишок

Як вибрати мікрохвильову піч для будинку, відгуки і поради

Зручний, багатоцільовий і відносно недорогий прилад – цінний помічник на кожній кухні. Тому мікрохвильові печі набули неабиякої популярності. У продажу є багато моделей, які відрізняються зовнішнім виглядом і набором пропонованих функцій. Сучасна мікрохвильова піч підходить не тільки для розігріву їжі, вона може готувати парові страви, запікати, використовуватися в якості барбекю.

Read More
Затишок

Інтер’єр кабінету в будинку

Власний кабінет у себе вдома – це як і раніше звучить гордо. Хоча домашній кабінет досі асоціюється з розкішшю і додатковим простором, його облаштування не обов’язково повинно поглинати величезну кількість простору, грошей і праці. Дізнайтеся, як функціонально виділити виробничі приміщення та відповідні організувати стильний домашній офіс.

Read More
Затишок

Накладна раковина на стільницю для ванної

Раковини, як правило, встановлюються у ванних кімнатах і туалетах. Це санітарне обладнання повинно бути не тільки функціональним, але також має виглядати естетично. На ринку, на щастя, у нас є дуже багатий асортимент умивальників. Вони розрізняються матеріалом з якого виготовлені, забарвленням і дизайном. Популярними моделями в даний час є накладні раковини і раковини вбудовані в стільницю […]

Read More
Затишок

Якого кольору шпалери на кухню вибрати під колір кухні

Шпалери на кухні? Чому ні! Такий матеріал буде дуже ефективно прикрашати простір. Вони ефектні, крім того, глушать звук в приміщенні і служать для маскування дефектів стін, якщо вони є. Їх кольору і текстури нескінченні. Що ж вибрати, які шпалери в моді для кухні? Класичний смугастий малюнок, або фотошпалери 3D? Ми порадимо, як прикрасити стіни відповідно […]

Read More
Затишок

Японський стиль в інтер’єрі, фото

Японський стиль в дизайні інтер’єру – це одне з найбільш відомих і в той же час наймодніших напрямків в оформленні житлових приміщень.

Read More
Затишок

Як вибрати магістральний проточний фільтр для води?

Жорстка і погано очищена вода – бич жителів міст. Споживачі питної води критично дивляться на її якість. Видимі недоліки відразу впадають в очі – каламутність від різних включень, неприємний запах хлору. Наявність сотень інших хімічних сполук, шкідливих для здоров’я людини, звичайний споживач не помічає, вони невидимі, не мають смаку, запаху.

Read More
Затишок

Скандинавський стиль у ванній кімнаті

Скандинавський стиль робить будь-яке приміщення здаються набагато більше, ніж воно є насправді. Таким чином, багато людей вибирають цей стиль, щоб облаштувати свою ванну кімнату відповідно до правил цього стилю.

Read More
Затишок

Інтер’єр будинку в стилі прованс

Інтер’єр будинку в стилі прованс стає популярним. Кілька дизайнерських трюків дозволяють лавандові поля Франції зробити близькими, як ніколи. Як ввести атмосферу французького півдня в звичайний інтер’єр, влаштувати французький дизайн інтер’єру заміського будинку, зробити його ідилічним, затишним – цим питанням присвячена ця стаття.

Read More
Затишок

Що краще – стіни під фарбування або шпалери, фарбування шпалер на кухні

Обробляючи або ремонтуючи кухню, ми стикаємося з дилемою – фарбувати стіни або клеїти на них шпалери. Обидва цих рішення можуть ефективно освіжити інтер’єр і надати йому потрібний колорит.

Read More
Затишок

Які сучасні газові плити краще і надійніше

Газова плита – популярний побутовий прилад. Її головні переваги – широкий асортимент, доступність, відносно невисока вартість, невисокі експлуатаційні витрати, традиційний звичний спосіб приготування їжі «на живому вогні».

Read More