Дитяча кімната на мансарді – дизайнДитяча кімната на мансарді дизайн, як розставити меблі в кімнаті з дитиною

Кімната для вашої дитини – це місце, де він проводить багато часу, там він вчиться і відпочиває. У статті ви дізнаєтеся, як прикрасити цю кімнату, щоб створити в ній затишну і зручну атмосферу.

Кімната учня або студента повинна бути добре освітлена. Стіл і стілець повинні забезпечувати максимальну ергономіку. Велике значення має також місце їх розташування по відношенню до вікна. Природне денне світло найбільш сприятливий для зору, тому нічого не повинно заважати потрапляти йому на письмовий стіл.

Розміщення меблів в кімнаті студента і організація робочого місця дитини

Як організувати робоче місце дитини у вікна? Робочий стіл повинен стояти там, де присутній природне світло – бажано, щоб світло падало з лівого боку (для правшів). Світло, що падає позаду, відбивається від столу, і на книги чи зошита учень бачить свою тінь. У свою чергу, світло, спрямований спереду викликає втому очей. Виберіть для столу тихе місце, подалі від дверей.

Дитяча кімната на мансарді дизайн

Якщо ви облаштовуєте дитячу кімнату для учня на мансарді, її дизайн вимагає врахування низької стелі. Якщо ви хочете поставити стіл під кутом, висота маленької стіни на мансарді повинна бути не менше 75 см, в іншому випадку доступ до нього буде складним. Це дасть можливість поставити письмовий стіл, який повинен мати 60-90 см глибини і ширину не менше 120 см.

Як розставити меблі в кімнаті з дитиною

Дуже важливо правильно облаштувати робоче місце школяра, якому треба кілька годин проводити за ним, виконуючи домашні завдання. Висота письмового столу для дитини правильно відрегульована, коли кут між рукою і передпліччям дитини, що сидить за ним становить 90 °. Оскільки діти ростуть швидко, корисним рішенням є стіл з регульованою по висоті робочої поверхні. Є також такі столи, в яких ви можете налаштувати кут робочої поверхні. Працюючи за ними, учню легше підтримувати природну позу, тоді будуть розслабленими м’язи шиї, і дитина буде менше сутулитися. Для читання краще кут 30 °, для письма 15 °, для малювання 5 °.Важливою частиною обладнання кімнати студента є ергономічні стільці. Підтримувати правильну поставу легше, коли стілець підтримує поперековий відділ хребта, а ноги знаходяться на підлозі.

Освітлення робочого місця дитини

Вам знадобиться як загальне освітлення основними лампами на стелі, так і рухливими на струбцине. Останні дають більше можливостей для регулювання світлового потоку.

Лампа на столі повинна бути рухливою, так щоб школяр міг використовувати її в різних ситуаціях. Слід поставити її з лівого боку, щоб рука не отбрасивата тінь на текст під час письма.

Додаткові джерела світла треба поставити біля ліжка, щоб школяр міг читати перед сном. Ці функції буде добре виконують бра або торшер з регульованим дифузором, з якого падає світло.

Мало дітей, які люблять і дотримуються порядок в кімнаті. Полегшити це завдання можна правильним проектуванням простору для зберігання одягу, іграшок і книг. Добре підходять для дитячої модульні шафи, які можуть бути розширені в міру зростання потреб і можуть піднятися до стелі, щоб це місце використовувалося оптимально. Необхідно привчати дитину прибирати іграшки після гри, щоб він міг зосередити фокус на навчанні. Також добре себе покажуть розсувні міжкімнатні двері в дитячій, приховані в стіні, які займають менше місця в порівнянні з тими, які відкриваються звичайним чином.

Студент і учень не перестає бути дитиною і його кімната повинна мати місце для ігор і відпочинку, переважно у поєднанні з рухом. Дитина буде витрачати менше часу на комп’ютер, якщо у нього буде шведська стінка або турнік, канат або мотузкові сходи, що ведуть на горище, великий батут, щоб стрибати. Для студента можна поставити турнік або тренажер, який допоможе йому підтримувати хорошу фізичну форму. Ви можете розділити частину кімнати з різними функціями різним забарвленням.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *