Декоративне оздоблення стін в квартиріДекоративне оздоблення стін в квартирі

Колір, візерунок, блиск, текстура, взаємопроникнення площин – стіни в квартирі мають величезний потенціал в дизайні інтер’єру, часто незатребуваний і невикористаний.

Уміло адаптована до стилю приміщень декоративне оздоблення стін може створити з підлогою і меблями прекрасно складений і оригінальний інтер’єр. Нижче представлені найбільш часто зустрічаються варіанти декоративного оздоблення стін, які відповідають останнім тенденціям дизайну.

Декоративне оздоблення стін в квартирі – фото цікавих ідей

Вміле декорування стін допоможе створити стильний інтер’єр. Існує багато варіантів рішень в цій області.

Матеріали для декоративного оздоблення стін в квартирі:

 • декоративний натуральний і штучний камінь;
 • керамічна плитка;
 • обробка декоративним цеглою;
 • бетон і панелі під бетон;
 • штукатурка, декоративна штукатурка;
 • фарбування, в тому числі з декоративними ефектами;
 • дерев’яні та пластикові панелі, панелі 3D;
 • шпалери і фотошпалери.

Декоративне оздоблення стін в квартирі - фото Декоративне оздоблення стін в квартирі - фото

Що ж вибрати з величезної кількості варіантів декоративного оздоблення для стін своєї квартири? Нижче запропоновані варіанти, як створити ефектну стіну. Творчо оформлена стіна є прекрасним доповненням до будь-якого інтер’єру.

Декоративне оздоблення стін в квартирі - фотоДекоративне оздоблення стін в квартирі - фото Декоративне оздоблення стін в квартирі - фото

Керамічна плитка

Різноманітність фактур, кольорів, форм і розмірів – плитка для стін дає нам багато декоративних можливостей у ванній кімнаті, кухні і в передпокою, а також у вітальні – для облицювання каміна. Ідеальна відповідність плитки дизайну всієї квартири зробить аранжування дуже стильною і продуманою. Сьогодні у нас є для цього багато можливостей, в нашому розпорядженні:

 • плитка, що імітує натуральний камінь;
 • плитка під дерево;
 • плитка під бетон;
 • декоративна мозаїка;
 • плитка з 3D фактурою;
 • різні види затірки (затирка з блискітками);
 • печворк;
 • графіті;
 • орігамі.

Керамічна плиткаКерамічна плиткаКерамічна плиткаКерамічна плитка

Мозаїка на стінах зможе знайти своє місце в інтер’єрах старовинних і еклектичних.

 • Барвиста і геометрична плитка буде прекрасним монохромним оформленням інтер’єру, в якому панує естетика і гармонія.
 • Плитка, що імітує бетон, буде відмінною прикрасою в інтер’єрі в промисловому стилі.
 • Біла плитка з 3D фактурою зробить дуже ефектною стіну в скандинавському інтер’єрі.
 • Плитка під мармур може стати прикрасою стіни в класичному стилі, крім того, вона популярна і в сучасних аранжуваннях, в вітальні з її допомогою можна обробити стіни навколо каміна.

Керамічна плитка

Правильно підібрана плитка допоможе підкреслити стиль, характер і багате оформлення, при цьому інші елементи дизайну засяють на її тлі. Не варто боятися квітів, поєднання різних текстур і розмірів. Все це додасть динамічності інтер’єру і зробить його оригінальним і дуже ефектним.

Керамічна плитка

Оздоблення стін декоративною цеглою в квартирі

Про цегла можна говорити дуже багато. Цегляна стіна є однією з найгарячіших тенденцій і найпопулярнішою темою в інтер’єрі, яка досі захоплює багатьох любителів реальності. Це не дивно, його краса, нерегулярна приваблива фактура красиво підкреслює стиль квартири. Цегла використовується практично скрізь, від ванних кімнат, до коридору, кухні, вітальні та спальні, він вводить в інтер’єр особливу атмосферу. Характерні особливості, навіть тріщинки і дрібні дефекти знайдуть своє застосування в багатьох стилях:

 • скандинавському;
 • сучасному;
 • промисловому;
 • мінімалізмі;
 • сільському.

Оздоблення стін декоративною цеглою – фото в квартирі

Оздоблення стін декоративною цеглою - фото в квартирі Оздоблення стін декоративною цеглою - фото в квартирі Оздоблення стін декоративною цеглою - фото в квартирі

Декоративне оздоблення стін цеглою є універсальною добавкою в стильний інтер’єр. За допомогою спеціальних плиток, виконаних у формі зовнішніх і внутрішніх кутів, може бути красиво виконана декоративне оздоблення кутів стін в квартирі.

декоративне оздоблення кутів стін в квартирі

Таке оформлення зробить стіну в квартирі реально імітує цегляну і створить відчуття знаходження в заміському будинку.

Декоративне оздоблення кутів стін в квартирі – фото

Декоративне оздоблення кутів стін в квартирі - фото

Декоративний камінь для оздоблення стін в квартирі

Нерівна поверхня і природні кольори декоративного каменю прекрасно покажуть себе в сучасних і класичних квартирах або будинках. Декоративне оздоблення стін в квартирі під камінь або натуральним каменем є чудовою ідеєю, щоб оформити одну стіну або її частину.

Інтер’єри, натхненні атмосферою Провансу, теплими вулицями середземноморського узбережжя ідеально підходять до сучасних тенденцій, де простір близько до людини, наснаги природою. Декоративний камінь гармонійно і ефектно вписується в дизайн, створюючи тим самим всередині приміщень елегантний і позачасовий ефект. Камінь надає кімнаті затишок і елегантність.

Оздоблення стін декоративним каменем в квартирі, фото

Оздоблення стін декоративним каменем в квартирі, фото Оздоблення стін декоративним каменем в квартирі, фото Оздоблення стін декоративним каменем в квартирі, фото Оздоблення стін декоративним каменем в квартирі, фотоОздоблення панелями під бетон

Бетон в інтер’єрі квартир стає все більш і більш популярним. Він ідеально підходить для інтер’єрів сучасних, в стилі мінімалізму і промислових. Мода на лофти триває вже багато років, і бетон, який тісно пов’язаний з цією тенденцією, отримує нову порцію прихильників. Декоративне оздоблення стін бетонними плитами в квартирі відмінно поєднується з сучасними меблями і промисловими деталями в стилі старих фабрик і заводів. У моді сьогодні також столи з європіддонів, металеві стільці, дерев’яні столи, які будуть добре виглядати на тлі грубої бетонної стіни.

Оздоблення панелями під бетон Оздоблення панелями під бетон Оздоблення панелями під бетон

Всупереч видимості, цей сирий і міцний матеріал в сірих кольорах не створює гнітючі ефекти.

Все більш популярним стає мотив плит, розрізаних довільним нерегулярним чином, в різних відтінках, розташованих в оригінальній композиції. Лофтового інтер’єр виглядає дуже сучасно. Однак при його оформленні важко обійтися без імітації бетону на стінах.

Оздоблення панелями під бетон

Дерево і дерев’яні панелі

Деревина є позачасовим матеріалом, які прийшли в наше житло з глибини століть. Сучасні тренди з великою увагою ставляться до природи, виводячи на передній план природність і простоту. Універсальність, краса текстури дерева і натуральні кольори, в усі часи любили архітектори, дизайнери і фахівці з модним тенденціям.

Дерево і дерев'яні панелі Дерево і дерев'яні панелі

Дерев’яні меблі, підлоги, дерев’яні прикраси – це перевірені засоби, які допомагають оформити стильний і елегантний інтер’єр. Однак не так часто дерево широко використовується в оформленні стін.

Проте, дерев’яні дошки, встановлені на стіні, роблять інтер’єр теплим і доброзичливим. Камінь, скло, сталь, метал і тканини прекрасно поєднуються з дерев’яною текстурою і кольором. Дерево підійде для інтер’єрів в стилях:

 • скандинавському;
 • сучасному;
 • сільському;
 • традиційному.

Декоративне оздоблення стін деревом – це завжди виграшна і безпомилкова ідея.

Декоративне оздоблення стін деревом Декоративне оздоблення стін деревом Декоративне оздоблення стін деревом Декоративне оздоблення стін деревом

Об’ємні декоративні панелі для оздоблення стін в квартирі 3d

У пошуках нових рішень в області декорування стін ми можемо також використовувати тривимірні панелі.

Дизайнери намагаються перевершити один одного в створенні нових і оригінальних способів внутрішньої обробки. В результаті були створені 3d панелі, що дозволяють перетворити звичний інтер’єр в творче, цікаве простір. Необмежені можливості для створення нового дизайну дозволять створити свій власний, унікальний тривимірний декор стіни. На ринку є багато матеріалів і можливостей для такого облаштування. Ми можемо вибрати з пластикових і тканинних панелей, штукатурки, МДФ та інших матеріалів. Можливість комбінувати окремі елементи може бути величезною перевагою. Різноманітність дизайну панелей дозволяє створити унікальний характер інтер’єру, незалежно від стилю.

Об'ємні декоративні панелі для оздоблення стін в квартирі 3d Об'ємні декоративні панелі для оздоблення стін в квартирі 3d Об'ємні декоративні панелі для оздоблення стін в квартирі 3d

Шпалери

Шпалери – це традиційний спосіб прикрасити стіни. Простота, ефектність, величезна різноманітність візерунків і кольорів дозволяють організувати інтер’єр в будь-якому стилі. Тисячі квітів і дизайнів є безперечними перевагами декоративного оздоблення стін шпалерами. Якщо ми хочемо оживити інтер’єр, додати в нього благородство і динамічність, трохи характеру або навіть божевілля, свіжості і затишку – шпалери будуть ідеальним рішенням. Оригінальний дизайн додасть стінам квартири нове вираз. Безперечною перевагою є можливість легко підібрати тему для кожного стилю. Можна не боятися комбінувати різні текстури, кольори і візерунки. В даний час цей вид оздоблювального матеріалу найпопулярніший.

шпалери шпалери шпалери шпалери

Фотошпалери

Найдинамічніша форма обробки стін – це фотошпалери. Вони відмінно виглядають практично в будь-якому інтер’єрі, але не в кожної стилізації. Інтер’єри сучасного, еклектичного, промислового, мінімалістичного стилів можуть бути оформлені з використанням фотошпалер, що дозволить створити унікальний варіант обробки. В інтер’єрі в стилях Прованс або сільському, ми повинні вибирати для оформлення стін натуральні сюжети, такі як камінь, цегла, які можуть прекрасно виглядати на фотошпалерах.

фотошпалери

Безсумнівною перевагою фотошпалер є їх універсальність. Вони можуть бути використані в кухні, ванній, передпокої, вітальні і спальні. Фотошпалери є не тільки відмінною прикрасою сучасного інтер’єру, вони також можуть створювати оптичний трюк, який збільшить інтер’єр візуально, додасть динамічності і заспокоїть почуття. Фотошпалери добре стимулюють уяву. В результаті, ми можемо створити інтер’єр, дуже ефектний і впливає на емоції.

фотошпалери фотошпалери

Декоративне фарбування

З використанням фарби можна створити стильний і оригінальний інтер’єр. Комбінуючи різні кольори і створюючи унікальні композиції, ми додамо динамічність кожному інтер’єру. Фарба є одним з найпростіших способів декорувати стіни. Проте, не всі знають, що правильна техніка живопису і трохи художньої фантазії допоможуть створити в інтер’єрі справжній шедевр. Ми можемо використовувати різні техніки і види фарб:

 • стіни омбре;
 • затінення;
 • смуги;
 • структурна фарба;
 • миється фарба;
 • грифельна і магнітна фарба;
 • кола та інші геометричні візерунки.

Це лише деякі з можливостей, які надає нам сучасний дизайн інтер’єру. За допомогою різних кольорів і відтінків, ми можемо додати кімнаті глибину, що надзвичайно важливо. Вміле оформлення простору, використовуючи колір, є справжнім мистецтвом. Слід також зазначити, що існує можливість комбінувати фарбу з іншими елементами оздоблення стін, такими, як – цегла, штукатурка, картини, дзеркала.

Декоративне фарбування Декоративне фарбування

Найбільш важливим є те, що фарбовані стіни знайдуть своє місце в будь-якій кімнаті від вітальні, до ванною або спальні. Найбільшою перевагою використання фарби є можливість створити цікавий ефект при невеликих інвестиціях часу, праці і грошей.

Оздоблення стін в квартирі штукатуркою

Оригінальні ефекти на стіні можуть бути отримані за допомогою декоративної штукатурки. Ремонтуючи квартиру, ми можемо додати стильні акценти на стінах, застосовуючи різні види штукатурки. Це дійсно чудова ідея створити унікальну декоративну обробку стіни, яка поєднує в собі колір і цікаву текстуру. Ребра і опуклості, ефект бетону, блиск і цілий ряд різних варіантів тільки і чекають шукачів пригод, які обирають цей вид декору.

Оздоблення стін в квартирі штукатуркою

Домогтися цих ефектів можна за допомогою спеціального інструменту і спеціальних мас, про що можна почитати в статті – декоративна штукатурка для внутрішньої обробки. Цей декор може бути використаний у багатьох механізмах і стилях, поєднуючи їх з різними методами дизайну інтер’єру. Гарна ідея – змішувати різні кольори фарби і структури. В результаті виходить гарний інтер’єр повний деталей.

Оздоблення стін в квартирі штукатуркою Оздоблення стін в квартирі штукатуркою

Ідея є найбільш важливим компонентом красивого інтер’єру. Самостійно спроектована декоративне оздоблення стін радує око і є джерелом гордості. Коли у нас є ідея, напрямок, обраний стиль, далі вже набагато простіше розробити відповідні способи реалізації дизайну і приймати рішення про варіант декорування стін в квартирі. Використовуючи оригінальні ідеї в області обробки, ми можемо створювати привабливі, унікальні простору, повні гармонії і естетики.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *