День: 02.04.2019

Затишок

Ретро-лампа Едісона в інтер’єрі

Простота прекрасна – це девіз прихильників мінімалізму. Мінімалістське освітлення в останні роки користується великою популярністю. Лампочка Едісона є новим напрямком в області освітлення. Це одна з останніх тенденцій в індустрії дизайну, яка користується великою популярністю серед тих людей, які хочуть прикрасити інтер’єр у традиційному або еклектичному стилі, а також в стилях вантажу і ретро. Такі […]

Read More
Затишок

Світлі тони в інтер’єрі квартири

Ключ до успіху в організації модного, сучасного інтер’єру – правильний вибір кольору стін і меблів. Модні світлі стіни ефектно оживляють простір, допомагають досягти гармонії, порядку. Крім того, останні тенденції в сфері дизайну інтер’єру пропонують переважання сріблясто-сірих, білих, коричневих відтінків.

Read More
Затишок

Розумний будинок – обладнання для квартири

Система управління «Розумний будинок» стає все більш популярною. Це обладнання для квартири і будинки стає не тільки модним, але і відносно недорогим. Установка автоматики, яка до недавнього часу була доступна тільки для дуже забезпечених людей, сьогодні обходиться значно дешевше. Завдяки поширенню бездротових технологій інтелектуальний будинок може з’явитися у багатьох. Яку комплексну систему розумний будинок, обладнання […]

Read More
Затишок

Правильне розташування меблів в однокімнатній квартирі, фото

Багато хто чекає моменту покупки квартири своєї мрії занадто довго. Але навіщо починати з двох трикімнатного житла? Однокімнатна стане мудрим початком спільного життя молодят. Навіть, коли в родині з’являється дитина, можна так облаштувати кімнату, що в ній вистачить місця всім, кожен член сім’ї зможе отримати маленький власний затишний куточок.

Read More
Затишок

Рифлене і матове скло візерункове для міжкімнатних дверей

Несподіване повернення моди на мереживні скла для інтер’єрів зібрало пакет нових рішень. Внутрішнє скління з цікавою текстурою і кольором служить хорошим інструментом для створення сучасного внутрішнього простору. Різноманітна «розмита» напівпрозорість скла в коридорі або в дверях в санвузлів дозволяють додати трохи додаткового простору в приміщення, забезпечуючи вільний потік денного і штучного світла.

Read More
Затишок

Шафа для пральної машини у ванній

Пральна машина рідко є ключовим елементом декору інтер’єру. На щастя, є деякі хитрощі, які дозволяють заховати її у ванній кімнаті без обмеження доступу до пристрою.

Read More
Затишок

Розміри вхідних дверей в будинок

Для власника приватного будинку, як правило, головні параметри вирішальні вибір зовнішніх дверей – це їх зовнішній вигляд і ціна. Але крім цього дуже важливо звернути увагу і на технічні характеристики. Саме вони визначають довговічність двері і її зручність для користувачів.

Read More
Затишок

Проточний або накопичувальний водонагрівач: який краще?

Коли у вашому будинку центральну гарячу воду подають рідко, ви живете в приватному будинку або на дачі, постає питання про спосіб підігріву води. Існує кілька варіантів вирішення цього питання. Часто вибір зупиняється на електричному способі підігріву. Який водонагрівач краще – проточний або накопичувальний і в чому їх відмінності, ми розповімо в цій статті.

Read More
Затишок

Вплив кольорів в інтер’єрі на людину

У кожної людини є улюблені кольори, які супроводжують його кожен день на окремих елементах одягу або предметах. Ці кольори відображають наш настрій і темперамент. Обставляючи будинок або квартиру, варто витратити деякий час, щоб подумати про колірну палітру, з якої ми будемо контактувати кожен день.

Read More
Затишок

Ремонт в новобудові поетапно

Ви нарешті отримали ключі від квартири своєї мрії в новому будинку? Відкриваєте заповітні двері, а там – порожні стіни, сіра стяжка на підлозі, відсутність дверей і освітлення. З одного боку, це для нас величезний простір для маневрів і можливість організувати власний простір з нуля, з іншого – страх перед витратами, турботами, втратами часу, і питанням […]

Read More