Чорно-біла плитка на підлогуЧорно-біла плитка на підлогу

Комбінація двох кольорів – чорного і білого означає чистоту і елегантність. Ці два кольори створюють вічний дует, який буде працювати при будь-яких обставинах: в інтер’єрі, під час важливої ​​зустрічі або вечірнього виходу. Знаменита Коко Шанель говорила про цю комбінації із захопленням, називаючи їх красу абсолютної, а гармонію цих квітів досконалої, підкреслюючи благородство такого поєднання. Колірна ідилія, створена з поєднанням білого і чорного – це ідеальний рецепт для інтер’єру, прикрашеного зі смаком.

Психологія кольору і мода на black white

Білий асоціюється з гармонією і спокоєм, він вводить порядок в кімнату і тонко висвітлює її. Не без підстав можна стверджувати, що він є частим вибором для оформлення невеликих приміщень. Чорний означає серйозність і таємничість. Він створює ауру витонченості і делікатне відчуття безтурботності. Поєднання цих кольорів разом, буде шляхом для створення сучасного декору, як у вітальні, так і у ванній кімнаті або кухні.

Якщо вас відвідало бажання купити чорно-білу плитку на підлогу в кухню, ванну або передпокій, як використовувати цей позачасовий союз в оформленні інтер’єру? У нас є деякі перевірені пропозиції, серед яких можна почерпнути цікаві ідеї.

Чорно-біла плитка на підлогу – фото

Чорні плитки на підлозі і білі мотиви на стіні. Світлі і темні поверхні, глибокі відтінки декору, інтенсивні тони меблів і пастельні мозаїки навколо – що вибрати, блукаючи в таких величезних нетрях можливостей?

Чорно-біла плитка в гламурній ванній кімнаті, фото

Чорно-біла плитка в гламурній ванній кімнаті, фото Чорно-біла плитка в гламурній ванній кімнаті, фото

Незалежно від того, що вибрати, чорний або білий – це завжди гарна ідея! Ця комбінація позачасова, не поступається сучасним тенденціям, твердо займає міцні позиції в дизайні інтер’єру і залишається вічно модної, працюючи всюди – під час зустрічей з друзями у вітальні, розслаблюючій ванни у ванній кімнаті або в спальні, де захотілося подрімати після обіду.

Такий інтер’єр, завдяки досягнутому просторового мінімалізму і чистоті, зазвичай асоціюється зі стерильністю. Тим не менш, це не так!

Плитка на підлогу біла з чорними вставками, фото

Плитка на підлогу біла з чорними вставками, фото

Чорно-біла квартира виглядає цікавою, інтригуючою і привабливою. Вона створює враження елегантності, але, так як чорний, білий і сірий, вважаються нейтральними кольорами нескладно зробити інтер’єр тепліше яскравими аксесуарами та добавками.

Таким чином, завдяки кришталевим люстр, можна в підсумку отримати житло в стилі гламур, а додавши елегантні вази, м’які тканини можна створити англійську ідилію. Чорно-біла база є основою для створення феноменальних проектів!

Оформлення кухні в чорно-білих тонах, фото

Оформлення кухні в чорно-білих тонах, фото Оформлення кухні в чорно-білих тонах, фото

Існує багато варіантів укладання різноманітних візерунків. Дуже стильно і вражаюче виглядатимуть чорно-білі ромби на підлозі, таке рішення в передпокої буде притягувати погляди і підкреслювати характер власників квартири або будинку. Шаховий узор коридорі виглядає дуже ефектно.

Чорно-біла шахова плитка на підлозі в передпокої, фото

Чорно-біла шахова плитка на підлозі в передпокої, фото

Візерунок з білими плитками і чорним вставками або навпаки зможе надати кожному інтер’єру шик і елегантність без особливих зусиль.

Чорно-біла плитка на підлозі

Чорно-біла плитка зі східним орнаментом додасть інтер’єру особливий шик і вишуканість, вона підійде для оформлення гламурної вітальні, суміщеної з їдальнею.

Чорно-біла плитка на підлозі

Чорно-біла шахова плитка на підлогу

Чорно-білі інтер’єри ніколи не набридають. Тема шахівниці на підлозі одна з найбільш універсальних і елегантних ідей для оформлення інтер’єру – вона являє динаміку, зберігаючи при цьому гармонію. Як організувати проект, щоб скористатися перевагами, які мають симетричне заяву чорно-білої комбінації?

Чорно-біла шахова плитка на підлогу

Шаховий узор плитки на підлозі в залежності від добавок буде виглядати традиційно або ексцентрично. Шахматка на підлозі підходить до стилю ретро і асоціюються з американської модою 50-х років, а, контрастуючи з дерев’яними підлогами і пастельними квітами стін, створює кімнату в сільському стилі. Аскетичний чорно-білий також підходить для простої мінімалістською меблів і промислових інтер’єрів. А якщо додати в таку кімнату яскравий графічний аксесуар, можна створити інтер’єр в стилі поп-арт.

Чорно-біла шахова плитка на підлогу Чорно-біла шахова плитка на підлогу

Плитка в шаховому порядку – відмінна ідея для класичної кухні. Це виглядає цікаво – симетричний плитковий підлогу з чорно-білими плитками у великому розмірі (наприклад, 30 х 30 см) і такий же малюнок, викладений з невеликими плитками (наприклад, 10 х 10 см) на стіні. Для того щоб не перевантажити інтер’єр, краще покрити таким візерунком тільки частина стіни, наприклад, на фартусі кухні. Для кухні з меншим розміром краще робити вибір на користь невеликих пластин. Просторі кімнати можна прикрасити великий, контрастною плиткою.

Така підлога працює прекрасно, зокрема для скандинавських інтер’єрів. Чому? Скандинавські інтер’єри, як правило, тонуть в білому кольорі. Часто білі стіни і шафи, а також нейтрального кольору стільниці та підлоги стають кілька нудними. Позбутися від нудьги допоможе чорно-білий візерунок на підлозі.

Чорно-біла плитка на підлозі в кухні, оформленої в скандинавському стилі, фотоЧорно-біла плитка на підлозі в кухні, оформленої в скандинавському стилі, фото Чорно-біла плитка на підлозі в кухні, оформленої в скандинавському стилі, фото Чорно-біла плитка на підлозі в кухні, оформленої в скандинавському стилі, фото

Чорно-білий підлогу в скандинавському інтер’єрі додає елегантність і ідеально поєднується з іншими конструктивними особливостями, такими як камін і піаніно. Хоча скандинавський дизайн інтер’єру заснований на холодних кольорах, в такому будинку можна відчути тепло, використовуючи різні добавки в коричневих і теплих бежевих тонах. Це можуть бути плетені кошики та стільці, атмосферні ліхтарі, квіти і багато картин на стінах.

Вітальня в скандинавському стилі з ефектним контрастним покриттям підлоги, фото

Вітальня в скандинавському стилі з ефектним контрастним покриттям підлоги, фото

Шахова дошка є домінуючим елементом у інтер’єрі, тому при виборі в її користь, варто інші поверхні і меблі вибирати в нейтральних тонах, щоб зберегти гармонію. Дотримання поміркованості – це не суворе правило, люди, які люблять барвисті інтер’єри, можуть підкреслити оригінальність жовтими, червоними або синіми аксесуарами. Стільці та лампи, проте, повинні бути одного кольору і мати гладку текстуру.

У прямокутних ванних кімнатах, шахматку краще укладати прямо або навскоси. Розташування плитки паралельно бічних стін робить приміщення візуально впорядкованим і надає сучасний стиль.

Для приміщень менш правильної форми і не мають перпендикулярних кутів, буде вигідно розташування плиток ромбами або похило. Такий візерунок трохи складніше отримати, але він дозволяє замаскувати нерівності, створюючи відчуття гармонії і легкості. Він може також візуально розширити кімнату, збільшуючи площу підлоги.

Які добавки підійдуть до шахового підлозі?

Крім застосування плитки на підлозі, ми повинні вибрати щось з добавок з мотивом шахівниці – від кухонних рушників до килимів. Прикраси можна зробити самостійно, наприклад:

  • картини і фотографії в простих рамках в техніці колажу;
  • клаптева покривало на ліжку з двома кольорами;
  • геометричні візерунки на текстилі – це можуть бути покривала або фіранки.

Які добавки підійдуть до шахового підлозі Які добавки підійдуть до шахового підлозі

Навіщо використовувати тему шахів в будинку?

  • підлога з шаховим візерунком – це сильний акцент, який дозволяє відвернути увагу від нерівних стін і підлоги;
  • бруд на чорно-білому підлозі менш помітна;
  • шахівниця – це відмінний мотив для зонування простору, наприклад, призначеного для вітальні, кухні або бару;
  • розташування чорно-білої мозаїки навскіс візуально розширює простір, завдяки цьому, ми можемо отримати кращі пропорції інтер’єру, кімнату можна візуально розширити або продовжити;
  • шахівниця – це вічний візерунок, який підходить до безлічі стилів і візерунків.

Чорно-біла шахова плитка на підлогу Чорно-біла шахова плитка на підлогу

Пол у ванній з чорно-білою плиткою в стилі ретро

Використовуючи плитку в трьох кольорах – білий, чорний і сірий, можна дуже легко перетворити ванну кімнату в простір з кліматом з попередньої епохи. Чорно-біла плитка, розташована на підлозі, як шаховий візерунок, вільно стоїть ванна з красивими декоративними ніжками, зручний шезлонг, поміщений під фіранкою з жаккарда і ліпні деталі складають гарний інтер’єр ванної в стилі ретро.

Ванна кімната в стилі ретро з шаховим візерунком на підлозі, фото

Ванна кімната в стилі ретро з шаховим візерунком на підлозі, фото

Незамінними елементами ретро ванній є величезне дзеркало в масивній рамі і гра зі світлом і деталізацією, що дозволяють зробити ефект розкоші і пишноти. У такому інтер’єрі також добре покаже себе сірий колір, що чудово поєднується з чорно-білими мотивами. Такий динамічний і інтригуючий проект – ідея, заснована на принципі контрасту, створює унікальну і цікаву атмосферу у ванній кімнаті.

Ванна кімната в стилі ретро з шаховим візерунком на підлозі, фото

Плитка на кухню на підлогу чорно-біла – класика або арт-деко?

Чорний і білий кольори люблять класику, крім того, вони також знайдуть відповідне місце і в стилі арт-деко, так як їх основною характеристикою є елегантність. Їдальня або кухня з чорно-білою плиткою на підлозі, оформлені відповідно до стандартів класичного стилю або арт-деко характеризуються елегантністю і витонченістю. Кращий спосіб для досягнення цього ефекту полягає в використанні цих двох кольорів одночасно. Крім того, шахівниця добре виглядає також і у ванній. Цікаво представлені поздовжні смуги в передпокої і вітальні.

Плитка на кухню на підлогу чорно-біла

Це рішення часто використовується в проблемних областях – так, занадто вузький хол, коридор або кімната можуть бути візуально розширені, якщо на підлозі розмістити поперечні смуги, перпендикулярні довгим стін, такий прийом візуально розширює простір, а якщо зробити навпаки, то зробить довше.

Повздовжні смуги в контрастних кольорах на підлозі роблять кімнату довше візуально, фото

Повздовжні смуги в контрастних кольорах на підлозі роблять кімнату довше візуально, фото

Квадратна плитка також може бути використана для поділу зон в квартирі, наприклад, щоб відокремити кухню від їдальні, їдальню від вітальні або для акцентування тієї чи іншої кімнати в будинку. Комбінація вічно модного білого і інтригуючого чорного – це відмінний спосіб оформлення дизайну фешенебельній квартири.

Як використовувати в інтер’єрі невеликі чорно-білі плитки і мозаїку?

Якщо підлога буде покритий виразною мозаїкою в чорно-білих тонах, які кольори будуть ідеальні для такого рішення? В цьому випадку слід дотримуватися помірності і вибирати м’які кольори в інтер’єрі, не надто кричущі. Краще зосередитися на пастельних відтінках, а щоб інтер’єр гармоніював з мозаїчною підлогою, можна покрити частину стіни чарівної кахельною плиткою аналогічного з підлогою відтінку – переважно білого, чорного або сірого кольору.

невеликі чорно-білі плитки невеликі чорно-білі плитки

Вибираючи чорно-білу плитку, не обов’язково вибирати візерунок, що нагадує шахову дошку, можна спробувати зіставити плитку в двох розмірах.

чорно-біла плитка

Маленькі плитки і мозаїка також можуть бути прикрасою вітальні, покриваючи центральну стіну або частину її. Мало того, що такі елементи відмінно поєднуються з шаховим або алмазним візерунком на підлозі, вони також відмінно підходять до дерев’яних меблів, дерев’яній підлозі або їх імітацій.

Ми любимо білий колір за його чистоту і простоту. Ми любимо чорний за ефект, який забезпечує відчуття елегантності і престижу. Якщо об’єднати ці два контрастні кольори, можна отримати рецепт для ідеального інтер’єру – позачасового, стильного і практичного. За допомогою таких рішень можна створити простір, яке буде модно зараз, і протягом наступних кількох років. Чорно-білий – це набір кольорів для перфекціоністів, любителів і шанувальників класичного мінімалізму. Одним словом – тема, яка спокушає всіх!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *