Цвяхозабивний пістолет електричнийЦвяхозабивний пістолет електричний

Електричний пістолет для цвяхів є практичним інструментом для швидкого забивання великої кількості цвяхів в практично будь-який матеріал. На ринку можна знайти різні варіанти, наприклад, пневматичний або електричний гвоздезабивной пістолет по дереву, бездротової на акумуляторі і навіть газовий. Різні конструкції відрізняються, головним чином, швидкістю роботи і зручністю. Якщо ви плануєте купити цвяхів пістолет електричний або пневматичний, в цій статті ви знайдете корисні поради – на що звертати увагу при виборі та купівлі цього корисного інструменту для домашньої майстерні.

Який вибрати гвоздезабивной пістолет – електричний або пневматичний?

Для того щоб правильно вибрати будівельний пістолет для цвяхів, необхідно спочатку визначити, де він буде використовуватися найбільш часто. Для тих, хто буде працювати з цим інструментом в місцях з доступом як до електромережі, так і до компресора, доцільно вибрати пневматичний варіант. Він використовує стиснене повітря, тому повинен бути підключений до компресора, при цьому відрізняється надійністю і довговічністю, а також достатньою потужністю.

Цвяхозабивний пістолет електричний Зубр

 Цей монтажний пістолет для цвяхів працює від електромережі з напругою 220 вольт. Він призначений для роботи з різними матеріалами, в тому числі працює по дереву. У магазині поміщається 50 цвяхів довжиною 20 мм, швидкість роботи – 20 ударів в хвилину. Модель захищена від випадкового спрацьовування блокуванням курка.

Пістолет цвяхів електричний stanley

Цей інструмент також працює від електромережі з напругою 220 вольт. Модель має безпечний курок. Модель Stanley Electric Stapler 230 6-TRE550 HD призначена для скоб і цвяхів, має корпус з пластика. У роботі використовуються скоби «G» 6 – 12 мм і цвяхи довжиною – 12 і 15 мм.

Пістолет цвяхів електричний stanley

Спеціальна конструкція дозволяє забити дуже велика кількість скоб або цвяхів протягом декількох хвилин.

Пневматичний гвоздезабивной пістолет Powermat PM-90 GP-PRO

Ця модель з дуже високою потужністю. Інструмент забиває цвяхи довжиною від 50 мм до 90 мм. Максимальний робочий тиск 8 bar, рекомендований – від 5 до 7 bar. Магазин вставляється під кутом 34 ° і вміщує велику кількість цвяхів або інших кріпильних деталей. У комплект входить валіза, маслянка, захисні окуляри та інструкція з експлуатації.

Для зовнішніх робіт краще вибирати мобільні моделі, які працюють від акумулятора або газові. Тому що вони не вимагають підключення до електричної мережі і забезпечують бездротову роботу, наприклад, в саду або на даху. Газові моделі оснащені резервуаром, заповненим пропаном-бутаном. У конструкції приладу за допомогою іскри індукується невеликий вибух, який виробляє енергію, необхідну для приведення його в дію. Моделі на акумуляторі також досить ефективні, крім того, вони більш екологічні.Модель DeWALT DCN660P2

Це компактний, легкий і дуже економічний інструмент на акумуляторі (18 В / 5 Ah / Li-Ion). Забиває цвяхи довжиною від 32 мм до 63 мм і діаметром 1,6 мм. Механічний привід дозволяє підтримувати постійну продуктивність. Пристрій має блокування пускового механізму, щоб запобігти випадковому спрацьовуванню і дозволяє регулювати глибину входження.

Модель DeWALT DCN660P2

Прилад може працювати при температурі від -20 до 50 ° С. Ємність магазина: 110 цвяхів. Однак слід зазначити, що ціна цвяхозабивні пістолета на акумуляторі буде в 5-6 разів вище, ніж у пневматичного.

Модель Makita GN420CLSE

Це газовий гвоздезабивной пістолет, призначений для бетону. Він використовує цвяхи довжиною від 15 мм до 40 мм. Модель оснащена механізмом безпеки перед порожнім пострілом, зручною нескользкой ручкою і гачком для підвішування.

Модель Makita GN420CLSE

Прилад має світлодіодний індикатор рівня заряду батареї. Ємність магазина: 40 цвяхів. Вага 3,8 кг. Ціна цвяхозабивні пістолета такого типу буде на порядок вище, ніж у простого пневматичного.

Застосування цвяхів пістолета

Моделі можна поділити в залежності від їх використання.

Залежно від потужності зустрічаються більш потужні моделі і малопотужні, вони призначені для роботи з різними матеріалами. Покрівельні пістолети завдяки високій потужності дозволяють забивати цвяхи, серед іншого, в бітумну черепицю, але вони важкі і не дуже зручні. Моделі для дерева мають набагато меншу потужність, але важать набагато легше, а їх конструкція забезпечує зручність роботи, наприклад, для кріплення статі. На ринку також можна знайти зручні моделі з низькою потужністю і енергоспоживанням, які будуть зручними при виготовленні меблів або роботи з дерев’яними піддонами.

Іншим критерієм є тип магазину. Барабанний магазин вимагає спеціально підготовлені цвяхи, з’єднані пластиковою стрічкою або дротом. Моделі також відрізняються за способом виконання пострілу. Система спуску з курком вимагає натиснення на нього, є також сенсорні системи.

Що ще треба враховувати при виборі?

Одним з найбільш важливих параметрів інструменту є довжина цвяхів, яку він підтримує і ємність магазина. Звичайно, чим більший об’єм і ємність пристрою, тим воно буде більше і важче. Дуже важливим є також амортизація віддачі і балансування всього інструменту. Інструмент повинен бути додатково оснащений нековзною рукояткою, щоб він не вислизав з руки під час роботи, і гачком, який дозволяє прикріпити його на робочому поясі.

Зручним доповненням є світлодіод для індикації стану заряду акумулятора і символ, який вказує, що пристрій потребує обслуговування. У разі газових цвяхозабивач також треба звернути увагу на вартість ємностей з пропан-бутаном. Ретельно підібраний інструмент буде сприяти поліпшенню швидкості і якості ремонту, крім того, буде служити протягом багатьох років.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *