Декоративна штучна трава для інтер’єруДекоративна штучна трава для інтер'єру

Мрієте про зеленому килимі на балконі або терасі? Ткана штучна трава виглядає, як справжня або навіть краще, і з нею набагато менше проблем. Штучна трава до недавнього часу асоціювалася тільки з футбольними стадіонами і дитячими майданчиками. В даний час вона з’являється не тільки на наших балконах і терасах, а й у великих будинках або невеликих квартирах. Вона стає досить популярною, і багато людей хочуть прикрасити з її допомогою свої чотири кути. Що ж це таке, з чого складається штучне покриття трава і де його можна використовувати – на ці питання ви знайдете відповіді в цій статті.

Декоративна штучна трава для інтер’єру – сучасне рішення

Штучна трава для декору інтер’єру вражає своєю простотою, але в той же час вона забезпечує максимальний комфорт. Завдяки цьому покриттю навіть взимку ми можемо мати в нашому будинку пишні зелені поля.

Декоративна штучна трава для інтер'єру

Вона надзвичайно проста в обслуговуванні, міцна і безпечна для навколишнього середовища. Без неї ми не могли б дозволити собі мати газон в квартирі. Покриття прекрасно працює в будь-якому інтер’єрі, особливо в дитячій кімнаті, тому що його практично неможливо забруднити. Крім того, декоративна трава для інтер’єру дуже стійка до стирання, що не піддається ушкодженню міллю.

Декоративна штучна трава для інтер'єруНавіть в розпал спеки такий «газон» залишається пишним і зеленим, він буде виглядати свіжим як на сонячному майданчику, так і на тінистій терасі або балконі. На противагу йому, створення натурального газону на балконі досить складна справа, яка вимагає належної ізоляції, дренажу і т.п. Таким чином, штучний газон на балконі є ідеальним рішенням, досить розкачати рулон – і він готовий!

Покриті штучним килимом тераса або балкон будуть ідеальним місцем для дитячих ігор. З практичних міркувань, таке покриття є неймовірно привабливим. Воно майже не вимагає технічного обслуговування, не висихає і не змінює колір. Крім того, ми можемо застосувати його на будь-якій поверхні і підлозі. Виходити на балкон або терасу босими ногами на такий трав’яний килим набагато приємніше, ніж наступати на холодну, тверду керамічну плитку.

Властивості штучної трави

Це покриття в даний час проводиться за аналогією виробництва килимів на ткацькому верстаті. З технічної точки зору, це набагато більш міцний і більш виразний матеріал. Штучний газон стійкий до зміни погодних умов, не руйнується під впливом морозу або сильного сонця. Крім того, завдяки стійкості до УФ-випромінювання, він не вигоряє. Покриття відрізняється хорошою водопроникністю, що дуже важливо на балконі і терасі.Види штучної трави

В даний час такої штучної газон може бути різної товщини і висоти «травинок», а отже – і різної ваги. Якщо ви віддаєте перевагу більш м’яке покриття, то варто вибрати більш високі щетинки. Деякі матеріали за формою нагадують природну траву, дику, з різним ступенем знебарвлення і висоти «травинок», імітуючи природні кольори.

Види штучної трави

Інші види створюють враження свіжого скошеного газону. Вони мають відтінки зеленого кольору, глибокий зелений.

Види штучної травиДля любителів оригінальних рішень також є жовтий, солом’яний і навіть синій, червоний, чорний і білий кольори.

В даний час існує широкий діапазон кольорів покриття, що імітує всі кольори природи: від аквамариновий відтінків, до пляшкового зеленого кольору.

Крім того, можна придбати покриття у таких кольорах, як червоний, фіолетовий або коричневий. Виробники пропонують штучний газон навіть у флуоресцентних кольорах.

Як постелити штучну траву на терасі і балконі?

Таке покриття не вимагає особливих дій по монтажу. Нам потрібно знати при покупці килима тільки площа приміщення, балкона або тераси, яку ми хочемо застелити. Продукт доступний в рулонах, так що ви повинні обрізати полотно до потрібного розміру. Деякі компанії, які продають штучну траву, пропонують послугу різання і укладання в будинку клієнта. Для з’єднання швів використовується флізелін. Щоб трава не змінила свою позицію, не ковзала по поверхні підлоги, можна приклеїти її спеціальним клеєм. 

Догляд за декоративною штучною травою

На відміну від своїх «живих» аналогів, штучний газон не потрібно поливати, вносити добрива або косити. Досить іноді пропилососити його і промити водою, і, таким чином, видалити пил і сміття, а також забруднення. Після цього його можна виставити на терасу, щоб стекла вода, не турбуючись, що покриття вигорить під впливом суворих сонячних променів. Штучний трав’яний килим-трава є добре проникним, тому ризик виникнення в ньому цвілі або грибків мінімальний. Перевага штучного газону полягає в тому, що він може бути згорнутий і переміщений в інше місце, при необхідності.

Декоративна трава в інтер’єрі

Існує безліч варіантів використання декоративної трави. Її розміщують:

  • на балконах і лоджіях;
  • на терасах;
  • у вигляді килима на підлозі;
  • на стіні в дитячій кімнаті або ванною.

Декоративна трава в інтер'єрі

Декоративна трава в інтер'єрі

Ціна штучної трави залежить від типу щетини, використовуваної для її виробництва, її густоти та м’якості, чим вони вищі, тим і ціна вища.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *