Чим краще мити вікна в домашніх умовахЧим краще мити вікна в домашніх умовах

Миття вікон є процесом, який може бути досить складним і трудомістким, особливо якщо вони розташовані в багатоповерхівці, досить широкі або важкодоступні в деяких місцях. Важко знайти людину, якій це процес може сподобатися, а якщо додати до цього ще й утворюються після миття розлучення, то іноді важко ставитися до цього спокійно. Але є способи, як домогтися того, щоб вікна блищали чистотою. Ви можете вибрати домашні способи і ті, які пропонують виробники миючих засобів.

Чим краще мити вікна в домашніх умовах – засоби і корисні поради

Чим краще мити вікна в домашніх умовахБудь-які домашні способи, що стосуються очищення вікон, є дешевими і надійними. У них є багато послідовників, які хвалять їх надійність.

Для деяких людей навіть найбільш технологічно просунуті засоби для чищення не підходять, так як поради, які передавалися з покоління в покоління, їм більше до душі.

І часто вони дійсно заслуговують на увагу, найпопулярніші з них це:

  • лимон,
  • оцет,
  • гліцерин,
  • газети і капронові колготки.

Чим краще мити вікна в домашніх умовахЧим помити вікна в домашніх умовах, які домашні засоби найбільш ефективні, ми розглянемо нижче

Моєму вікна оцтом

Один з найвідоміших способів миття вікон – це додавання в воду оцту. Оцет відмінно видаляє бруд, жир, пил і полірує скло. Для того щоб помити вікна оцтом, треба в звичайну воду з миючим розчином налити трохи оцту. Щоб скла блищали, рекомендується чистити їх жорсткої чорно-білої газетою. Жорсткість паперу і чорнила творять чудеса. Якщо ви відчуваєте запах оцту і він занадто дратує, замість цього можна використовувати рідину для миття посуду. Піниться рідина добре справляється з жирними плямами, так що може також впоратися і з брудними стеклами.

Миючий засіб для вікон з лимоном

Засіб з лимоном в пляшці з пульверизаторомЧасто виявляється, що харчові продукти ідеально підходять для чищення. В миття вікон також допоможе лимон. Вичавлений в воду лимонний сік дасть справедливу розв’язку, яке допоможе відчистити брудні скла. Лимон володіє отбеливающими властивостями, він чистить і освіжає. Вікна, промиті таким розчином, виблискують чистотою і мають свіжий запах.Такий розчин переважно наливати в спеціальну пляшку-пульверизатор, яка дозволить рівномірно розподіляти підходяще кількість рідини на скло. В кінці, щоб на вікнах не було розлучень, треба змити все звичайним білим паперовим рушником, яке не залишає непривабливі смуги.

Гліцерин

При очищенні ви можете додати в воду пом’якшувач тканини або гліцерин. Таким чином, на склі утворюється покриття, яке запобігає осіданню пилу. Крім того, вікно приємно пахне.

Як помити вікна без розлучень?

Як вимити стекла без розлучень? Нижче ви знайдете кілька корисних порад.

  1. Не варто чистити скла на сонці – тоді вода з миючим засобом швидко висихає і важко відполірувати поверхню скла. Краще робити це рано вранці або пізно ввечері, коли сонце не сильно сушить миючий засіб.
  2. Для того щоб зробити роботу легше, варто очищати одну сторону скла вертикально, а іншу по горизонталі. Потім, дивлячись на світ легко визначити, яка сторона вікна має розлучення.
  3. Для полірування скла ідеально підходять старі нейлонові колготки. Нейлон, завдяки своїй структурі, відмінно видаляє всі розлучення зі скла.

Рідини для скла

Рідини для склаВиробники пропонують нам цілу масу коштів для миття вікон без розлучень. Кожне з них передбачає, що скла будуть сяяти як нові, на них не виникають розлучення, і вони буду чистими і прозорими. Більшість з них продається в спеціальних пляшках з пульверизатором. Така рідина – це дуже концентрований розчин, який являє собою суміш води, спирту, миючих засобів та ароматизатори, яка дає приємний запах. Перевагою рідини є її висока продуктивність і ефективність очищення скла. Витрата такої рідини не великий, але її не можна порівняти з домашніми засобами по екологічності, для алергіків такі кошти не підходять.

Пінки

Альтернативою рідин є спеціальні пінки. Вони відрізняються в першу чергу консистенцією. Піна наноситься на скло, не тече, розмочує і розчиняє бруд. Піна для вікон є більш дорогим засобом, але це ніщо в порівнянні з зручністю і чудовими ефектами. Досить її невеликої кількості, щоб вимити все скло.

Вологі серветки

Ще один спосіб очистити скла – це вологі серветки для очищення скла. Такі серветки діють за принципом серветок для дітей. Вони просякнуті миючими засобами, які видаляють бруд з вікон. Вони не настільки ефективні, як рідини, швидко закінчуються, але їх зручно використовувати. За зручність, однак, доведеться заплатити трохи більше.

серветки з мікрофібриЗастосовуючи серветки, не буде потрібно протирати скло папером або газетою насухо, в цьому ще одне їх перевага. У разі рідин і піни ця операція необхідна. Для цього найчастіше використовують паперові рушники.

Це рішення відносно дешево, але потрібно кілька листів таких рушників, щоб ретельно очистити і висушити скло. Рекомендується використовувати також багаторазові серветки. Кращими є серветки з мікрофібри, які з незначними забрудненнями можуть впоратися навіть в сухому вигляді.

Таким чином, миття вікон не таке просте питання, як може здатися на перший погляд. Однак, чисті вікна є гордістю кожного будинку, а весь сонячне світло через них проникає в будинок, тим самим компенсуючи нам наші труди і витрати. Скло можна мити за допомогою миючих засобів, але можна також скористатися способами наших бабусь, які обійдуться нам набагато дешевше. Крім того, домашні засоби не викликають алергії і не шкідливі для здоров’я. Хоча, безумовно, сучасні хімічні засоби роблять цю процедуру більш легкої і швидкої. Як компроміс між старими традиціями і новими технологіями слід використовувати серветки з мікрофібри з домашніми засобами. Такі серветки дуже ефективні.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *