Декоративна стіна у вітальніДекоративна стіна у вітальні

Цегла, бетон, пісочний дюни, очерет або дошка … Сучасні тенденції в декоруванні стін часто використовують мотиви з оточуючого нас світу. Шлях до досягнення цікавого дизайну інтер’єру стін у вітальні проходить від складання концепції і закупівлі необхідних оздоблювальних матеріалів та інструментів, до реалізації запланованого проекту. Нижче ви побачите кілька ідей і популярних ефектів, створених на основі гіпсу або фарби або з використанням сучасних оздоблювальних матеріалів, а також можна ознайомитись з іншими ідеї оформлення стін у вітальні.

Продукти цивілізації і декоративна стіна у вітальні

Покриття, що імітують цегла, бетонні або сталеві конструкції часто пов’язані з так званим індустріальним стилем і підійдуть для інтер’єрів в стилі лофт і в модерністські стилізації.

Декоративна стіна у вітальні

Вони ідеально підходять як в сучасні, так і в більш традиційні стилі. Ці матеріали можуть насправді вільно поєднуватися один з одним або з іншими частинами інтер’єру.

Декоративна стіна з металевим блиском в вітальні

Декоративна стіна з металевим блиском в вітальніДекоративна стіна з металевим блиском в вітальніМи можемо обробити одну стіну або її частину плиткою під метал або панелями з металевим блиском.
Ми можемо надати такий ефект і іншим способом, наприклад, нанесенням декоративної штукатурки.

Процес формування блиску включає такі етапи:

  1. нанесення грунтовки;
  2. нанесення декоративної штукатурки;
  3. нанесення обраного малюнка за допомогою кельми;
  4. шліфування шкіркою;
  5. фарбування волосся фарбою для штукатурки;
  6. додаткове перетирання всій поверхні вологою губкою, щоб створити ефект 3D.

Бетонна або цегляна стіна в інтер’єрі вітальні

Не сильно відрізняється створення різних мотивів з бетону.

Бетонна або цегляна стіна в інтер'єрі вітальні

Бетонна або цегляна стіна в інтер'єрі вітальні

У разі застосування «цегли» бажано використовувати спеціальний шаблон, так щоб покриття утворило шар з прямокутних блоків.

Бетонна або цегляна стіна в інтер'єрі вітальні

У відкритому просторі вітальні з кухнею велика стіна може бути прикрашена комбінацією декоративної плитки цеглинками з фотошпалерами, які зображують красивий пейзаж.

Бетонна або цегляна стіна в інтер'єрі вітальні

Червона цегла надає інтер’єру прохолодний промисловий клімат в стилі лофт. На такій стіні можна знайти місце для домашньої бібліотеки.

dekstengost7Декоративне оздоблення стін у вітальні натхненна природою

Природа є універсальним і необмеженим джерелом ідей для дизайну інтер’єру. Приховане в ній багатство тим, квітів і форм використовується в різних рішеннях. При цьому багато що залежить від фантазії і професіоналізму майстрів обробки.

Елегантний інтер’єр вітальні зігріває дерево – його можна розташувати на підлозі, і на стінці біля телевізора, інші стіни можна поштукатурити і покрити фарбою в білих або пастельних кольорах.

Декоративне оздоблення стін у вітальні натхненна природою

Шикарним варіантом декоративного оздоблення стін у вітальні буде дерев’яний масив зі світлого дерева, який створений з імітацією мозаїки, що складається з безлічі дерев’яних елементів.

Декоративне оздоблення стін у вітальні натхненна природою

Дуже модно в сучасному інтер’єрі використання натурального або штучного каменю і плитки з імітацією каменю.

Декоративне оздоблення стін у вітальні натхненна природою

Декоративне оздоблення стін у вітальні натхненна природою

Ви можете вільно вибирати колір і формувати на стіні необхідні візерунки, які роблять стіну нагадує піщану дюну, землю з очеретом або шматок граніту, мармуру і пісковика. Для виконання такої штукатурки використовуються спеціальні інструменти, такі як кисті, шпатель, наждачний папір, губки, а також різні склади (грунтовка, штукатурка, блакиті і т.д.).

Наприклад, кам’яні декорації можуть бути сформовані на підставі зі спеціального гіпсу, який, завдяки своєму особливому складу з природних і штучних наповнювачів, дає покриттю поверхневу структуру, що має природний вигляд. Майте на увазі, що обрана маса повинна поєднувати якості естетики і стійкості до механічних пошкоджень.

Трохи абстракції

Якщо вам набридне класичний вид інтер’єру стіни у вітальні, навіяний ідеями з навколишнього середовища, ви можете застосувати більш абстрактні образи. У цьому вам допоможе розпилювач і дві різні кольорові штукатурки. З їх допомогою на стіну можна нанести цікаві візерунки. Любителі круглих форм можуть досить швидко нанести їх на стіну за допомогою стандартних інструментів для малювання. Остаточний вигляд інтер’єру залежить від вашої творчості і фантазії. Ви можете вільно наносити різні форми.

Ефектна імітація

Існує ще багато цікавих ефектів для наших інтер’єрів. Вони приймають різні назви, які зазвичай вказують ключовий фактор. Дощаті поверхні, геометричні фігури, квіткові мотиви – список може бути дуже довгим. Особлива роль відводиться розчинів, які імітують конкретне сировину. Декоративна штукатурка – це зручна альтернатива для важких і важких в монтажі структур, таких як камінь, метал або дерево.

Штукатурка дозволяє швидко і ефективно прикрасити стіни в вітальні

Штукатурка дозволяє швидко і ефективно прикрасити стіни в вітальні

Штукатурка дозволяє швидко і ефективно прикрасити стіни в вітальні в обраному стилі, без застосування дорогих матеріалів і використання складних методів їх складання.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *