Бананова шкірка – відмінна підживлення для квітівКвіти радують наше око і піднімають настрій своїм цвітінням і яскравими фарбами. Вони насичують наш будинок киснем, підвищують вологість, допомагаючи зробити кращий для нас мікроклімат. Але для того щоб наші квіти активно цвіли їм необхідна підгодівля. Вони потребують таких елементах як калій, фосфор, азот і кальцій і магній.

Мало хто знає, що все це можна знайти в банановій шкірці і зробити з неї корисну підгодівлю, причому для цього не потрібно ніяких матеріальних вкладень. Особливо багато в шкірці банана калію, який особливо потрібний кавовому дереву, всім цитрусовим деревам, різним цикламенів і фіалкам, бегонії і авокадо теж споживають багато калію. Адже під час цвітіння і активного росту цей елемент просто необхідний рослинам. Підживлення для квітів з бананової шкірки – найкраще добриво. Як же його зробити?

Бананова шкірка - відмінна підживлення для квітів
Підживлення для квітів з бананової шкірки

Застосування бананової шкірки

Банани везуть здалеку. Тому їх зривають ще зеленими, щоб вони дозріли, і вийшов гарний фрукт. Їх обробляють різними хімічними речовинами. Щоб прибрати молочний сік і збільшити їх транспортабельність банани для транспортування замочують в розчині хлору і сульфату амонію, а для дозрівання застосовують етилен. Ці хімікати відкладаються в шкірці. Проте, дачники вважають, що підгодівля з бананової шкірки – це дуже хороший засіб. Його можна виготовити різними способами.

Бананова шкірка - відмінна підживлення для квітів

Добриво можна застосовувати у вигляді:

1.Порошка. 2. Настою з шкірки. 3. компостну суміші. 4. Нову шкірки.

Готують таке добриво різними способами:

Порошок з бананової шкірки. Шкірка не може зберігатися довго в свіжому вигляді, тому з неї роблять порошок. Для цього потрібно добре вимити і просушити бананову шкірку на світлому підвіконні або батареї, поклавши внутрішньою стороною вгору. Коли шкірка стане ламкою і придбає коричневий колір, тоді шкірку бананів подрібнюють на кавомолці або в ступці і отримують порошкоподібну масу. Зберігати його потрібно в сухий банку з щільно закритою кришкою і використовувати в міру необхідності. Для кімнатних квітів при пересадці можна закладати порошок в вазон, змішавши його з грунтовою сумішшю з розрахунку одна частина порошку на десять частин грунту. У період цвітіння рекомендується розсипати зверху одну або дві чайні ложки порошку і полити рослину, таку процедуру потрібно робити один раз на місяць.Бананова шкірка - відмінна підживлення для квітів

Настої і відвари з бананової шкірки. А також добре використовувати настойки шкірки, але необхідно зробити так, щоб витратити відразу, адже зберігати таку настоянку більш десяти днів в холодному місці не можна. На десять визнав звичайного діаметру потрібно взяти шкірку від трьох плодів і вливають літр окропу, після цього суміш настоюється чотири години, проціджують і поливають нею рослини по п’ятдесят мілілітрів на кожне.

Бананова шкірка - відмінна підживлення для квітів

Щоб поливати розсаду і як ліки від попелиці роблять іншу настоянку, для цього в шкірку від трьох плодів наливають теплою водою і залишають наполягати дві доби, потім додають таку ж кількість рідини і після цього вже можна користуватися. Прийнято застосовувати цю настойку один раз в тридцять днів.

Компост з шкірки. Дуже добре удобрює квіти компост з банана, потрібно взяти багато бананової шкірки і спеціальний засіб «Байкал», потім шкірку дрібно ріжуть і пересипають засобом, і чекають місяць, поки вона не разложатся. Через місяць процедуру повторюють, додавши ще шкірки.

Бананова шкірка - відмінна підживлення для квітів

Як удобрювати свіжої шкіркою?

Для того щоб рослини активно росли можна підготувати грунт з підгодівлею. Для цього за 2-3 тижні до посадки в грунт закладають подрібнену свіжу шкірку, щоб скоротити процес її розкладання можна додати органіку. Це дуже посилить ріст листя. Можна зробити зі свіжої шкірки живильний коктейль для ваших рослин. Свежеочіщенную шкурку подрібнюють з водою до однорідного стану, потім кладуть у грунт дві їдальні ложки коктейлю і перемішують, ставлять в неосвітлене місце на п’яти або десять діб, після чого туди можна пересаджувати рослину.

Бананова шкірка - відмінна підживлення для квітів

Підживлення для квітів з бананової шкірки – відмінне добриво для квітів. Якщо ретельно доглядати за рослинами, то вони обов’язково будуть радувати вас довгим цвітінням і яскравими фарбами.

Бананова шкірка - відмінна підживлення для квітів

Дивіться також відео:

Добриво з бананової шкіркиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *