Дитяча для підлітка хлопчикаДитяча для підлітка хлопчика

Виростаючи, кожен з нас мріяв про свою кімнаті, оздобленій так, як нам сподобалося б тоді. У нас були свої ідеї, свої власні бачення та індивідуальний план про те, як прикрасити своє місце. Часто, однак, наші плани не збігалися з концепцією наших батьків, що іноді призводило навіть до сварок з ними.

Сучасним батькам, які приймають рішення про облаштування та оздобленні кімнати для хлопчика-підлітка, слід повернутися в пам’яті до періоду свого підліткового віку і спробувати налаштувати декор молодіжної кімнати на свій смак і під переваги своїх дітей.

Дитяча для підлітка хлопчика – на що звернути увагу?

Обстановка кімнати для хлопчика-підлітка повинна враховувати кілька аспектів, які є невід’ємною частиною життя в цьому віці:

 1. Підлітковий період – це період переходу від дитинства до дорослого життя, так що кімната для підлітка повинна виражати цей процес, її дизайн має важливе значення в житті юнака.
 2. Індивідуалізм – в цьому віці ваш син повинен знайти своє власне «Я», визначитися з уподобаннями і смаками – все це характеризує дозрівання хлопчика. Тому прикраса і облаштування кімнати варто довірити підлітку.
 3. У цьому віці хлопцеві потрібен його власний кут, свій простір для занять улюбленою справою. Таким чином, ви повинні організувати дитячу кімнату так, щоб забезпечити місце для сну, навчання і розвитку особистості.
 4. Мода і бажання слідувати за трендами – підлітки в значній мірі залежать від моди і тенденцій. Не варто з цим боротися. Навпаки, рекомендується впровадження сучасних елементів поп-культури в стиль приміщення.
 5. Тенденція до дезорганізації – ви повинні допомогти підлітку організувати свою роботу і хобі, потрібно навчити його самого організовувати свій життєвий простір.
 6. Відмова від традиційної культури виражається в сумної тенденції відмови від книг на користь комп’ютера. Поставте цікаві книги на видно місце.
 7. Труднощі в пошуку балансу між навчанням і вільним часом. Кімната підлітка повинна давати можливість і для одного і для іншого.
 8. Пошук свого місця в величезному світі, наповненому тисячами можливостей. Дайте вашій дитині право вибору!

Як прикрасити кімнату хлопчика-підлітка, враховуючи всі сторони статевого дозрівання?

 1. Вже не дитина, але ще не дорослий.

Кімната хлопчика-підлітка – це більше не місце для ігор дитини, але ще не зовсім кімната для дорослої людини. Бажано зберегти її веселий характер, але в той же час варто адаптувати кімнату до мінливих особистості підлітка. У кімнаті юнака варто піти від небесно-блакитного кольору в бік більш приглушених кольорів, а веселою атмосфери допоможуть домогтися кольорові і виразні акценти. Іграшки та тварини, які залишилися в дитинстві поступаються місцем сучасним гаджетам, передовим технологіям, предметів захоплень і спортивним приладів. Таким чином, кімната для юнака повинна бути в змозі вмістити всі об’єкти, які оточують його в повсякденному житті. Як прикрасити кімнату хлопчика-підлітка

 1. Простір для індивідуалізму

Будь то вибір кольору стін, молодіжної меблів або елементів декору, він повинен бути здійснений за участю підлітка, так як саме він буде жити в цій кімнаті. Краща кімната для молоді – це та, яка відображає індивідуальні переваги хлопчика, відповідає його смаку і характеру, а також дозволяє висловити його інтереси. Адаптація дитячої кімнати до хобі, будь то гра на музичному інструменті, або шахи, сприятиме його художньому, інтелектуальному або спортивному розвитку.

Простір для індивідуалізмуЦе принесе свої плоди в майбутньому. Хоча звичайно, коли справа доходить до кольору стін, шпалер або килима, є велика ймовірність, що рішення дитини буде істотно відрізнятися від переваг батьків.

 1. Дитяча – це не тільки спальня

Дитяча для дитини школяра повинна мати особистий оазис, місце, де він може усамітнитися після школи, сховатися від молодших братів і сестер або сховатися від неминучого спору з батьками. Якщо ми хочемо, щоб дитина відчувала себе в кімнаті добре, безпечно і затишно, проводив час в ній добровільно, вчився, займався своїм хобі і запрошував в гості друзів, ця кімната не повинна бути тільки спальнею. Приміщення повинно мати різні додаткові функції як особистого кабінету, так і вітальні. Створення багатофункціонального простору зовсім не складно і недорого. Дитяча для дитини школяра

 1. Мода і тенденції

Схильність підлітків до тенденцій, залежність їх від моди і поп-культури не підлягає обговоренню, і не варто з цим навіть боротися. Замість цього, ви можете м’яко і тонко представити деякі з цих елементів для дизайну інтер’єру молодіжної кімнати. Вони будуть надавати смак і характер інтер’єру і позитивно впливати на простір.

Мода і тенденції

Це може бути тема з популярної гри, або його улюблений фільм, улюблена спортивна команда чи музична група. Це створить унікальну атмосферу в інтер’єрі.

Мода і тенденції

 1. вічний безлад

Проблеми з підтриманням порядку, безлад і хаос в кімнаті підлітка є одними з головних причин сварок між дітьми-підлітками і батьками. Обставляючи дитячу хлопчика, ви повинні брати до уваги, що прибирання та наведення порядку підліткам дається нелегко. Оснащення кімнати хорошими меблями, наприклад, великою шафою для дитячої, який використовується для зберігання і складування речей, буде полегшувати організацію простору і може позитивно вплинути на порядок в кімнаті.

Великий шафа для дитячої

Це може бути сучасний шафа-стінка з ящиками, полицями та рівнями, який гарантує, що кожна річ знайде собі в ньому місце. Барвистий дизайн фасадів додасть кімнаті радісну атмосферу молодості.

Великий шафа для дитячої

 1. З любов’ю до книг

Щоб не дозволити нашим дітям повністю втратити себе в культурі сучасного комп’ютера слід знайти місце в кімнаті, щоб зберегти те, що символізує розваги в їх класичному розумінні, а саме книги. Оригінальні та творчі полки, будуть привертати увагу підлітка до улюблених книг.

Оригінальні та творчі полки для дитячої

 1. Для роботи та навчання

Усі батьки хочуть, щоб його дитина добре вчився, сумлінно вчив уроки, читав, розвивав свої здібності до мистецтва і музики. Проте часто буває, що для цього просто немає правильних умов. Важливою частиною будь-якої дитячої кімнати є хороший стіл і зручний стілець. Меблі повинні бути зручними і сприяти збереженню здоров’я. Великий, міцний стіл забезпечить достатньо місця для книг і комп’ютера. Екран повинен бути встановлений в кінці столу або на спеціальному підвищенні, щоб не завдати шкоди очам. Зручне крісло на колесах позитивно вплине на стан хребта і дозволить хлопчикові вільно переміщатися по кімнаті.

Дитяча для підлітка хлопчика

 1. Світ належить тобі!

Молодіжна кімната повинна включати в своє оформлення цікаві та оригінальні аксесуари освітнього характеру. Вони будуть не просто виглядати круто, але також надавати позитивний вплив на розвиток підлітка, розширювати його горизонти і сприяти пізнання навколишнього світу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *