Дешевий фартух для кухні, недорогі фартухи для кухні з пластикаДешевий фартух для кухні, недорогі фартухи для кухні з пластика

Ремонт кухні не обов’язково означає, що треба міняти стару плитку. Ми порадимо вам, як оновити стіни дешево і швидко. Таку роботу ви можете зробити самостійно або найняти фахівців в даній області.

Дешевий фартух для кухні

Існує безліч варіантів, з яких ви можете вибрати недороге рішення для себе. Зі статті ви дізнаєтесь, чим зробити фартух на кухні дешево.

Дешевий фартух для кухні

Дешевий кухонний фартух з мдф з фотодруком

Часто люди вибирають обробку фартуха плитою МДФ з високою стійкістю до дії вологи, яку легко тримати в чистоті, крім того, вона доступна у широкій палітрі кольорів. Дешеві фартухи для кухні з пластика зручні тим, що ви можете обробити таким МДФ досить великі ділянки стіни, з’єднуючи їх металевими смужками. Закріпити їх також можна штангами для підвішування посуду або спецій. Установка фартуха змдф дуже проста. Недорогі фартухи для кухні з пластика можна прикріпити до стіни саморізами.

Дешевий кухонний фартух з мдф з фотодруком

Таку плиту з мдф можна прикрасити фотодруком, це, звичайно, збільшить її вартість, але дозволить створити дуже оригінальний інтер’єр. Фартухи з пластика – це, мабуть, найпростіше рішення.

Недорога фарбування

Щоб зменшити витрати, пов’язані з доведенням стіни над робочою поверхнею до нормального стану, ви можете покрити її фарбою. Не слід, однак, використовувати звичайні фарби, які використовуються в інших кімнатах. В цьому випадку краще всього працює фарба для покриття стін в кухні і ванній кімнаті. Це спеціальний продукт з підвищеною стійкістю до дії вологи і жиру. Таке покриття також стійке до стирання, що дозволяє неодноразово мити стіни, вкриті фарбою. Для естетичного ефекту, поверхня стіни під фарбування повинна бути ідеально гладкою.

Фарба є хорошим рішенням для людей, які люблять часто змінювати зовнішній вигляд приміщення. Такі стіни ви можете в будь-який час бути перефарбувати в будь-який колір.
Миються вінілові шпалери

Найдешевший фартух для кухні – це миються вінілові шпалери. Однак таке рішення не дуже довговічне.

Як дешево оновити фартух?

Чи плануєте ви ремонт, або вам не подобається інтер’єр вашої кухні, її зовнішній вигляд? Ви хочете оновити стіни або старий кахель і шукаєте, ніж зробити фартух на кухні дешево? Ми пропонуємо вам деякі ідеї, як зробити ремонт і як змінити стіну над стільницею, які є способи оновити фартух.

Як оновити стару плитку на кухні

Старий фартух для кухні можна уявити в новому світлі. Якщо стіна оброблена плиткою, треба її ретельно очистити. Якщо плитка глазурована, досить миючого засобу. Якщо плями важко видалити, то може допомогти використання води з милом, оцтом або з харчовою содою.
Важче відновити плитку, яка незахищена шаром глазурі. Якщо плями проникли глибше, ви можете застосувати спеціальні засоби для неглазурованої плитки, які пропонують виробники хімії.Як оновити шви між плиткою

Забруднена затирка швів між плиткою може бути очищена з аміаком або засобами на основі кислоти, доступних у вигляді рідких концентратів, які можна розчинити у воді. Якщо ці засоби не допоможуть, то доведеться оновити шви.

Як оновити шви між плиткою

Старий розчин може бути видалений за допомогою стилуса, потім треба заґрунтувати шви і нанести новий розчин.

Фарбування плитки на кухні

Це ідея для тих, хто не хоче збивати старий кахель. Можна оновити стіну над робочою поверхнею, або пофарбувати кахель. Існують спеціальні фарби, якими можна його фарбувати, але процедура є трудомісткою, а ефект недовговічним.

Цей спосіб може бути використаний, якщо найближчим часом ми плануємо велику реконструкцію, але на поточний рік хочемо провести незначне оновлення стіни.

Фарбування плитки на кухні
Перед фарбуванням поверхня повинна бути очищена і знежирена, інакше фарба буде лущитися і обсипатися. Кожну пластину слід відшліфувати, обробивши тонкою шкіркою (наприклад, 420).

Фарбування плитки на кухні

Нова плитка на стару плитку

Якщо ви хочете уникнути видалення старого кахлю, ви можете прямо на нього наклеїти новий. Нова дешева плитка для кухні фартух зробить абсолютно іншим і вам не будуть потрібні брудні роботи зі збивання старого покриття. Для цього вам потрібен спеціальний клей, який треба нанести на старий кахель дуже тонким шаром, щоб не потовщувати стінки. Слід також пошукати тонкі варіанти кахлю – доступні варіанти товщиною 7 мм або навіть 3-5 мм. Стара поверхня повинна бути очищена і будь-які дефекти усунені за допомогою розчину.

Нова плитка на стару плитку

Місця, де шви були вирівняні, треба обробити розчином грунтовки. Якщо ми хочемо обробити кахлем більшу ділянку стіни, ніж старий, нове місце необхідно заповнити вирівнює розчином шаром такої ж товщини, як старий кахель.

Скло або гіпсокартон поверх старої плитки

Стара плитка на фартух для сучасної кухні може бути також покрита іншим матеріалом. Модне рішення – це лист скла, який прівінчівается до стіни. В цьому випадку краще підійде матове скло, воно затемнює плитку, або варіанти з малюнком. Через високу температуру навколо вручений панелі рекомендується вибирати загартоване скло. Ви також можете поставити прозорі скляні стіни, через які можна бачити старе покриття. Ефект буває цікавим, якщо старий кахель чистий.

Інші рішення, які використовується під час ремонту стіни:

  • гіпсокартон, який можна пофарбувати фарбою, стійкою до дії вологи,
  • обробка плитою з шпону,
  • покриття тонкої листової сталлю,
  • шпалери або фотошпалери на скло.

Таким чином, існує чимало простих і дешевих способів оновити стіну над робочою поверхнею. Звичайно, ми не можемо досягти з їх допомогою ідеальних результатів, але деякі рішення цілком прийнятні. Особливо добре себе проявляють ламіновані панелі МДФ, які коштують недорого, але мають гарну довговічністю, легко очищаються, досить декоративні, а за їх поверхнею можна заховати дефекти стін, якщо вони є.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *