Чим підгодувати розсаду помідорів в домашніх умовахСьогодні ми розповімо про те, як удобрювати томати, їх розсаду, щоб отримати не тільки здорові кущі томатів, а й великі плоди. Необхідно визначити, коли ж після пікіровки вносити добрива під томати, а також як діє на рослину ту чи іншу добриво.

Чим підгодувати розсаду помідорів в домашніх умовах

Підживлення розсади томатів дріжджами

Ні для кого не секрет, що мінеральні та органічні добрива, які сьогодні продаються на ринку, можуть не тільки дорого коштувати, але і бути небезпечними для здоров’я людини. Останнім часом все більше людей починають цікавитися народними засобами підживлення помідорів.

Одним з таких засобів є дріжджі. Це засіб не тільки томати добре сприймають але і перець. Але пам’ятайте, що за сезон рекомендується підгодовувати томати дріжджами не частіше, ніж три рази. Перша підгодівля робиться при появі бутонів. Друга підгодівля – через двадцять днів перебування у відкритому грунті.

Чим підгодувати розсаду помідорів в домашніх умовах

Існує дуже багато видів добрив, проте дріжджі найбільше роблять позитивного впливу на рослину. Справа в тому, що стимулюється ріст томатів, відбувається їх зміцнення і стебла з корінням стають більш товстенькі.

Чим підгодувати розсаду помідорів в домашніх умовах
Рецепт дріжджовий підгодівлі

Для того щоб підгодовування дала хороший результат, необхідно правильно приготувати розчин. Приготувати розчин для поливу дуже просто. Досить взяти пачку дріжджів, розвести її в теплій воді на 10 літрів. Як тільки суміш настоїться, можна починати поливати рослину.

Розчин дріжджів для поливу помідор

Коров’як для помідорів

Відмінною підгодовуванням томатів є коров’як. Його можна застосовувати навіть при висадці розсади, тільки не багато. Щоб ефективність прикорми збільшилася, потрібно додати в розчин кілька крапель марганцівки. На один кущ може знадобитися від одного до двох літрів добрива – в залежності від розміру куща.

Приготування коров’яку для підгодівлі

Дуже часто для добрива томатів використовують деревну золу. У той же час основною підгодівлею золу неможливо назвати, але в якості доповнення – те, що потрібно. Найчастіше в теплицях використовується для добрива томатів деревна зола.

Набагато складніше вирощувати томати у відкритому грунті. Справа в тому, що культура може бути вражена весняними морозами, якщо розсада буде висаджена досить рано. Але ті рослини, які висаджуються у відкритий грунт, удобрюють спеціальними сумішами, які можна купити на ринку.Чим підгодувати розсаду помідорів в домашніх умовах

Кожні два тижні, щоб були товстенькі стебла, томати можна підгодовувати йодом.

Розчин готується так: на відро води наливають 10 крапель йоду, додають калій і фосфор. На одну рослину потрібно півлітра такого розчину. Дачники кажуть, що найкраще просто поливати землю розчином йоду. Не можна допускати, щоб на самі листя і плоди потрапляла суміш, інакше рослина пропаде.

Але лідирує за всіма показниками звичайний гній, який використовується як універсальний засіб для підгодівлі будь-якої рослини. Але не завжди є можливість отримувати натуральний гній, тому вважають за краще купувати хімікати. Примітно, що на 30 літрів води вистачає одного відра гною. Хімікатів потрібно набагато менше. Однак, якщо ви зацікавлені власним станом здоров’я та якістю овочів, то найкраще використовувати натуральне добриво.

Чим підгодувати розсаду помідорів в домашніх умовах

Щоб приготувати розчин з гною, потрібно в бочку води додати потрібну кількість добрива. Потім суміш залишають на дві доби. Так, при настоянці запах буде страшним, однак це саме те, що потрібно для томатів. Щоб ефект був хорошим, під кожен кущ томатів потрібно виливати по половині відра такого добрива. Найкраще, якщо ви на своїй ділянці спорудити систему крапельного поливу.

  • По-перше, томати не люблять посуху.
  • По-друге, соразмеренность дозами добриво буде надходити одно під всі кущі.

Досить взяти шлангу, зробити в ній отвори і пустити між кущами томатів.

На початковому етапі розвитку томатних кущів потрібно використовувати підгодівлю сечовину. Як правило, сечовина змішується з суперфосфату і вноситься під кожен корінь при пересадці кісткової з горщиків в грунт. Це дозволяє рослинам швидше адаптуватися до нових умов зростання, а також швидше почати плодоношення. Пам’ятайте, якщо томати удобрюються сечовиною, то інші добрива вносити не можна, інакше це зіпсує весь урожай.

Чим підгодувати розсаду помідорів в домашніх умовах

Застава великого і здорового врожаю томатів – це не тільки відмінний посадковий матеріал, а й правильний догляд за молодими рослинами. Особливо важливо удобрювати рослини під час цвітіння. Томати потребують мінералах відразу ж після висадки в грунт. Рослина буде розвиватися швидко, стебла будуть товстенькі, якщо в грунті буде достатня кількість поживних речовин. Це говорить про те, що ви зможете дуже рано насолодитися соковитими томатами, зібраними зі своєї ділянки.

Якщо ви правильно будете дотримуватися пропорції добрив для томатів, то дуже скоро з великою ймовірністю на грядках почнуть червоніти стиглі і соковиті томати. Для цього і створений наш матеріал, щоб кожен міг знати, чим удобрювати томати щоб ті були товстенькі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *