Чорна підлога в інтер’єріЧорна підлога в інтер'єрі

Чорна підлога – це дуже ефектне і незвичайне рішення, яке до теперішнього часу не часто використовувалося в наших будинках і квартирах. Однак його популярність зростає і у нас є кілька варіантів оздоблювальних матеріалів, які допоможуть нам реалізувати це рішення, це може бути дерево, плитка, ламінат.

Якщо ви вибрали для свого будинку дерев’яне покриття підлоги, то є багато способів, як виконати цей варіант. Він може бути дерев’яний лакований або паркетний, а також пофарбований, наприклад, в темний колір. Чорний дерев’яна підлога з дощок в поєднанні зі світлими стінами надає строгий, але дуже елегантний сучасний стиль. Останнім часом він іноді використовується дизайнерами при оформленні житла. Що треба знати, оформляючи інтер’єр з чорною підлогою, як правильно підібрати колір стін і меблів – про це піде мова в даній статті.

Переваги та недоліки чорного статі

Темна підлога – це хороша ідея, особливо тепер, коли для цього не обов’язково використовувати тільки плитку, а можна купити також лаковану дошку або темний ламінат.

Але у чорної підлоги є і чимало недоліків, які слід враховувати. Справді, він повинен бути ідеально чистим – це дуже вимоглива поверхню, на якій видно кожну порошинку і смітинку або розлучення від води. Крім того, темний колір поглинає світло, що падає на нього, так що в інтер’єрі з чорною підлогою треба приділити багато уваги висвітленню. У кімнаті з букової або соснової дошкою в якості підлогового покриття може бути влаштована галогенна підсвічування стелі.

Світло ми повинні направити вниз таким чином, щоб він відбивався від поверхні. Істотною перевагою чорного статі є те, що всі інші елементи інтер’єру, які виконані в іншому кольорі, наприклад, такі як білі плінтуса, стіни, полиці будуть сильно виділятися на його тлі. Меблі, встановлена ​​на чорній поверхні, виглядає як актори на сцені.

Що робити, щоб інтер’єр з чорною підлогою не виглядав надто формально і холодно?

Постеліть червоний килим зі Стамбула, повісьте кілька барвистих ліхтарів, поставте яскраве крісло. Добре продумані, ретельно підібрані «кольорові плями» доповнюють основну чорно-білу композицію, і інтер’єр перестає бути холодним. Темні кольори можна використовувати в різних комбінаціях, вони дають нам багато свободи. Однак додаючи їх в інтер’єр в маленькій квартирі, ви повинні пам’ятати про те, що дуже важливо зберегти пропорції і ретельно скласти композицію. Тоді можна буде отримати елегантний, трохи таємничий, унікальний інтер’єр.

Чорна підлога в інтер’єрі – фото

Чорна підлога в інтер'єрі - фото

Чорна підлога в інтер'єрі - фото

Чорна підлога в інтер'єрі - фото

Чорна підлога – білі стіни

Це загальне переконання, що дерев’яна підлога в чорному кольорі візуально зменшує приміщення. Але це не зовсім так. Темні або темно-коричневі дерев’яні покриття в поєднанні з легкими, нейтральними кольорами стін можуть створити виняткову контрастність і навіть зробити яскравіше внутрішній простір. Темний глибокий колір надає інтер’єру люкс і франтівство. Кожне приміщення чорний глянсовий підлогу зробить більш розкішним. Поєднання темного паркету зі світлими стінами і декоративними аксесуарами привертає і створює всередині відчуття спокою і вишуканої елегантності, але не зменшує оптичну складову.

Чорна підлога - білі стіни

Чорна підлога в інтер’єрі – дизайн

Як обіграти чорна підлога в інтер’єрі? Такий варіант покриття своїм витонченим дизайном доповнює елегантний інтер’єр в стилі класики, сучасного стилю, і, звичайно, в стилі Нью-Йорк.

Чорна підлога в інтер'єрі

Для такої стилізації підходить дерев’яні меблі, а також пофарбована в темний колір і лакована. Якщо ви вибираєте темні меблі, то варто подумати про килимі, тоді меблі буде більш помітною. На такій підлозі дуже красиво виглядає м’які меблі, особливо з оббивкою з тканин з геометричними візерунками. Добре доповнює такий інтер’єр меблі з елементами з блискучого металу, скла і дзеркала. Мистецтво або фотографії на стінах, розташовані за склом відбивають світло, підкреслюючи його красу.

Чорні підлоги в дерев’яному будинку – досить рідкісні гості в дизайні наших будинків. Вважалося, що цей колір оптично зменшує простір. Але виявляється, що чорна підлога в кімнаті, світлі стіни в нейтральних тонах і відповідні доповнення можуть створити вишуканий контраст, візуально збільшуючи простір дерев’яного будинку, надаючи йому особливий стиль і відмітний характер. Перед тим, як зробити чорна підлога в дерев’яному будинку, ретельно продумайте решті дизайн приміщення і порадьтеся з майстрами з приводу застосування тих чи інших фарб або покриттів.

Шикарно буде виглядати темна підлога в строгому мінімалістичному інтер’єрі. Застосування всього двох контрастних кольорів не означає відсутність різноманітності. На додаток до плоскої підлоги плитці, можна використовувати фактурну плитку на стінах, що буде виглядати надзвичайно сучасно.

Чорна підлога в інтер'єрі

Чорно-білий підлогу в інтер’єрі

На подіумах переважають чорно-білі принти, а в модні салони повертаються чорно-білі композиції. Мода приходить і йде, але хороший стиль залишається завжди популярним. Це відбувається і з чорно-білим підлогою, мода на який сходить до вікторіанської епохи. Сучасні апартаменти можуть змінити свій стиль, завдяки оригінальному підлозі зі своєрідним чорно-білим малюнком. Це може бути класична шахова дошка з великої плиткою або дрібної, а також інші візерунки в формах хрестів або мозаїки.

Чорно-білий підлогу в інтер'єрі

Класична шахова дошка завжди в моді і користується популярністю. Такий контраст завжди виглядає елегантно, а при відповідному підборі інших елементів, інтер’єр набуває класичний або сучасний вигляд.Інтер’єр ванної з чорною підлогою у вигляді шахової дошки – фото

Інтер'єр ванної з чорною підлогою у вигляді шахової дошки - фото

Інтер'єр ванної з чорною підлогою у вигляді шахової дошки - фото

Чорно-білий шаховий підлогу є дуже вишуканим і стильним. Простий геометричний мотив, заснований на комбінації двох контрастних кольорів, блищить своєю простотою, елегантністю і створює привабливий візуальний ефект. Він стає домінуючим елементом у кімнаті. Таке декоративне візерункове покриття ідеально підходить для вітальні і навіть передпокої, візуально збільшуючи їх поверхню. Щоб не морочитися з чищенням затірки, виберіть темну затірку швів, яка приховує забруднення.

Інтер'єр з чорною підлогою

Інтер'єр з чорною підлогою

Однак крім шахового малюнка дизайнери сучасної керамічної плитки пропонують нашій увазі безліч цікавих пропозицій – різних візерунків, які стануть справжньою окрасою інтер’єру і, можливо, його центральним елементом.

Чорно-біла плитка на підлозі в інтер’єрі – фото

Чорно-біла плитка на підлозі в інтер'єрі - фото

Чорно-біла плитка на підлозі в інтер'єрі - фото

Чорно-біла плитка на підлозі в інтер'єрі - фото

Чорно-біла плитка на підлозі в інтер'єрі - фото

Чорно-біла плитка на підлозі в інтер'єрі - фото

Чорно-біла плитка на підлозі в інтер'єрі - фото

Такі візерунки і поєднання кольорів можуть бути використані в холі, вітальні, в стильній ванній. Актуальним буде такий контраст для мінімалістичного інтер’єру і інтер’єру в стилі гламур.

Стильний чорно білий підлогу в інтер’єрі – фото

Стильний чорно білий підлогу в інтер'єрі - фото

Прекрасний темний підлогу з ненав’язливими білими плитками не повинен конкурувати з простором. Таке підлогове покриття може добре гармоніювати зі спокійним кольором стін і меблів, в іншому випадку витончена естетика може легко змінитися на естетичний безлад. Прості дерев’яні меблі і світлі тони будуть ідеальною комбінацією з таким покриттям підлоги, як на фото кухні нижче.

Інтер’єр кухні з чорною підлогою і цікавим малюнком – фото

Інтер'єр кухні з чорною підлогою і цікавим малюнком - фото

Чорна підлога – двері, стіни і плінтуса: як вибрати колір?

Така підлога віддає перевагу компанії зі світлими стінами, особливо в нейтральних тонах. Це можуть бути навіть відтінки синього або шавлії, добре, якби були вкраплення сірого. Двері краще вибирати темні. Для ідеальної обробки таких інтер’єрів підійдуть і плінтуса МДФ білого кольору або пофарбовані в колір стін. Краса вимагає жертв плінтуса можуть бути вище, ніж традиційні. Елегантний дизайн передбачає шпалери на стінах в нейтральних тонах, прості або з мерехтливими візерунками. У великих приміщеннях відмінно виглядають оштукатурені цегляні стіни, пофарбовані в білий колір.

У сучасних інтер’єрах нерідко відбувається ломка старих стереотипів, і відбуваються нові відкриття. Шляхом експериментів дизайнери іноді знаходять нові цікаві рішення і втілюють їх у дизайні квартир і будинків. Дуже велику роль в цьому процесі відіграють різні аксесуари, які можуть досить сильно змінити візуальні відчуття. Під впливом деяких акцентів, наприклад, зони обмеженої контрастними шпалерами з великим малюнком, можна створювати різні візуальні ефекти. За допомогою таких прийомів можна візуально змінювати розмір і конфігурацію приміщень, а також створювати певні спеціалізовані зони. Наприклад, в одній кімнаті може бути зона відпочинку і робоча зона, що зручно особливо в малогабаритних квартирах.

Не бійтеся експериментувати, але при цьому перед початком ремонту, звичайно, слід показати свій проект професійного дизайнера, який підкаже, що можна зробити краще і помітить помилки, якщо ви їх зробили. В даний час такі експерименти проводити нескладно, так як в магазинах можна знайти величезну кількість сучасних оздоблювальних матеріалів, меблі в різних стилях і аксесуари, простір вашої фантазії може обмежити тільки ваш бюджет.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *