Дитяча для дитини-школяраДитяча для дитини-школяра

Влітку діти безтурботно грають і відпочивають, а батьки? Батькам варто подбати про те, щоб зібрати шкільне придане і організувати кімнату для комфортного навчання та відпочинку. Ми порадимо вам, як облаштувати і прикрасити кімнату для школяра, щоб йому було в ній затишно, і, в той же час, вона забезпечував нормальне функціонування робочого місця школяра.

Дитяча для дитини-школяра – вибираємо колір

Кольори мають велике значення в регулюванні людських емоцій і впливають на настрій і мотивацію для конкретного дії. У дитячій кімнаті можна об’єднати кілька кольорів. У робочій зоні варто застосовувати кольору, які допоможуть зосередитися, в ігровій – ті, які сприяють веселощів, а біля ліжка краще застосовувати кольору, які допоможуть розслабитися і швидко заснути.

Облаштовуючи дитячу, ви можете вибрати різні комбінації кольорів:

  • зелений і білий,
  • білий з кольоровими добавками,
  • рожевий і його відтінки – в дитячій для підлітка дівчинки,
  • жовто-зелений,
  • блакитний або білий з блакитним,
  • і багато інших.

Зелений означає гармонію, мир і рівновагу, він забезпечує почуття безпеки. Кімната зеленого кольору збільшує оптимізм і зменшує стрес, який часто виникає в учня, незалежно від того, скільки йому років.

Дитяча для дитини-школяра - вибираємо колір

Білий робить інтер’єр чистим і прозорим, оптично збільшує приміщення. При бажанні ви зможете швидко його змінити на краще, замінивши штори, покривало на ліжку, килим і картини на стіні.

Жовтий колір піднімає настрій і впевненість в собі, це також колір мудрості і розуму, в такій кімнаті дитині буде легше засвоювати знання.

Дитяча для дитини-школяра - вибираємо колір

Кімната для дитини школяра – вибір меблів

Перш за все, в кімнаті першокласника батьки повинні забезпечити адекватний стіл і стілець. Саме ці предмети меблів будуть мати найважливіше значення в найближчому майбутньому як з точки зору дизайну інтер’єру, так і для зручних занять і правильної постави учня. Добре обладнане робоче місце може допомогти в настільки необхідному навику – робити домашнє завдання на робочому столі.

Кімната для дитини школяра - вибір меблів

По-друге, подбайте про те, щоб в дитячій був просторий шафа, який допоможе дитині-школяру підтримувати порядок.

Аранжування приміщення для школяра також повинна забезпечувати достатнє освітлення і меблі, яка повинна мати функції адаптації до віку дитини, наприклад, стіл зі змінною висотою, кутовий письмовий стіл і регульований стілець для школяра. Пам’ятайте також, що кімната для першокласника повинна бути облаштована трохи інакше, ніж у учня середньої та старшої школи.

Незалежно від того, маленька кімната для школяра або простора, дуже важливо правильно облаштувати все простір, зробити його функціональну і позачасову організацію. Діти швидко ростуть, тому розташування меблів, її склад і характеристики повинні бути продумані так, щоб послужити довгі роки. Крім того, дитяча школяра повинна відповідати особистості дитини та її інтересам, які можуть змінюватися досить швидко.Кімната для дитини школяра: першокласник і казковий світ

Дитина, якій щойно виповнилося шість або сім років, пускається в авантюру зі школою, але це не означає, що він в той же день став дорослим і перестає бути дитиною, який в основному живе в світі казок, ляльок, пригод та ігор. Звичайно, йому доведеться щодня виконувати масу нових обов’язків досі невідомих йому, але він також буде мати багато часу для веселощів та ігор. Так що, коли ми плануємо кімнату для першокласника, пам’ятайте про те, що варто залишити йому трохи казки, чарівного світу і великий простір для ігор.

Кімната для дитини школяра

З іншого боку, в разі дитячої для підлітка хлопчика, часто з бунтівним характером, варто облаштовувати простір так, щоб воно мало до навчання і могло поліпшити мотивацію до навчання. Плануючи обстановку кімнати для дитини, незалежно від його віку, варто запропонувати йому взяти участь в процесі. Якщо ви не в повній мірі погодьтеся з його вибором або концепцією, слід пам’ятати, що найкраще піти на компроміс. Краще запропонувати дитині вибрати з тих варіантів, які вам до душі, щоб потім не вступати з власником кімнати в суперечки, зіпсувавши враження від ремонту і перетворень.

В кімнаті все повинно поєднуватися один з одним, якщо ми застосовуємо принцип зонального розташування. У кімнаті юного школяра має бути місце, щоб вчитися, релаксувати і веселитися.

Кімната для дитини школяра

Для цього слід використовувати відповідну меблі і обстановку, а також добре підібраний колір стін і меблів. Ідея полягає в тому, щоб організувати простір, в якому дитина буде відчувати себе добре, і в той же час зможе зосередитися на навчанні. Коли у нього є вільний від навчання час, він повинен мати можливість в комфортній обстановці почитати улюблену книгу, пограти в гру, помалювати або зайнятися спортом.

Освітлення в дитячій школяра

Не менш важливим в дитячій кімнаті є достатнє освітлення. Подумайте про зональному розподілі світла. Ми повинні пам’ятати як про яскравому світлі зі стелі, який буде супроводжувати навчання і веселощі, так і про настільній лампі і каганці.

Настільні лампи. Якщо кімната вашої дитини вміщує лише невеликий письмовий стіл, слід про те, як заощадити на ньому місце. У цьому може допомогти настільна лампа, прикріплена до верхньої частини меблів.

Велике значення в оформленні кімнати мають різні деталі. Подушки, килимки та інші аксесуари можуть бути обрані в тематиці інтересів дитини, наприклад, посилаючись на персонажів з улюблених казок або фільмів. Однак не поспішайте витрачати на це занадто багато грошей, інтереси дитини схильні до частих змін, тому герої його життя можуть швидко змінитися.

Дитяча конмата

Важливо також місце, де малюк буде мати можливість підставити речі, важливі для нього, якими він може пишатися – грамоти та кубки, фотографії досягнень і вироби, малюнки. Для цих цілей будуть корисними полки, пробкові дошки або спеціальні фарби для стін, на які, за допомогою магнітів, ми могли б прикріпити цінні предмети, уникаючи цвяхів, клею і скотча.

Магнітні шпалери і фарба

Цікавою ідеєю для оздоблення стін в кімнаті дитини і можуть бути шпалери і фарби з магнітними властивостями, які доступні в багатьох кольорах.

Магнітні шпалери і фарба

Ця стіна буде не просто прикрасою, а й місцем для творчого самовираження, навчання і розваги для дитини.

Дитяча для хлопчика школяра

Дитячі кімнати для хлопчиків школярів повинні мати також спортивний куточок. Звичайно, такий куточок буде корисним і для дівчинки. Але для хлопчиків, які займаються спортом, він стане відмінним місце відпочинку і розрядки, а також буде служити для відпрацювання вправ. Тому варто обзавестися шведською стінкою, бажано з турніком, а також хорошим гімнастичним матом. Дизайн кімнати для хлопчика школяра може включати також красиві фотошпалери із зображенням зоряного неба, карти, машин або героїв улюблених мультфільмів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *