Білі стіни в інтер’єріБілі стіни в інтер'єрі

Білий інтер’єр, як правило, не асоціюється з затишним притулком. Швидше за все, це сучасний мінімалістичний дизайн, дуже просторий, повітряний, але часто і нудний. Але чи так це?

При розумному використанні цього кольору можна домогтися різних результатів і оформити кімнату в різних стилях – класичному або сучасному, гламурному або мінімалістичному, теплом південному або скандинавському. У дизайні інтер’єру білі стіни можуть створювати різні ефекти, кінцевий результат буде залежати від меблів, добавок, і дизайнерських трюків.

Як зробити білі стіни в інтер’єрі гармонійними і естетичними, як навчитися керувати нюансами білого в інтер’єрі, щоб він отримав художнє вираження – про це піде мова в даній статті.

Переваги білих стін в інтер’єрі

Білий колір асоціюється з мінімалізмом і сучасністю. В оформленні кімнат він виступає дуже вдалим фоном для меблів, утворюючи велике світле простір. Білий відмінно поєднується з багатьма кольорами і пропонує нам величезне поле для аранжування кімнат і застосування різних колірних рішень і комбінацій.

Білі стіни в інтер'єрі

Цей колір підходить також по архітектурно-економічних причин. Квартири коштують дорого, що змушує економити на їх метражі. Однак ми не хочемо відчувати себе у власному житлі некомфортно через його невелику площу, тому шукаємо рішення, які допоможуть оптично збільшити наш життєвий простір. Ніщо так не розширює простір візуально, як світлі стіни, оброблені глянцем меблеві фасади і правильне освітлення.

Таким чином, білий колір в багатьох випадках просто незамінний. Він є частиною дизайну в сучасному мінімалістському стилі і стильних, затишних скандинавських конструкцій. Білий – це прекрасний фон для цілого ряду просторових форм. У кімнаті він робить весь інтер’єр візуально просторішим, світлим і свіжим.

Білі стіни в інтер'єріБілі стіни в інтер'єрі

Білий колір стін в інтер’єрі й його відтінки

Давно минули ті часи, коли вибір оздоблювальних матеріалів був невеликий, і найчастіше стіни просто білили, в результаті у всіх будинках вони мали приблизно однаковий колір. В епоху настільки багатого ринку палітр і колірних тонів здається незвичним вибір білого кольору стін для нашої вітальні, спальні або передпокою.

Але не варто забувати, однак, що багатство відтінків і нюансів торкнулися і білого. Ці нюанси у відповідних випадках можуть додати інтер’єру незвичайну жвавість і візуально збільшать невеликий інтер’єр. Що ж в цьому здавалося б простому кольорі такого, що він як і раніше популярний?

Білий колір стін в інтер'єрі й його відтінки

Палети більшості провідних виробників фарб, конкуруючих в авторських пропозиціях, пропонують нам різні відтінки:

 • тонкі відтінки бежевого;
 • рожевого і персикового;
 • жовтого;
 • м’ятного в нарочито побілілих версіях;
 • сизо-білі;
 • алебастр;
 • мармур;
 • з тонкими нотками блакитного;
 • сліпучий сніг.

І тому білий колір перестає бути одноманітним. Поняття пластичності білої стіни в інтер’єрі не було до недавнього часу відомо. Білі стіни гарантували кімнаті чистий і охайний зовнішній вигляд. Однак поєднання білої стіни і прилеглих до неї елементів в похідних відтінках білого можуть також забезпечити сильний ефект. Такий інтер’єр набуває новий архітектурний вигляд.

Білий колір стін в інтер'єрі й його відтінки

Виділення в будь-якому відтінку характерного архітектурного елементу інтер’єру (наприклад, виступає зі стіни каміна, віконних прорізів, ніш, дверних прорізів, дерев’яних віконних рам і декоративних елементів) підкреслює унікальність цього елемента і додає простору внутрішній тривимірний ефект.

Білий колір стін в інтер'єрі й його відтінки

Така аранжування і створює пластичність інтер’єру – оптично додає рух стін і елементів кімнати. Якщо обрані відтінки білого менш різноманітні (лежать ближче на палітрі), то ефект пластичності буде тоншим, і навпаки.

Білі стіни в інтер’єрі – фото цікавих ідей

Інтер’єр вітальні з білими стінами сьогодні дуже популярний. Він торжествує, радує око, і є об’єктом захоплення у багатьох будинках. У пошуках ідей, як оформити білі стіни в інтер’єрах, варто розглянути запропоновані нижче варіанти дизайну. Щоб цей простий і красивий колір не виглядав нудно, він повинен бути правильно розташований в комбінації з іншими квітами, доповнений або розбавлений ними.

Білі стіни в інтер'єрі - фото цікавих ідей

Скандинавський інтер’єр

Білий колір має багато шанувальників, важко встояти перед його чарівністю. Багато хто любить скандинавські інтер’єри, ці природні аранжування, що вражають своєю простотою і простором. Саме нескладне пропозицію – це фарбовані білі віконні рами і меблі покрита білою фарбою змушують нас шукати свій власний дизайн інтер’єру. Скільки людей під впливом цих фотографій взяли спонтанне рішення про капітальний ремонт! Тому що білий, хоча і вимогливий, але легко приймає будь-яке наше творчість.

скандинавський інтер'єр

Білі стіни і яскраві акценти

Якщо ми хочемо досягти в інтер’єрі легкості, ми часто наважуємося на світлі стіни. При цьому треба знайти варіанти обстановки, які допоможуть трохи зламати світлий фон. Слід вибирати добавки відповідно до нашими перевагами і розставляти їх, починаючи від центру квартири або вітальні.

Які правила для узгодження кольорів у білій вітальні? Так як білий є прекрасним фоном для інших кольорів, ми можемо об’єднувати з ним будь-який колір. Щоб він був не дуже домінуючим, краще розбити його на дрібні частини і просторові форми. Підійдуть такі добавки як, наприклад:

 • кольорові подушки на дивані;
 • колоритні покривала;
 • кольорові квіткові горщики;
 • вази;
 • картини і плакати.

Такий предмет легко може бути замінений на інший, якщо він нам набридне, тому інтер’єр завжди можна міняти і оновлювати.

Білі стіни і яскраві акцентиКрім того, можна комбінувати кілька кольорів, створювати контрасти. Але в яких пропорціях? Слід пам’ятати, що темні і яскраві кольори на великих площинах, наприклад, на стіні і килимі, можуть домінувати над світлими, які в цьому випадку перестають бути фоном для інших кольорів. Безпечніше вибирати лише окремі добавки або окремі предмети меблів.

Білі стіни і яскраві акценти

Добавки і аксесуари до білого інтер’єру

Які добавки можуть нам допомогти?

 • Наклейки і плакати. У дитячій спальні, наприклад, підійдуть наклейки. Оформлені в аналогічній стилістиці і кольорах, вони можуть бути чарівною деталлю або більш домінуючим акцентом. Варіантів дуже багато – персонажі з казок, тварини, рослини і геометричні, художні інсталяції для кімнати підлітка.Наклейки і плакати
 • фотошпалери. У дитячій і дорослій спальні, а також у вітальні і кухні це можуть бути фотошпалери, які, сьогодні завдяки сучасному дизайну, можуть повністю перетворити кімнату.фотошпалери
 • Стіна з білої цегли в інтер’єрі скандинавському і прованс. Любителі скандинавського стилю і стилю прованс можуть прикрасити стіну, обробивши її імітацією білої цегли. Його груба текстура розриває гладкі стіни.Стіна з білої цегли
 • Стінові панелі. У тому ж дусі будуть працювати декоративні стінні панелі. Ринок пропонує різні моделі, наприклад, 3D, з гіпсового композиту. Ми можемо вибрати один візерунок, створюючи інтригуючий акцент на одній зі стін або покрити їм всю поверхню.Стінові панелі
 • На кухні стильні акценти може додати красивий контрастує фартух з скла, фотошпалери, стільниця з натурального або штучного каменю. Поодинокі барвисті деталі не зруйнують всієї композиції, а будуть привертати до себе увагу. Це можуть бути кухонне приладдя в улюбленому кольорі, розташовані в робочому просторі, елементи світлого дерева, рослини, зелені трави, які освіжать простір.На кухні

Якщо є мета залишити стіни білими, акценти можна додати на підлозі або стелі.

Сучасний інтер’єр – білі стіни, темна підлога

Сучасний інтер'єр - білі стіни, темна підлога

Яскравий килим і пофарбований в інтенсивні кольори стелю, оживляють інтер’єр. Підкреслять всі освітлення, розташовані в багатьох місцях точкові світильники. Висячі недбало на кабелях промислові електричні лампочки в металевих клітках, а також розміщені в підвісній стелі галогенні світильники додадуть інтер’єру динаміки.

Добавки і аксесуари до білого інтер'єру

Біла цегляна стіна в інтер’єрі

Все частіше і частіше ми вибираємо більш складні способи обробки, ніж шпалери або фарбування, і одна з популярних тенденцій – це біла цегла, який в порівнянні з червоним, створює затишну і домашню атмосферу без елемента обважнення інтер’єру.

З чого зробити стіну під цеглу?

Цегла, пофарбований у білий колір, як правило, використовується в сучасних інтер’єрах, яким він надає теплий тон і формує інтер’єр з домашнім характером. Якщо у нас є цегляна стіна, то достатньо її просто покрити білою фарбою і відповідним захистом. Це все, що потрібно зробити, щоб насолоджуватися красивою поверхнею протягом багатьох років. Якщо цегляної стіни немає, то стіна під біла цегла в інтер’єрі може виконана з плитки під цеглу. Вона не вимагають затірки, і ви можете легко змінити її колір – просто перефарбувати.

Біла цегляна стіна в інтер’єрі – фото

Біла цегляна стіна в інтер'єрі - фото

 Є також інші варіанти – шпалери і фотошпалери з імітацією цегли.

фотошпалери з імітацією цегли

Біла цегляна стіна в інтер’єрі вітальні

Перш за все, цей елемент відмінно виглядає в інтер’єрах в стилях:

 • мінімалістському;
 • скандинавському;
 • прованс;
 • Шеббі шик;
 • промисловому.

Залежно від того, який інтер’єр ви бажаєте оформити – сирої або затишний, слід вибрати варіант – червона цегла або білий. При цьому можна бути впевненим, що він буде працювати в будь-якій кімнаті, проте, не варто обробляти з його допомогою все стіни, щоб вони не домінували. Наприклад, можна оформити сіро-білі стіни в інтер’єрі в стилі лофт з промисловими нотками.

Краще оформити цегляним декором певні елементи, які будуть виключно добре представлені в якості фону, наприклад, для телевізора, дивана, ліжка.

Біла цегляна стіна в інтер'єрі вітальні

Чому білий цегла такий популярний?

Білий цегла не такий агресивний, як червоний і краще підходить для універсальних комбінацій. З огляду на велику кількість матеріалів, які використовуються для покриття стін, цей цегла відрізняється довговічністю і хорошою стійкістю. Варто відзначити, що в разі білої цегли слід покрити його фарбою, що забезпечить основний фон і художнє оформлення в потрібному відтінку, і довговічність покриття. Це рішення сподобається всім, хто не любить візерункові шпалери і яскраві кольори, але хотів би одну зі стін у кімнаті прикрасити цікаво і виразно.

Цегляні білі стіни в інтер’єрі кухні, фото

Цегляні білі стіни в інтер'єрі кухні, фото

Така обробка дає нам свободу для дизайну. Це буде гарне рішення для інтер’єру в стилі скандинавського мінімалізму, а також еклектики, або навіть традиційного. Завершить оформлення правильно підібрані меблі, яка з точки зору форми і кольору може бути дуже різноманітною, хоча для мінімалістського інтер’єру – чим менше і простіше, тим краще!

Чому білий цегла такий популярний

Білі стіни, як і раніше популярні. Надає білому не тільки приголомшливі і модні, а й дуже практичні, тому що їх легко оновити. Вони добре поєднуються з іншими квітами і красиво представляють меблі і предмети інтер’єру. Меблі, добавки і аксесуари, такі як картини і килим в яскравих кольорах додадуть характеру і динаміки такій кімнаті. Такий інтер’єр буде виглядати просторим і світлим, чистим, акуратним і елегантним.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *