Чим обробити теплицю навесні від шкідників і хворобПеред висадкою рослин в теплицю необхідно провести деяку підготовку. Вона включає видалення залишків торішніх культур, перекопування і добриво землі. Одним з найбільш важливих моментів підготовки є обробка грунту засобами, що дозволяють захистити рослини, які будуть там виростати від хвороб і різних шкідників. Це дуже важливо, тому що ці підступні вороги можуть зіпсувати весь урожай, на який так сподівається дачник. Давайте розберемося, ніж обробити теплицю навесні від шкідників і хвороб. Щоб обробити теплицю зсередини навесні для захисту від шкідників і хвороб є кілька ефективних методів.

Дезінфекцію теплиці проводять тоді, коли до посадки залишається кілька тижнів. Грунт і конструкцію теплиці слід обробляти дуже ретельно. На озброєнні дачників безліч способів зробити споруду для вирощування улюблених культур повністю безпечним і надійним. Розглянемо найбільш популярні.

Чим обробити теплицю навесні від шкідників і хвороб

Популярні методи весняної обробки теплиць

Сила температур. Дуже часто дачники застосовують для обробки землі в своїх теплицях саме дуже гарячу воду. Вони просто гарненько заливають нею весь грунт. Завдяки цьому гинуть практично всі шкідники і шкідливі мікроорганізми. Такий захід відмінно захищає культури, які будуть там висаджені. Існує також метод обробки грунту протилежної температурою. Для цього теплиця на зиму забирається, а на місці, де вона буде встановлена, ранньою весною відкидається сніг. У разі сильних морозів можуть загинути всі личинки і більшість мікроорганізмів на ділянці. Обробка хімікатами. Звичайно, це не найкращий зважаючи на вплив на здоров’я спосіб позбавити рослини від хвороб і шкідників, але по ефективності йому немає рівних. З хімічних речовин для обробки теплиць найчастіше застосовують:  • Хлорне вапно. Отже, одним з найдієвіших розчинів є хлорне вапно, це засіб в кількості 400 г розбавляють в відрі води і наполягають близько чотирьох годин. По закінченні цього часу можна обробляти розчином всі частини конструкції, використовуючи для металевих частин осів на дно осад. Це засіб добре підходить для обробки кислого грунту.

Чим обробити теплицю навесні від шкідників і хвороб

Читайте також: Як вибрати ідеальне місце для розташування теплиці

  • Мідний або залізний купорос. Всю конструкцію теплиці і грунт обробляють навесні перед посадкою культур 10-процентним водним розчином одного з цих речовин.
  • Спеціалізовані препарати. Нинішній ринок представляє широкий асортимент препаратів для весняної обробки теплиць від шкідників і хвороб. Тут вибір робить кожен дачник самостійно, грунтуючись на власному або чужому досвіді, а також на те, які хвороби або шкідники поширювалися в його теплиці в минулому році.

Народні методи обробки від від шкідників і хвороб

Настої. До ефективних народних засобів, якими часто обробляють теплиці навесні відносяться настої тютюнового пилу, часнику, цибулиння і гірчиці. Вони не дають абсолютної гарантії, але цілком нешкідливі.

Обкурювання. Сірчані шашки, які продаються в спеціалізованих магазинах, відмінно справляються із завданням позбавлення теплиці від хвороб і шкідників. Після придбання уважно прочитайте інструкцію і дійте в згоді з нею. Цей метод підійде тільки в тому випадку, якщо теплицю можна герметично закупорити, так як після обкурювання дим повинен перебувати всередині близько п’яти днів.

Чим обробити теплицю навесні від шкідників і хвороб

Чим обробити теплицю навесні від шкідників і хвороб – питання, що має кілька правильних відповідей. Який з них вибрати – хімічні препарати, настої рослин, мідний купорос, хлорне вапно або інший, менш відомий, – особиста справа кожного дачника. Однак обробляти теплицю ранньою весною дуже бажано, інакше всі подальші витрати часу і сил можуть стати абсолютно марними.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *