Декор стіни в дитячійДекор стіни в дитячій

Інтер’єр дитячої кімнати є ідеальним місцем для реалізації різних ідей дизайну інтер’єру та відмінне поле для реалізації творчого потенціалу батьків. Нижче наведені деякі ідеї для цікавого декору стіни в дитячій кімнаті.

Інтер’єр дитячої кімнати повинен грати квітами і викликати позитивні емоції. Це простір зарезервовано виключно для дитини, і саме тут він повинен відчувати себе добре і безпечно. Ці кілька квадратних метрів повинні створити сприятливі умови для навчання, розваги і відпочинку. Було б добре, щоб простір дитячої стимулювало уяву малюка і відображало його інтереси і характер.

Декор стіни в дитячій

Декор стіни в дитячій – ідеї

Перевірений спосіб персоналізувати кімнату – це творчий дизайн стін в дитячій кімнаті. За допомогою декількох простих процедур можна отримати унікальний характер інтер’єру, який радує око. Ось деякі ідеї для творчої аранжування порожній стіни, щоб вона стала цікавим елементом дизайну.

Малюнки на стінах в дитячій кімнаті

Як одного разу сказав Пабло Пікассо, кожна дитина є художником. Дуже важливо спробувати пробудити і підтримувати творчу діяльність наших дітей. Для цього замість того, щоб приховувати готові роботи в ящику стола, краще прикрасити ними стіни. Презентація художньої майстерності дозволить малюкові відчути себе майстром, він буде радий продовжувати інші художні експерименти.

Відмінна ідея для творчого декору стін в кімнаті дитини – це створення барвистою галереї з малюнків. Для реалізації цього проекту будуть корисні красиві рамки, в які можна помістити малюнки і розмістити їх на стінах в дитячій кімнаті. Цікаві ефекти досягаються за рахунок використання картинок різних розмірів і стилів, при цьому галерея отримує різноманітність форм і кольорів.

Приступаючи до створення галереї на стіні, слід спочатку вибрати малюнки і фотографії і вирішити, який розмір буде виглядати краще. Розмір можна зробити однаковим за рахунок однакових рамок. Як можна розташувати галерею дитячої творчості, ви можете почитати в статті, як розташувати картини на стіні. Зображення і теми можна змінювати час від часу. Ідей для інтерпретацій багато, а результати завжди будуть виглядати добре. Вражаюче буде також виглядати галерея з фотографії, які вибере сам малюк.

Як можна ще представити роботи дитини? Ідей багато. Це може бути мотузка, на якій кольоровими кліпсами можна кріпити малюнки. Творча ідея полягає також в тому, щоб використовувати вішалки для брюк, які можна повісити на стіні, а затиски будуть підтримувати роботи дитини. Саму вішалку можна для декоративного ефекту пофарбувати.

Стіна – дошка

Діти люблять малювати. Це проста і дуже захоплююча робота, яка розвиває уяву і творчі здібності малюка. І якщо вони використовують стіну для спонтанної художньої забави, то можна виділити під таке заняття одну стіну.Стіна - дошка

Таку ідею дуже легко реалізувати, використовуючи спеціальну фарбу, за допомогою якої можна створити красиву магнітно-грифельну стіну, на якій дитина зможе малювати кольоровою крейдою, а також підвішувати на неї картинки і малюнки за допомогою магнітів. Така поверхня є ідеальним варіантом, який дозволяє отримувати задоволення і вчитися. Ви можете бути впевнені, що діти будуть любити її і присвячувати багато часу малюванню. Такий поверхнею також можна користуватися, щоб грати в школу і робити домашні завдання.

http://rem-stroitelstvo.ru/grifelnaya-i-magnitnaya-kraska

Настінні стікери і наклейки

Швидкий і легкий спосіб творчого дизайну стін в дитячій кімнаті – це настінні наклейки і стікери. Ці готові продукти є ідеальним варіантом для батьків, розташування наклейок може також бути творчим! Виберіть кілька варіантів, які збагатять кімнату кольором, цікавою формою, або розкажуть цікаву історію.

Настінні стікери і наклейки

Може бути, це будуть барвисті метелики, які сидять тут і там? Барвистий потяг над ліжечком? Або, може бути замок на пагорбі з невеликою кімнатою маленької принцеси? Великий вибір наклейок допоможе батькам вибрати відповідні сюжети по інтересам дитини.

Настінні стікери і наклейки

Спільне приклеювання доставить вам і дитині задоволення і барвисті спогади, тому що моменти, коли батьки з дитиною виконують спільно цікаве завдання, добре запам’ятовуються.

Настінні стікери і наклейки

Гірлянди

Гірлянди – це простий і недорогий спосіб творчого дизайну стін в кімнаті дитини. Залежно від ваших інтересів або стилю кімнати, ви можете повісити різні моделі:

  • барвисті прапори в кімнату в піратському стилі;
  • бавовняні кульки;
  • орігамі птахів або метеликів, вирізаних з кольорового картону для юного любителя природи.

Багато подібних прикраси ви можете зробити самі. Вам просто потрібно трохи часу і терпіння.

Використання однієї зі стін для творчого дизайну є відмінним способом, щоб надати дитячому світу унікальний зовнішній вигляд. Порожня стіна може стати початком дуже цікавих і надихаючих проектів, які викличуть у дитини бажання створювати цікаві речі своїми руками. Ідеї ​​не обов’язково повинні бути дорогими, щоб прикраса була вражаючим. Всього кілька аксесуарів, кольорові фарби і натхнення – і ваша робота стане прикрасою стін кімнати вашої дитини. Ви можете також використовувати цікаві фотошпалери з перспективою, плакати і декори, створені своїми руками.

Цікаві і оригінальні ідеї декору стін в дитячій – фотоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *