Чорна стеля в інтер’єріЧорна стеля в інтер'єрі

Чи завжди стеля повинна бути білим? В даний час за всіма канонами дизайну інтер’єру дозволений різний колір над головою. Стеля, пофарбований в чорний колір, дуже вражає. Таке рішення, безумовно, стане «фішкою» оригінального інтер’єру. Є, однак, кілька умов, які ми повинні пам’ятати і враховувати, плануючи додати стелі чорний колір. Коли це оригінальне рішення буде виглядати добре і що треба врахувати при його реалізації, ми розглянемо в цій статті.

Подібно до того, як ми надаємо великого значення вибору статі, нам слід приділити більше уваги і поверхні над головою. Важливо, однак, розглянути деякі інші елементи інтер’єру, які дозволять нам зробити темну стелю.

Чорна стеля в інтер'єрі

Умови, при яких може бути зроблений темну стелю

  1. Інтер’єр повинен бути світлим і мати великі вікна.
  2. Стіни повинні бути досить високими, бажано не менше 3 м.
  3. Пропорції інтер’єру.
  4. Важливим є стиль, в якому ми облаштовуємо наш життєвий простір, так як він визначає стиль квітів і матеріалів, використовуваних для створення різних поверхонь.

Чорна стеля в інтер'єрі

Таким чином, якщо у вас є світлий зал і стіни досить високі, то ви можете ризикнути і втілити цю сміливу ідею в своїй квартирі або будинку. Якщо у вас є нерівна поверхня, наприклад з балок, кабелів, дощок, то така ідея буде досить вдалою. Цей трюк застосовується деякими магазинами. Перебуваючи в торгових центрах, подивіться вгору – там може бути чорнота і тільки тоді, коли ви придивіться уважніше, можна помітити різні деталі, труби і кабелю.

Таке рішення може пригнічувати, але воно також може створити відчуття глибини. Все залежить від того, наскільки вміло ми використовуємо цей колір. Така аранжування рідко використовується в домашніх умовах, більш часто ми зустрічаємо її сервісних центрах, громадських місцях, де ми не проводимо багато часу.

Цей колір над головою робить приміщення візуально нижче. Тому, цей ефект може бути використаний в кімнатах з високим стінами, якщо ми хочемо, навмисно зробити кімнату нижче.

Стіни, пофарбовані в чорний колір, до сих пір викликають багато суперечок, хоча грифельна магнітна стіна стає все популярнішим для кухні, дитячої та передпокою. Проте, більшість людей сприймають цей колір негативно. Це пов’язано з культурою, в якій ми живемо. Чорний завжди вважався протилежністю світла. Проте, в японській культурі чорний символізує благородство і досвід. Коли він обраний правильно, він може надати унікальний характер кімнаті.

Чорна стеля в інтер’єрі – варіанти виконання

Таке оригінальне інтер’єрне рішення може бути реалізовано з різних матеріалів. Темний колір над головою, безумовно, буде добре працювати в високих приміщеннях, в яких він буде цікавим елементом і не перевантажить інтер’єр. Старі будинки з декоративною штукатуркою або сучасні апартаменти є ідеальним місцем для втілення таких сміливих ідей. У низьких кімнатах краще не ризикувати і залишити стелю в спокої, тобто пофарбувати його в світлий кольори, а краще в білий.

Чорна стеля можна організувати декількома способами:

  • пофарбувати його відповідною фарбою;
  • підбити темними панелями;
  • поклеїти темні шпалери;
  • використовувати підвісну стелю з гіпсокартонних плит;
  • комбінація гіпсокартонного і натяжної стелі.

Гарна ідея полягає в тому, щоб зробити підвісну стелю з гіпсокартону по краях у вигляді рамки з точковим підсвічуванням або без неї, а середину пофарбувати в чорний колір або зробити натяжна стеля. Ми отримаємо таким чином унікальний ефект глибини з поліпшеними пропорціями кімнати.

Чорна стеля в інтер'єрі - варіанти виконання

Чорна стеля в залі або навіть у ванній стане ідеальним фоном для унікальної люстри.Не обов’язково вибирати чорну фарбу, це може бути темно-сіра фарба. Така стеля може прекрасно прикрасити інтер’єр.

Якщо ви зважилися на чорний стелю в поєднанні з темною стіною, то можна виконувати всі стіни в такому кольорі, це може бути тільки одна зі стін. В цьому випадку треба розділити дві поверхні штукатуркою, переважно з декоративним освітленням. Таким чином, ми уникаємо ефекту «коробки».

Чорний колір не обов’язково повинен покривати всю поверхню. З його допомогою можна виділити деякі області, наприклад, міні-кухню в вітальні, спальну зону в спальні. Темна зона над кухнею чітко вказує межі простору для приготування їжі і формує фон для модного освітлення.

Чорна стеля в інтер'єрі - варіанти виконання

Чорна стеля у вітальні може бути організований не тільки з використанням темної фарби або незвичайних матеріалів. Тут нас обмежує тільки уяву і можливості бюджету.

Найпростіший спосіб – це пофарбувати фарбою стеля. Тут немає нічого складного. Можна виконати це завдання у суцільному чорному кольорі або зробити ефектні смуги.

Чорна стеля в передпокої, фото

Дуже популярним рішенням цього завдання є натяжна стеля, який створює ілюзію більшого простору.

Оформлення шпалерами

Інша ідея полягає в тому, щоб поклеїти на стелю шпалери. Оформлення стелі шпалерами – це досить цікаве рішення. Можна продовжити це оформлення, наприклад, на стіну над ліжком, створивши унікальний і неповторний інтер’єр.

Натуральне дерево

Унікальну красу може створити над головою натуральне дерево, яке може бути пофарбовано в чорний колір або покрито темною морилкою.

натуральне дерево

Таке рішення стане в нагоді не тільки в сільському стилі. Сучасний стиль теж любить варіанти з використанням натуральних матеріалів.

Стеля з дерева може бути досить плоским з дерев’яними балками, характерними, як для сільського, так і для сучасного індустріального стилю лофт. Це виглядає вражаюче – поєднання темних дерев’яних балок на стелі з сучасним дизайном інтер’єру. Така стеля, однак, може стати дуже переважною, він ні в якому разі не повинен бути низьким.

Бетонні плити

Мінімалістський стиль часто використовує промислові матеріали, це можуть бути темно-сірі бетонні плити. Таку обробку можна зробити, використовуючи декоративні панелі під бетон, вони можуть бути світло і темно-сірими. Необхідною умовою такого інтер’єру є великі вікна, які пропускають багато денного світла.

Правильне освітлення

правильне освітлення

Зверніть увагу на освітлення в кімнаті. Світло в такій кімнаті повинен бути, як природний, так і штучний. Це дуже важливо, тому що чорний любить поглинати світло і без належного освітлення може скластися враження, що приміщення похмуре.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *