Біокаміни в вітальні, наповнювач і матеріали для біокамінаБіокаміни в вітальні, наповнювач і матеріали для біокаміна

Біокамін – це пристрій, призначений для опалення приміщень. Воно служить привабливим доповненням до стандартної системи опалення. Від традиційного каміна його відрізняє спосіб отримання полум’я. Дерево замінено особливим, екологічним біопаливом. Оскільки згорання відбувається без диму і неприємного запаху, в цьому випадку не потрібен димохід. Для його використання не потрібно ні обслуговування, ні дозвіл на димохід. Це одне з найбільших переваг біо-каміна. Вони можуть бути встановлені в приміщеннях, непридатних для установки традиційних камінів. Їх можна використовувати навіть в маленьких приміщеннях.

Біокаміни в вітальні

На додаток до обігріває функції, така міні-піч має унікальні форми, часом навіть фантастичні і стане справжньою окрасою, що дозволяє створити дизайн вітальні з каміном в сучасному стилі.

Біокаміни в вітальні

Простота установки і широкий асортимент форм і візерунків дозволяє реалізувати найбільш складні декоративні ідеї навіть в невеликій квартирі. Біокаміни в сучасній вітальні стануть центром уваги.

 Біокаміни в вітальні

Чи треба провітрювати квартиру?

Перед установкою біо-каміна переконайтеся, що система вентиляції в кімнаті забезпечує достатній повітрообмін. Якщо це так, то його установка дозволяється. Його установка не має ніяких інших вимог, що стосуються вентиляції. У процесі горіння вуглекислий газ виділяється в таких кількостях, які не вимагають додаткових заходів, вони видаляються через звичайну систему вентиляції, звичайно, за умови її справної роботи.

З точки зору ефективності виробництва енергії, біокаміни можна порівняти з електрообігрівачами, але їх ККД вище. Майже 97% теплової енергії, виробленої ними, залишається в приміщенні. Середній прилад має потужність близько 3 кВт, це, як два великих обігрівача. Тому, якщо ми вважаємо, що провітрювання приміщення необхідно, то провітрювати краще коротко і інтенсивно, при цьому втрати тепла будуть менше.

Що вибрати – висячий, вільно стоїть, настільний биокамин або вбудований?

Питання вибору залежить від розміру приміщення, типу інтер’єру, а також його стилю.

Підвісна биокамин і його переваги

Підвісні варіанти вибирають для вітальні. Підвісні біокаміни круглі допоможуть вам створити дуже оригінальний інтер’єр.

Підвісна биокамин і його переваги

Вони дозволять витончено замінити настінні елементи інтер’єру і створити теплу атмосферу. Такі моделі відмінно підходять для мінімально прикрашеного простору. Чудово вони можуть виглядати і в спальнях. Танцующее полум’я, яке можна побачити з ліжка, створює романтичну атмосферу. Висячі біо-каміни з великими шибками передають в приміщення також досить багато світла. Вони не громіздкі і можуть бути використані в невеликих квартирах, не побоюючись придушити інтер’єр.

Але пам’ятайте один основний принцип. Біокаміни настінні добре вписуються в місцях, де вони не конкурують з іншими прикрасами на стінах.

Біокаміни в вітальні

Якщо в кімнаті на стіні висить телевізор, краще зробити вибір на користь вільно стоять камінів.

Стоїть окремо і настільний биокамин

Стоїть окремо біо-камін виглядає краще у великих приміщеннях, де вогонь можна побачити з певного місця. Його великою перевагою, на відміну від підвісних камінів, є мобільність.

Стоїть окремо і настільний биокамин

У будь-який час ми можемо перемістити його відповідно до своїх потреб і на свій розсуд.

Стоїть окремо і настільний биокамин

Серед вільно стоять камінів ми знаходимо моделі з класичними лініями і в сучасному стилі.

Стоїть окремо і настільний биокаминМи можемо також вибирати з величезного розмаїття розмірів. Від маленьких, які можна встановити на столі, до великих підлогових моделей. Якщо у вас є биокамин настільний, відгуки ви можете залишити під статтею, вони допоможуть іншим людям зробити правильний вибір.

Є також інші цікаві варіанти, наприклад, камін, вбудований в журнальний столик.

камін, вбудований в журнальний столик

Аналогічним чином варто підходити, вибираючи вбудований биокамин в ніші. Краще за все він буде представлений у відкритих, великих кімнатах. Рішення про такий варіант, однак, повинно бути добре продумано, оскільки він буде служити вам протягом багатьох років. Нам доступний цілий ряд варіантів у продажу, тому не варто поспішати з вибором, має бути поданий в своєму інтер’єрі різні моделі і тоді вже вибрати найбільш підходящу.

Матеріали для біокаміна

Звичайно, блиск вогню є одним з головних атрибутів декорації цього пристрою. Важко відірвати очей від танцю полум’я. Ігристе полум’я запрошує глядача на унікальний спектакль, де сценарій змінюється з кожним наступним показом. Для привабливості цієї вистави вам будуть потрібні не тільки актори у вигляді вогню, але і красиві аксесуари. Для декору використовуються різні матеріали – керамічні поліна, каміння для біокаміна і інші декоративні предмети.

Який же можна вибрати наповнювач для біокамінів?

Можуть бути використані наступні матеріали для біокамінів:

  • Камені для біокаміна – це унікальна серія керамічних каменів для камінів, які є необхідним доповненням, щоб створити унікальний стиль інтер’єру. Також можуть бути використані базальтові камені.

Камені для біокаміна

Унікальний блиск каменів досягається шляхом покриття їх особливою глазур’ю, яка відображає падаюче світло від їх поверхні. Висока якість глазурі також відповідає за їх здатність витримувати відкритий вогонь. Камені, насправді дуже стійкі до високої температури.

  • Керамічні дрова для біокаміна – це найпопулярніший керамічний пористий наповнювач для біокамінів, який використовується в декорі.

Керамічні дрова для біокаміна

Розкладаючи в біокаміни дрова керамічні навколо вогнища, ви повинні слідувати деяким простим правилам. Їх слід укладати навколо отвору вогнища.

Правильне укладання керамічних дров в биокамин

Пам’ятайте, що не можна закривати отвір вогнища. Після укладання першого шару, для того щоб отримати хороший візуальний ефект можна розташувати другий шар.

Правильне укладання керамічних дров в биокамин

Завжди запалюйте вогнище після укладання колод, а не навпаки. Не додавайте папір в палаючий вогонь. Використовуйте тільки відповідні запальнички на довгій ручці.

Основні правила безпеки при розпалюванні біокаміна

Нагадаємо також, основні правила безпеки:

  1. Ніколи не торкайтеся до каменів і дров голими руками, коли горить вогнище.
  2. Ніколи не видаляйте поліна і каміння з палаючого вогнища.
  3. Ніколи не використовуйте дерев’яні дрова або вугілля.
  4. Ніколи не дуйте на вогнище, щоб він загорівся.

Як вибрати паливо для камінів?

Найбільш важливою характеристикою, яка визначає вибір палива – це, звичайно, його якість. Але як відрізнити хороший продукт від продукту поганої якості? Чим відрізняється склад палива для біокамінів?

Ознаки палива хорошої якості

Паливо для біокамінів

  • Запах, який виділяє биокамин при горінні. Основу рідкого палива для біо-камінів становить етанол хорошої якості, тобто звичайний спирт. Етанол є спиртом рослинного походження, що отримується в процесі ферментації рослинних цукрів. Через хімічного складу отриманого спирту простий перегонки не достатньо, щоб отримати хорошої якості чистий етанол без шкідливих домішок. У зв’язку з цим, він піддається багатоступеневою ректифікації, тобто очищення. Пропоновані на ринку є екологічно безпечними для камінів збагачуються також іншими компонентами, хоча їх додають зовсім небагато. Так, наприклад, є невеликі добавки для додання вогню традиційного оранжевого кольору, так як чистий спирт горить синюватим полум’ям. Відповідно, биокамин запах неприємний не виділятиме, якщо ви використовуєте рідке паливо хорошої якості. Паливо добре очищено і нешкідливо в експлуатації за призначенням, звичайно воно не буде найдешевшим. Заради свого здоров’я не варто купувати паливо дешевше, при цьому ми будемо відчувати цілий спектр сторонніх і шкідливих для здоров’я запахів.
  • Залишки від горіння. Чистота палива і його добре підібрані інгредієнти не дають залишків в процес горіння. Якщо після згоряння палива паливний бак для біокаміна містить будь-які незгорілі частки, це означає, що ви вибрали паливо поганої якості. Пам’ятайте, що продуктом згоряння такого палива може бути тільки пар, мінімальна кількість летючого вуглекислого газу і тепло. У нижній частині бака не повинно бути ніяких опадів і залишків. Так що стережіться всякого роду контрафактної продукції та продукції невідомого походження, виробництво яких, ймовірно, відбулося без будь-якого контролю якості.

Як вибрати паливо для камінів

Кращим рішенням буде придбання палива, схваленого авторитетними науково-дослідними інститутами. Надійні виробники проводять дослідження хімічних і фізичних властивостей продукту, що виробляється на предмет безпеки для людей і навколишнього середовища. Звичайно, завжди потрібно пам’ятати, що безпека є необхідною умовою для використання продукту за призначенням, необхідно прочитати і дотримуватися умов, наведені на етикетці.

Важливий також вид упаковки палива. Так як рідке паливо легкозаймиста і часто перевозиться на великі відстані, воно повинно мати упаковку, відповідну стандартам зберігання і транспортування таких продуктів. На тарі повинна бути відповідне маркування, що захищає користувачів від застосування рідини не за призначенням. Добре, якщо пляшки або каністри мають безпечні кришки, що обмежують доступ до них дітей.

Ми також повинні пам’ятати, що не можна заливати в камін щось інше, крім спеціального палива. Це відноситься до бензину, олії, або іншому спирту, не варто робити паливо для біокамінів своїми руками. З метою безпеки ми повинні використовувати тільки паливо, спеціально призначене для цього.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *