Декоративний оздоблювальний камінь для стін всередині квартириДекоративний оздоблювальний камінь для стін всередині квартири

Протягом багатьох років в наших квартирах і будинках царювали панелі і шпалери в квіткових візерунках. Сьогодні, завдяки змінам, які відбуваються в дизайні інтер’єру, стіни можуть приймати унікальний характер. При цьому застосовують матеріали з інтенсивними квітами або яскравими текстурами, серед них дуже популярний декоративний оздоблювальний камінь для стін всередині квартири з використанням якого можна створити інтер’єр залу в сучасному стилі.

декоративний камінь для стін в квартирі

Цей матеріал є чудовою альтернативою фарбованим стінам, шпалер або структурної штукатурці. Сучасна технологія виробництва дозволяє створювати необмежену кількість дизайнів і мотивів, які доступні у вигляді дрібних каменів або великоформатних стінових панелей. Сучасний декоративний камінь для стін в квартирі – це дуже стильний інноваційний оздоблювальний матеріал.

Штучний камінь для стін в квартирі – чорний і білий

Інтер’єр в стилі мінімалізму характеризується чистотою форм, простотою і поміркованістю у виборі фактур, кольорів і прикрас. При оформленні кімнат, як правило, використовуються два кольори, серед яких панує вічні чорний і білий. Привабливі ефекти досягаються зіставленням контрастних сполучень із яскравими, матовими текстурованими стінами. Стіна під камінь в квартирі в поєднанні з блискучими чорними полами в інтер’єрі, зручними кутовими шкіряними диванами в вітальні або диванами з яскравою оббивки і хромованими деталями створить дуже стильний інтер’єр.

Штучний камінь для стін в квартирі - чорний і білийБілий колір і виразний дизайн декоративного оздоблювального каменю добре підходить для стіни навколо каміна, де він буде противагою чорному корпусу і графітовому склу.

дизайн декоративного оздоблювального каменю добре підходить для стіни навколо каміна

Декоративний камінь для гладких стін

Сучасний дизайн не повинен покладатися виключно на чорне і біле. Варто додати також один-два інтенсивних кольору, таких, як жовтий або зелений на подушках або шторах, не виходячи з раніше обраного стилю. Цікаве рішення, яке завжди оживляє інтер’єр – це гладка облицювання стін фрагментами кам’яних плит. Вони можуть бути прикрасою самі по собі або надати цікавий фон з точки зору дизайну з полиць, лампи або шезлонга. У такій ролі добре підходять візерункові стінові панелі. Залежно від наміру проектувальника можна використовувати їх як у вертикальному, так і горизонтальному напрямках. Все повинно бути доповнено барвистими аксесуарами і прикрасами, такими як квіткові горщики, вази і підноси для фруктів.

Тривимірні плити на стіні з оздоблювального каменю

Багато людей не вирішуються на сучасний дизайн через побоювання, що простота і перфекціонізм рішень створить холодний і не дуже затишний інтер’єр. Ніщо не може бути далі від істини. Використання м’яких меблів, м’яких сидінь, і майже тривимірних стінових панелей з каменю дозволить отримати теплий ефект.

Тривимірні плити на стіні з оздоблювального каменю

Цікава фактура декоративного каменю з вмілим дизайном освітлення, створить унікальну гру світла і тіні, створюючи незвичайну атмосферу всередині приміщення.

Пам’ятайте, однак, що плити з декоративного каменю вимагають просочення і підготовки, яка дозволить збільшити довговічність матеріалу, буде зберігати його початковий колір, і дозволить легше очищатися його від пилу і бруду. Це особливо важливо в разі декоративного каменю на фасаді будівлі, де він піддається шкідливому впливу погоди.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *