Дитяча кімната для дівчинки і хлопчикаДитяча кімната для дівчинки і хлопчика

Маленькі дослідники вимагають власного простору, де вони можуть «випускати» енергію, грати, вчитися, регенерувати свої сили, щоб знову грати і досліджувати світ. Діти, незалежно від віку постійно вивчають реальність навколо себе. Ось чому так важливо створити простір, в якому вони можуть проводити час плідно і щасливо. Облаштування дитячої кімнати – це непросте завдання, яке з’являється, коли у нас з’являються нові члени сім’ї. Уже на цій порі, ми повинні пам’ятати, що не встигнемо озирнутися, як малюки виберуться з колясок і колисок і почнуть вчитися їздити на самокаті і велосипеді, переступлять поріг школи і виграють свій перший танцювальний або спортивний конкурс.

Діти ростуть дуже швидко, і їх потреби змінюються з віком, тому і облаштування дитячої кімнати варто проводити так, щоб всі предмети інтер’єру крокували в ногу зі зростаючими малюками, забезпечуючи їм комфортний простір. Ми вже розповідали, на що звернися увагу, облаштовуючи кімнату для дівчинки або дитячу для хлопчика, але що робити, якщо у вас різностатеві діти, які живуть в одній кімнаті? Як організувати інтер’єр, який повинен враховувати два різні характери, різні захоплення і стилі поведінки? Про це ми і розповімо нижче.

Дитяча кімната для дівчинки і хлопчика – особливості інтер’єру 

Дитяча кімната є притулком, в якому молодші діти розвиваються і тікають у світ мрії, а з віком він перетворюється в місце, де вони можуть вчитися, займатися своїм хобі, приймати гостей. Маленьким дітям потрібна близькість батьків, тому їх місце повинно бути поруч з ними. У спальні батьків повинні бути приготовлені: дитяче ліжечко, пеленальний столик, шафа для туалетного приладдя і зручний стілець, щоб годувати малюка.

Дитяча кімната для дівчинки і хлопчика

Коли малюк виростає з дитячого віку, він починає досліджувати світ і хоче стати незалежним на скільки це можливо. Він хоче бути зі своїми однолітками, грати з братами і сестрами. Якщо у вашій родині більше одного малюка, ви можете з упевненістю надати їм загальну кімнату, де вони можуть весело провести час і відтворити чарівні історії прямо зі світу фантазій.

У той час як старші діти хочуть тиші і простору – якщо це можливо, підлітку краще надати свою власну кімнату. Проте, якщо це неможливо, бажано в кімнаті облаштувати два приватних куточка, наприклад, розділених екраном або балдахіном.

Дитяча кімната для дівчинки і хлопчика

Обставляючи і облаштовуючи дитячу кімнату для хлопчика і дівчинки, не варто забувати, що інтер’єр повинен бути нейтральним, функціональним і готовим до можливого відновлення. Вибираючи нейтральні кольори шпалер або фарби для стін, ви робите інтер’єр доброзичливим і дівчинці і хлопчику. Ви можете вибрати пастельні відтінки або білий колір, а особистий куточок кожної дитини доповнити кольоровими і характерними аксесуарами в обраному ними стилі.

Якщо ви не плануєте робити найближчі кілька років ремонт, то не варто вибирати шпалери з героями мультфільмів, які можуть швидко набриднути дітям. Краще вибирати нейтральний формат, а декор створити за допомогою фотошпалер, наклейок і плакатів, які можна легко зняти і замінити без допомоги шпателя і клею.

Рожевий для дівчаток і блакитний для хлопчиків? Йдемо від стереотипів!

Аранжування кімнати дитини за статевою ознакою вже давно перестала бути модною тенденцією. Рожевий колір завжди приписували дівчаткам, а блакитний хлопчикам. Підбір кольорів меблів і декору, таким чином, підтримував гендерний стереотип, але він також міг коштувати дуже дорого для батьків. Прийняти рішення про колористиці ще складніше, якщо дитяча кімната призначена для маленької принцеси і безстрашного героя, і це може бути пов’язано з ще більшим розміром витрат, які повинні будуть повторюватися, коли дитина пройде один етап захоплення від героїв мультфільмів і перейде до іншого.

Давайте подивимося правді в очі – через півроку шанувальник Вінні Пуха, через півроку надихнеться подвигами Супермена, а ще через півроку захоче мати мир, стилізований до пригод Бетмена. І хоча батьки мають останнє слово при облаштуванні кімнати, все ж необхідно прийняти до уваги і те, про що мріють діти, щоб на заключному етапі облаштування вибрати взаємоприйнятний компроміс.

Рожевий для дівчаток і блакитний для хлопчиків? Йдемо від стереотипів!Спортивний куточок в дитячій кімнаті

Безсумнівно, стане дуже цінним і корисним спортивний куточок для дітей в квартирі. Це спільний простір, де вони будуть грати удвох, кататися на гойдалках, освоювати навички скелелазіння або тренувати м’язи і готуватися до змагань на турніку. Якщо розміри приміщення дозволяють, не варто нехтувати цим цінним надбанням. Але навіть в невеликій кімнаті можна встановити шведську стінку з турником, підвісним канатом і сходами, які дуже сподобаються юним непосидам.

Спортивний куточок в дитячій кімнаті

Нейтральний інтер’єр теж затишний

Облаштування нейтрального інтер’єру не означає, що кімната буде холодною і безликої. Нейтральне не означає прісне. Приміщення буде чистим і гармонійним, доброзичливим для хлопчика і дівчинки, це рішення також важливо якщо у вас кімната для двох дітей різного віку.

Дитяча кімната повинна бути мінімально захаращеній, щоб в ній завжди залишалося місце хоча б для години інтенсивної гри, під час якої в ній пануватиме хаос. Всі іграшки, книги, а в разі присутності в кімнаті малюка, також пелюшки, памперси та косметичні засоби повинні мати своє місце. Тому бажано вибирати меблі з великою кількістю ящиків і полиць, де все це може зберігатися.

Нейтральний інтер'єр теж затишний

Облаштовуючи дизайн дитячої кімнати для дівчинки і хлопчика, варто вибрати для стін світлі, пастельні тони, які стимулюють роботу мозку, але в той же час не є надто агресивними:

  • білий,
  • бежевий,
  • колір морської хвилі,
  • сірий,
  • фіолетовий,
  • бірюзовий.

Ці нейтральні кольори будуть відповідати дівчаткам і хлопчикам різного віку.

Меблі можуть бути білою або зі світлого дерева. Гра свіжими квітами може візуально збільшити простір, повне іграшок і гаджетів і полегшить вечірню релаксацію перед сном. Добавки є індивідуальною справою. Це персонализирует дитячу кімнату, можна підвісити над ліжками імена їх власників з декоративних букв, їх фотографії, нагороди і дипломи. Таким чином, дитина буде відчувати себе комфортно в кімнаті, буде відчуватися близькість і турботу батьків та всієї родини.

Ідеї ​​дитячої кімнати для хлопчика і дівчинки – фото

Ідеї ​​дитячої кімнати для хлопчика і дівчинки - фото

Ідеї ​​дитячої кімнати для хлопчика і дівчинки - фото

Ідеї ​​дитячої кімнати для хлопчика і дівчинки - фото

Ідеї ​​дитячої кімнати для хлопчика і дівчинки - фото

Ідеї ​​дитячої кімнати для хлопчика і дівчинки - фото

Ідеї ​​дитячої кімнати для хлопчика і дівчинки - фотоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *