Чим клеїти стельові плінтуса з пінопласту?Чим клеїти стельові плінтуса з пінопласту?

Оздоблення стелі і стіни не полягає тільки в фарбуванні їх фарбою на водній основі в обраному кольорі. Все частіше і частіше, влаштовуючи нові інтер’єри або ремонтуючи стару квартиру, ми наважуємося на декоративні прикраси. Хоча може здатися, що установка стельового плінтуса викликає багато проблем, але з відповідним клеєм робота може бути зроблена дуже швидко. Щоб ефект зберігся надовго, слід знати чим приклеїти стельовий плінтус з пінопласту до стіни і як це зробити правильно.

Для чого потрібен стельовий плінтус з пінопласту?

Для чого потрібен стельовий плінтус з пінопласту?

стельовий плінтус з пінопластуДекоративні стельові плінтуса, карнизи і розетки є однією з можливостей для обробки стін і стель, маскування всіх щілин, обрізків шпалер, нерівностей фарбування та інших дефектів, які можуть утворитися на стику поверхонь.

Колись через ручної роботи з виготовлення елементів ліпнини, вони були продуктом дуже дорогим. Сьогодні вони стали популярною прикрасою стін, так як вони легкі і недорогі.

декоративні елементи

Декоративні елементи, встановлені на стінах і стелі, хоча і невеликі, але можуть надати кімнаті унікальний характер, так як здатні додати в інтер’єр стиль і елегантність. Вони, як правило, пов’язані з приміщеннями, оформленими в традиційному класичному стилі.

Але варто відзначити, що останнім часом їх часто використовують в більш сучасних інтер’єрах або в інтер’єрах, де комбіновані кілька стилів, наприклад арт-деко. Різноманітні вузькі і широкі, декоровані і гладкі плінтуса, декори, що імітують ліпнину, стають все більш популярними і використовуються в різних стилях інтер’єру.

декоративні елементи

Пропонований вибір плінтусів і декоративних елементів для декорування стін і стель дуже великий. Ми можемо вибрати широкі плінтуса з пінопласту з візерунками, що нагадують ліпнину, або просто широкі плінтуса, які покращують зовнішній вигляд пошкоджених або нерівних стель, карнизів, молдингів, склеєних в місці, що з’єднують стелю і стіни, або місце кріплення люстри до стелі. Класичні і сучасні моделі, широкі і вузькі – вибір досить великий.

Чим клеїти стельові плінтуса з пінопласту найкраще?

Для того щоб приклеїти стельовий плінтус з пінопласту треба використовувати відповідний клей для цього матеріалу. Це повинен бути клей з високою міцністю склеювання, але в той же час має такі властивості, які не ушкоджують тонкі декоративні елементи декору. Зазвичай це спеціальні клеї, які ви зможете придбати в будівельному магазині.Таким вимогам відповідає, наприклад, клей для полістиролу 28A фірми Soudal. Це готова до використання спеціально розроблена паста для склеювання твердого та м’якого полістиролу. З його допомогою ми легко приклеїмо пінопластові прикраси до каменя, бетону, гіпсу або дереву. Цей клей для стельового плінтуса з пінопласту для пінополістиролу не містить розчинників і не горючий, а його застосування не вимагає спеціальних навичок. Важлива при цьому адекватна очищення і підготовка поверхні, що склеюються компонентів. Вироби і їх поверхні повинні бути чистими, стелю та стіни не повинні містити пилу.

Приклеювання плінтуса з пінопласту

Збірка починається з кута. При монтажі важливо найбільш точно обрізати кути плінтуса. Для цього нам знадобиться стусло, в яке вставляється плінтус візерунком вгору. Розбита смуга повинна бути притиснута до поверхні коробки-стусла. Рекомендується використовувати пилку з дрібними зубами.

Внутрішні кути, які будуть встановлені в кутах стін, розрізають наступним чином: ліва смуга плінтуса ріжеться в правому розрізі коробки, а права – в лівому. Зовнішні кути розрізають за принципом: ліву смугу ріжуть в лівому розрізі коробки, а праву – в правом.

навскісник

Значно спрощує роботу використання готових внутрішніх і зовнішніх кутів. При складанні спочатку монтуються готові куточки, а потім вимірюється необхідна довжина смуги, яка обрізається до потрібної довжини.

Якщо декоративні плінтуса з пінопласту повинні бути пофарбовані, то варто зробити це до їх склеювання. Це особливо важливо в тих випадках, коли смуга має колір, що відрізняється від стін або стелі. Таким чином ми уникнемо плям фарби на стінах і стелі. Після обрізки смуги по діагоналі прикладаємо її до місця установки і змальовує її контур на стіні і стелі. У разі монтажу декоративних настінних елементів, місце установки необхідно позначити раніше олівцем, використовуючи рівень.

Пінопластові деталі, як вже зазначалося вище, приклеюються за допомогою спеціального клею і розчинників, призначених для полістиролу. У разі стельового плінтуса ми накладаємо клей на обох краях. У разі широкого плінтуса клей наносять на всю поверхню смуги контакту зі стіною і стелею.

Приклеювання плінтуса з пінопласту

Декоративний елемент прикладаємо до поверхні стіни або стелі, в залежності від місця розташування. Після прідавліванія до поверхні, видаляємо надлишки клею. Аналогічно продовжуємо з іншими плінтусами, місця їх з’єднання можна замаскувати тонким шаром шпаклівки. Будь надлишок клею видаляють вологою губкою.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *