Бетонну стелю в стилі лофтСтеля – це один з тих елементів, про які ми думаємо менше всього при облаштуванні квартири. Як правило, велика увага приділяється декору стін і підлоги, вибору меблів та аксесуарів. Найчастіше стелі в приміщеннях фарбують в білий колір. Слід, однак, знати, що, доклавши трохи зусиль, можна виконати декор стелі у творчій і цікавій формі, адаптуючи його зовнішній вигляд до стилю, в якому оформлений інтер’єр.

Сьогодні все більшою популярністю користуються лофтового інтер’єри, які пов’язані з промисловим стилем. В їх декорі переважають елементи, взяті з виробничих цехів. Саме вони є головною прикрасою стелі. Це можуть бути вентиляційні решітки, труби, дроти і т.д. Цікавим рішенням для лофтового аранжування є використання сирих бетонних стель. Як зробити бетонну стелю, які матеріали допоможуть домогтися бажаного ефекту, ніж покрити бетонну стелю, щоб забезпечити його довговічність – про це піде мова в даній статті.

Бетонну стелю в інтер’єрі квартири – основа промислового стилю

Сучасний промисловий стиль підкреслює не тільки міський характер приміщення, а й спосіб життя його жителів. Він характеризується використанням суворих і холодних промислових оздоблювальних матеріалів, таких як: скло, метал і бетон. Стильні бетонні стелі відмінно підходять для промислового або лофтового інтер’єру, а також до стилю скандинавського і японського мінімалізму. Вони стали бажаним елементом у багатьох сучасних будинках. Цей матеріал повністю змінює інтер’єр квартири.

Зовнішній вигляд бетону підкреслить безбарвний лак на його поверхні, який дозволить посилити ефект суворості і прохолоди, бажаний в сучасних інтер’єрах, а також практичним способом захистить стіну від пошкоджень або вологи.

Це цікаво! Як оформити стиль лофт в інтер’єрі маленької квартири.

Необроблені бетонні стіни і стеля – це не завжди хороше рішення для житлової кімнати, тому краще використовувати імітацію бетону. Для того, щоб зберегти промисловий стиль ми можемо використовувати різні матеріали:

 • декоративну штукатурку, яка прекрасно імітують бетонні поверхні;
 • декоративну фарбу;
 • модульні плити з архітектурного бетону зі спеціальним просоченням;
 • декоративні панелі під бетон.

Бетонні стелі в інтер’єрі – фото

Сирий бетон, безумовно, одна з найбільш цікавих тенденцій в інтер’єрі, яка неухильно набирає популярність. Тому все більше і більше людей вибирають цей вид обробки на стелі у вітальні. Бетон додає як строгість, так і дивовижну елегантність. Така декоративна поверхня виглядає найкраще в великих приміщеннях, де поверхня буде красиво представлена. Але і невелику квартиру можна прикрасити таким чином.

Бетонну стелю в стилі лофт з мікроцемента

Часто бетонну стелю виконують їх мікроцемента. У багатьох людей існують побоювання в тому, як бетон буде себе вести на підлозі або на стіні. Відповідно, багато хто намагається оформити їм поверхні, які не перебувають у безпосередньому контакті з людиною, наприклад, стелю. Це дуже хороший компроміс, тому що ми можемо поєднати його з натуральними дерев’яними підлогами і меблями. Використання мікроцемента на стелі, створює ідеальне тло для всього інтер’єру.

Мікроцемент на стелю краще класти на фінішну штукатурку або гіпсокартон. Весь процес виконується надзвичайно швидко, кваліфікована бригада зможе зробити протягом двох днів 80-100 м² стелі з мікроцемента.

З мікроцемента можна виконати безліч видів обробки, наприклад, обробити різні поверхні з тонким розходженням квітів, імітуючи натуральний цемент.

Вибираючи цей вид обробки, слід продумано спланувати висвітлення. Правильно вибираючи лампи і належним чином спрямовуючи потоки світла, можна додатково підкреслити оригінальну структуру такої поверхні.

Декоративні фарби, що імітують бетон

Цікавим варіантом для створення оригінальної текстури можуть послужити спеціальні мінеральні дисперсійні фарби. Ці склади містять модифікатори, які дозволяють пігменту поширюватися нерівномірно і гладко на стіні, а формуючи численні смуги, більш темні і світлі, що нагадують сиру цементну поверхню.

Можна також за допомогою спеціального шпателя нанести смуги і вм’ятини. Мінеральні фарби утворюють тонку структуру. Така фарба наноситься за допомогою валика. Перший шар може бути негайно згладжений сталевим шпателем по товщині зерна. Другий шар додатково може бути завдано з використанням шпателя, формує порожнини.

Форма візерунків і поглиблень буде залежати від використовуваного інструменту. Коли шар висохне, він може бути згладжений за допомогою шпателя або губки, щоб надати йому відповідну структуру. Такий декоративний шар фарби також потребують нанесення фінішного покриття, наприклад, прозорого або кольорового лаку або воску.

Бетонну стелю лофт з декоративною штукатуркою

Стеля, оброблений бетонної штукатуркою – це відмінна ідея, щоб доповнити промислову атмосферу і принести в інтер’єр велику дозу сучасності. Прийнявши рішення про бетонному стелі у вітальні, ми повинні пам’ятати про правильний вибір інших квітів в кімнаті, щоб уникнути переважної ефекту. Бетонну стелю буде ідеально гармоніювати з різними відтінками блакитного, м’яко заломленими деталями в природних кольорах дерева.Зовсім інакше буде виглядати кімната з бетонним стелею, в якій переважатиме яскраві і інтенсивні кольори – червоний, зелений або оранжевий. Якщо вам подобається сучасні та сміливі рішення, можна використовувати світло-сірий відтінок. Правильно підібраний фарбувальний пігмент допоможе створити задуману аранжування.

Ефект бетону на стелі легко виконати за допомогою структурної штукатурки. Така поверхня буде дуже реалістично імітувати природний бетон з характерними візерунками і дефектами. Також можна отримати гладку поверхню або створити імітацію бетонних плит за допомогою стилуса.

Декоративна штукатурка дозволяє створити стильний ефект природного «сирого» бетону. У поєднанні з холодним металом і елегантним склом, можна отримати ефект футуристичного інтер’єру.

Використовуючи цей матеріал, можна отримати ефект:

 • природний «сирий» бетон з характерним знебарвлення;
 • опалубки;
 • сталевий форми;
 • гладкий;
 • литий поверхні з характерною точкової корозією і дефектами.

Переваги декоративної штукатурки:

 • стійкість до прання і мокрій очистці;
 • багато склади мають стійкість до дії бактерій і грибків;
 • міцне фінішне покриття;
 • забезпечує «дихання стін».

Перед нанесенням штукатурки потрібно покрити поверхню вирівнює акриловою фарбою для зміцнення підкладки. Також може знадобитися колірної концентрат пігменту для фарбування штукатурки. В кінці застосовується акриловий лак-фарба для бетонного стелі для закріплення і захисту поверхні.

Модульні плити з архітектурного бетону

Бетон в інтер’єрі до недавнього часу не мав надто багато прихильників. Найчастіше він асоціюється з холодним середовищем, в якій незатишно жити. Тим часом, в даний час він переживає ренесанс. Це матеріал дуже характерний, простий у використанні, елегантний і благородний.

Для обробки можуть бути використані модульні бетонні плити. Вони можуть мати різні розміри. Їх вартість залежить від розміру і типу. Установка таких плит буде викликом для обивателя, але досвідчений майстер не буде мати будь-яких проблем. Будь-яка просочення не змінює колір, а служить, перш за все, для легкого очищення. Крім того, завдяки просоченню знижується поглинання води. Завдяки цьому бетонні плити можна використовувати навіть в умовах підвищеної вологості, наприклад, у ванній кімнаті. Бетонні плити також можуть бути захищені тонким шаром прозорої смоли.

На стелі використовуються архітектурні бетонні панелі з малою вагою.Сьогодні інтер’єр в індустріальному стилі досі асоціюється зі свободою, екстравагантністю і міським артистизмом, тому він ідеально підходить для квартири в промисловому стилі.

Як зробити тепліше інтер’єр зі стелею з бетону?

Така стеля виглядає красиво і здатний привернути увагу. Але слід дотримуватися обережності, щоб не переборщити з використанням цього матеріалу в кімнаті. Бетон є дуже благородною покриттям, але інтер’єру додає тяжкість, а також лиск. Інтер’єр з його використанням не повинен мати занадто багато доповнень, так як сама груба сіра поверхню дуже декоративна і дає приголомшливі візуальні ефекти. Бетонну стелю створює враження, ніби він незавершений і сирої, але разом з тим надає приміщенню елегантність і стабільність. Така обробка добре працює не тільки в будинках, але і в громадських будівлях, наприклад, в банках, креативних офісах і ресторанах.

Ефект може був підкреслений світлодіодами, роблячи стелю візуально «легше». Таке покриття буде виглядати красиво з деревом, склом, нержавіючої сталлю, і меблями в білому, сірому і чорному кольорах. Завдяки добавкам з дерева, можна візуально зробити інтер’єр більш теплим, також затишку додадуть тканини на дивані або штори.

Дерев’яні меблі або обробка сходів зробить такий інтер’єр затишніше й тепліше. Деревина, що переходить з підлоги на стіни допоможе створити затишну атмосферу в цій частині кімнати.

Рівномірне покриття підлоги і стелі, що нагадує сирий бетон, допоможе в досягненні візуальної гармонії і підкреслить характер будинку.

Серцем будинку і найбільш представницьким приміщенням є їдальня, особливу атмосферу їй додасть великий круглий стіл. Окрасою кімнати стане бетонна розетка з квітковим мотивом на стелі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *