Чорно-біла ванна кімната – дизайн, фотоЧорно-біла ванна кімната - дизайн, фото

Чорно-білий стиль елегантний і позачасовий. Він також цінується за його універсальний характер. Це одна з причин, чому чорні і білі ванні кімнати користуються неослабною популярністю. Ці два кольори насправді є чудовою базою для інших стилів інтер’єру. Як облаштувати чорно-білу ванну в стилі гламур або ретро ми розповімо в цій статті.

протилежності притягуються

Білий колір символізує чистоту, невинність і вічність. Чорний колір – це тьма, таємниця. Домінуючий білий в санвузлі виглядає розпливчасто. У той час як абсолютно чорний створює важке і переважна враження. Проте, якщо ми з’єднаємо один з одним ці два кольори, то можемо отримати надихаючі ефект – взаємодоповнюючу і досконалу гармонію. Інтер’єр буде здаватися елегантним, інтригуючим і сучасним.

Гламурна чорно-біла ванна кімната – дизайн, фото

Ванні в стилі гламур в чорно-білому кольорі часто нагадують люксові купальні салони.

Гламурна чорно-біла ванна кімната - дизайн, фото

Навіть якщо вони невеликі, чорно-біла плитка у ванну кімнату надає їй елегантний характер. Ці кольори створюють приглушене фон для сміливих елементів дизайну в стилі гламуру, таких як:

 • дзеркала в фігурних рамках,
 • стилізовані меблі,
 • декоративні люстри.

Гламурна ванна кімната з чорно-білою плиткою, фото

Гламурна ванна кімната з чорно-білою плиткою, фото

Дизайн чорно-білої ванної кімнати в стилі гламур також відрізняється елегантним блиском, як показано на фото нижче.

Дизайн чорно-білої ванної кімнати в стилі гламур

Дизайн чорно-білої ванної кімнати в стилі гламур

Це може бути досягнуто за допомогою блискучої полірованої і глазурованої плитки. Але тут варто враховувати те, що поліровані після випалу плитки можуть мати слизьку поверхню, таким чином, слід використовувати їх тільки на стіни, але не пів. На кахель накладається декоративний шар емалі і барвників. Він більш стійкий до вологи, ніж відполіровані аналоги, але при контакті з водою він також може стати слизьким. Тому варто перевірити слизькість плитки перед вибором її підлогового варіанту.Чорно-біла ретро ванна

Санвузли в чорно-білому кольорі часто зустрічаються в ретро стилі. Для цього стилю важливий не тільки колір, а й зовнішній вигляд фурнітури і меблів. Ванні кімнати в класичному стилі і ретро стиль дизайну відносяться до старих інтер’єрів, характерним для початку двадцятого століття і більш раннім стилизациям, аж до античних часів.

Чорно-білі ванні кімнати – дизайн в стилі ретро, ​​фото

У той же час ви можете знайти в ній натяки авангарду. З цієї причини використовують антикварні меблі і сміливі, геометричні візерунки на стінах або підлозі.

Чорно-білі ванні кімнати - дизайн в стилі ретро, ​​фото

Чорно-білі ванні кімнати - дизайн в стилі ретро, ​​фото

Які елементи найчастіше можуть бути розміщені в ванних кімнатах в стилі ретро?

 • автономні ванни – більшість моделей на ніжках,
 • унітази з бачками на високому рівні,
 • широкі умивальники з постаментом, які встановлюються на комоди, які виступають в якості меблів,
 • чорно-біла плитка в шаховому порядку на підлозі,
 • крани декоративних форм, як правило, з довгим, злегка вигнутим носиком і двома вентилями, змішувачі в стилі ретро мають зазвичай хромовану обробку, можуть мати колір старого золота, бронзи, латуні або міді.

крани декоративних форм

Ретро стиль багатий різними елементами. З цієї причини, чорно-білі санвузли повинні мати великий метраж. В іншому випадку їх інтер’єр може напружувати.

Ванні кімнати в чорно-білому кольорі – як збалансувати кольору

Створюючи дизайн ванної кімнати в чорно-білому тоні різними способами можна розподілити колірні акценти. Ось деякі пропозиції:

 • чорно-біла плитка в шаховому порядку на підлозі (тематичні характеристики ванній ретро),
 • один з кольорів відокремлює зони, наприклад зону душовою і туалету,
 • колір сантехніки – такі контрастні ванни, як правило, оснащені світлої фурнітурою. Проте прихильники оригінального інтер’єру можуть вибрати чорні прилади, які надають інтер’єру незвичайний вигляд.

Ванні кімнати в чорно-білому кольорі

Найважливішим у визначенні пропорцій і поєднанні кольорів при організації дизайну ванної, є її розмір. У невеликому приміщенні краще віддати перевагу дизайну ванної кімнати в білому кольорі, який оптично її розширює. Оздоблення стін в чорному призведе до того, що ванна буде здаватися ще менше, ніж є насправді. Точно також поводяться інші темні кольори, наприклад, темно-синій або темно-коричневий, ванна в сірому кольорі. Винятком є ​​вузька кімната, де чорний колір може візуально поліпшити порушені пропорції, в цьому випадку стіни повинні бути пофарбовані в чорний колір, це дозволить інтер’єру здаватися візуально ширше.

Поєднання чорного і білого створить в нашій атмосфері таємничий, елегантний і оригінальний інтер’єр.

Чорна сантехніка

Використання в обробці ванної кімнати матеріалів чорного кольору, а тим більше чорної сантехніки – це сміливий крок. Ми звикли до певного стереотипу: білі унітаз, ванна і умивальник. Чорна кераміка іноді викликає негативні асоціації. Але варто ризикнути, щоб отримати оригінальний сучасний інтер’єр.

Приймаючи рішення про дует цих контрастних кольорів, у нас є великий вибір можливостей. Чорно-білий дизайн інтер’єру може здатися трохи одноманітним. Відмінний спосіб, щоб його урізноманітнити – це ввести інші кольорові акценти, наприклад, різні відтінки сірого. Переважно такий дует буде представлений також в поєднанні з більш теплими кольорами, такими, як червоні і жовті.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *