Черговість робіт при обробці будинку – після чого робити стяжку, після чого робити шпаклівкуЧерговість робіт при обробці будинку

Оздоблення є заключним етапом в будівництві нового будинку, а також ключовим елементом робіт під час ремонту. У разі будівництва – це момент, коли інтер’єр починає набувати свої остаточні форми. При цьому черговість робіт при обробці будинку не залежить від погоди. Цей етап визначає кінцевий результат, дотримання всіх правил має вирішальне значення, тому правильно дотримуватися послідовність робіт при обробці будинку вкрай важливо. Оздоблювальні роботи починають після виконання всіх установок.

Після чого ставити вікна?

Установка вікон – це заключний етап будівництва будинку. Коли стіни і дах готові, настає момент, після чого встановлювати пластикові вікна можна вважати одним з останніх штрихів перед обробкою. Це завершальний етап. Коли вікна вже встановлені, ми можемо переходити до обробки будинку.

Після чого робити стяжку?

Починаємо обробку будинку з реалізації стяжки у всіх приміщеннях. Вже через кілька днів після розливу, по полам можна буде починати ходити, але перш ніж ви зможете укладати на них підлогове покриття повинне пройти приблизно шість тижнів, щоб стяжка як слід висохла. Це особливо важливо при укладанні дерев’яної підлоги, наприклад, паркету, який вимагає відповідної вологості і дотримання черговості робіт.

Після чого робити шпаклівку і штукатурку?

Після виконання стяжки ви можете почати штукатурити стелі і стіни. Для штукатурки також буде потрібно час сушки, після чого можна робити шпаклівку, укладати плитку, фарбувати стіни. Час сушіння штукатурки залежить від її типу і товщини і коливається від двох до чотирьох тижнів.

Температура сушіння стяжки і штукатурки

У період, коли в будинку сохнуть підлоги після стяжки і штукатурка слід звернути особливу увагу на належну температуру і вентиляцію. Якщо сохне штукатурка при мінусовій температурі, це буде подовжувати час, необхідний для сушіння, а в крайніх випадках може негативно вплинути на міцність і структуру штукатурки. Занадто висока температура призводить до надзвичайно швидкому висиханню, що призводить до розтріскування штукатурки через швидку усадки. Оптимально сохне штукатурка при якій температурі? Варто постаратися підтримувати температуру в діапазоні від 10 до 20 ° С.

Якщо ми штукатуримо стіни взимку в опалювальному приміщенні за допомогою радіаторів, то підтримувати необхідну температуру не представляє ніяких проблем. У той же час вимагає набагато більше уваги і більше контролю сушка за допомогою електричних і дизельних обігрівачів. На цьому етапі, ви повинні також забезпечити належну вентиляцію, залишивши вікна на режимі провітрювання. Провітрювання треба проводити регулярно. Це дозволить виводити на вулицю вологу, яка виділяється під час сушіння штукатурки.

Після чого ставити двері?

Якщо ви плануєте монтувати двері, то варто це робити тільки після повного висихання штукатурки. Залежно від швидкості сушіння треба почекати тиждень або два, щоб волога від стін не викликала відсиріванню і розбухання дерев’яних рам. Варто дочекатися, коли штукатурка повністю висохне, після чого встановлювати міжкімнатні двері. Вбудовуючи двері, ми повинні стежити за тим, щоб висота їх установки відповідала кінцевому рівню підлоги в кімнаті, з покриттям підлоги.

Після установки двері ви повинні перевірити правильність її монтажу і надійність. Коли все в порядку, ви можете зняти двері, щоб вони не заважали при укладанні підлог і не були забруднені фарбою від фарбування стін.

Після чого ставити підвіконня?

В цей час ви можете також зробити установку підвіконь. Установку дерев’яних підвіконь слід проводити після того, як висохне штукатурка, щоб уникнути набрякання підвіконня через поглинання вологи з штукатурки.Після чого стелити підлогу і класти ламінат?

Після завершення робіт, пов’язаних з виконанням штукатурки і стяжкою підлоги, приходить час для укладання підлог. Якщо ми кладемо дерев’яну підлогу, то треба перевірити вологість стяжки за допомогою спеціального апарату або електронного гігрометра. Деревина є дуже вимогливим матеріалом, коли справа доходить до вологи. Це відбувається тому, що вона добре поглинає вологу, що може привести до деформації дощок і паркету і утворення тріщин.

Доброю практикою є розміщення паркету або дощок в приміщенні, в якому вони будуть постелено на дві – три тижні, перш ніж починається робота по укладанню підлоги. Це дозволить вирівняти вологість деревини з вологістю навколишнього середовища, в якій буде укладатися підлогу, що позначиться позитивно на кінцевий результат. Ця процедура збільшить час, необхідний для завершення робіт, але майте на увазі, що деревина є матеріалом дуже вимогливим, але в той же час вдячним.

Аналогічно варто дочекатися повного висихання підлоги і стін для інших підлогових робіт, після чого класти ламінат. Правильно і ретельно виконані паркетні роботи та інші роботи з укладання підлоги дозволять довго насолоджуватися і захоплюватися видом прекрасного покриття.

Після чого стелити підлогу і класти ламінат?

Фарбування стін, після чого фарбувати стелю

Наступним кроком є ​​перша фарбування стін, після чого можна фарбувати стелю. Для цього ви повинні захистити дверні рами, вікна та підлогу, використовуючи клейку стрічку та захисні плівки. У разі дерев’яних підлог перша фарбування може бути зроблена до укладання підлоги. Інший шар фарби буде застосовуватися тільки після шліфування, лакування і полірування підлоги. Цей порядок є необхідним, оскільки укладання паркету досить пильна робота, яка супроводжується великою запиленістю. Після першого фарбування стін також можна встановити плінтуси і, можливо, виконати обробку цоколів з плитки.

Після чого можна укладати кахель, керамічну плитку?

Набагато менше турбот, ніж з паркетом, буде з керамічною плиткою. Властивості керамічної плитки для підлоги дозволяють укладати її на стяжку і після двох тижнів від моменту її проведення. Аналогічний термін для укладання кахлю на штукатурку стіни. У разі дерев’яних панелей краще почекати трохи довше, близько двох-трьох тижнів від завершення штукатурних робіт. Панелі, розташовані на дуже вологому підлозі, можуть набухати і перешкоджати проходженню вологи, що може привести до утворення цвілі і грибків.

Після чого можна укладати кахель, керамічну плитку

Повторне фарбування стін

Другий шар фарби на стіни наноситься після завершення робіт, пов’язаних з укладанням та обробкою підлог і дверей в зборі. Якщо ви хочете обклеїти стіни шпалерами, то на цьому етапі також можна приступити до наклеювання шпалер. Перед початком роботи треба ретельно очистити і пропилососити кімнату, щоб уникнути накопичення пилу на свіжій фарбі, після чого клеїти шпалери чи фарбувати на чистову стіни. Третій шар наноситься після висихання другого. Тепер залишається встановити розетки і вимикачі.

Оздоблення кухні, коли укладати плитку на стіни кухні

У разі обробки кухні слід пам’ятати дві маленькі речі, які допоможуть вам легко працювати:

  1. Перш за все, складання меблів можна почати після першого фарбування стін, так щоб будь-які садна і бруд на стінах, без яких не обійдеться установка кухонних меблів, могли бути покриті двома шарами фарби.
  2. Якщо стіну ми плануємо обробити керамічною плиткою, то варто її приклеїти до монтажу стільниці і всієї меблів. Між запланованим рівнем стільниці кухні і нижньою кромкою плитки повинен бути залишений зазор в один сантиметр. Після фіксації стільниці він буде замаскований кухонним плінтусом, який також служить в якості ущільнення.

Під час оздоблювальних робіт не поспішайте. Стіни та підлога повинні бути належним чином висушені після штукатурки і стяжок. В іншому випадку буде неможливо належне виконання інших верств обробки.

Гіпсокартон почне згинатися, на штукатурці та фарбі можуть з’явитися плями, під підлогою волога і цвіль, а кожна дошка паркету почне жити своїм власним життям. Подібні ефекти можуть з’явитися, коли ми приступаємо до оздоблювальних робіт занадто рано після бетонування стін і стель. Це найпоширеніша помилка недосвідчених і нетерплячих господарів житла, в результаті чого з’являється цвіль і волога в їхньому новому будинку в самому початку його використання.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *