Дизайн будинку в стилі мінімалізмДизайн будинку в стилі мінімалізм

Мінімалістський стиль – це в основному світлі кольори і прості форми, невелика кількість меблів і відсутність декоративних елементів. Мінімалізм є стилем, який заснований в першу чергу на внутрішньому просторі і гармонії.

Ще кілька років тому він вважався скоріше як авангардний і зустрічався досить рідко, але швидко завоював популярність і зараз став дуже модним. Як створити інтер’єр у стилі мінімалізму?Дизайн будинку в стилі мінімалізм

Що характеризує сучасні будинки в стилі мінімалізм?

Основою дизайну інтер’єру є простір і світло. Мінімалістський інтер’єр оптично порожньою, ясний, і на перший погляд суворий і однотонний.

сучасні будинки в стилі мінімалізм

Дизайн будинку в стилі мінімалізм часто поєднує:

 • прості геометричні фігури;
 • закриті монохромні поверхні без прикрас;
 • приглушені кольори – в основному відтінки білого і сірого кольору в поєднанні з окремими колірними акцентами.

сучасні будинки в стилі мінімалізм

Матеріали стилю мінімалізм:

 • скло або сталь;
 • натуральні матеріали, наприклад, камінь або дерево.

Клімат інтер’єру створюють точкове освітлення, лампи, монолітна і гладка, як правило, закрита меблі, яка допомагає організувати простір, вільний від непотрібних дрібничок і прикрас.

сучасні будинки в стилі мінімалізм

Освітлення і вікна

освітленняСонячне світло є однією з основ мінімалістського дизайну. Великі вікна, урятовані від старомодних щільних штор або драпірування, різних прикрас, таких як ламбрекени і декоративні гардини. Найбільш часто вікна прикривають жалюзі або легкі дерев’яні ролети, відкривши які, можна отримати максимум природного світла.

Внутрішнє освітлення використовує поверхню так, щоб візуально збільшити її, висвітлюючи навіть найтемніші куточки точковими світильниками і центральним освітленням. Аскетичні, прості форми ламп, такі, як лампочка Едісона на довгому шнурі або скандинавські світильники, в поєднанні з правильно підібраним кольором стін, створюють яскраву, оптично повітряну і затишну атмосферу.

Меблі вітальні в стилі мінімалізм

Найбільші об’єкти в кожній кімнаті – це меблі, і саме з неї слід починати аранжування інтер’єру. Подумайте про те, щоб меблі відповідали функціональності приміщення. Сучасні вітальні в стилі мінімалізм містять мінімум меблів. Це, як правило, тільки найнеобхідніші предмети: диван, крісло, письмовий стіл, обідній стіл, стільці, вбудована шафа, ліжко.

Меблі вітальні в стилі мінімалізм

Меблі вітальні в стилі мінімалізм

Меблі в стилі мінімалізм характеризується простими формами, позбавленими будь-яких прикрас, які не приносять хаос і не створюють враження скупчення предметів в просторі. Так що якщо ви хочете купити шафи, столи, полиці і полички – переконайтеся, що цей стиль для вас підходить. Мінімалістичний меблі зазвичай низька і широка, має прості геометричні форми.

Меблі вітальні в стилі мінімалізм

Часто саме вона є основним і єдиним декоративним елементом простору. Вона повинна бути без прикрас, часто навіть без ручок на дверцятах і ящика. Де це можливо, застосовуються механізми, що відкриваються за допомогою дотику.

Меблі вітальні в стилі мінімалізм

Меблі вітальні в стилі мінімалізм

Кольори в стилі мінімалізм

Одним з найбільш важливих елементів декору є мінімалістські кольору. Найчастіше стіни в стилі мінімалізм залишають «чистими», однотонними, без будь-яких прикрас, на великій площі використовують світлі кольори для досягнення ефекту простору.

Кольори в стилі мінімалізм

Кольори в стилі мінімалізм

Мінімалістський дизайн виглядає ідеально при наявності аксесуарів в контрастних сильних кольорах, таких як відмітний червоний, глибокий чорний, соковитий свіжий апельсин, яскравий зелений або жовтий колір.

Кольори в стилі мінімалізмУ мінімалістському стилі переважають природні тони. Головну роль грає білий і його відтінки: бежеві або сірі. Їх називають «тихі» кольору, вони асоціюються з відпочинком. Мінімалізм також має акценти у вигляді сильних, інтенсивних кольорів, наприклад, червоний на одній стіні в ніші або виразний, живий помаранчевий колір на тлі світло-сірого кольору. Окремі поверхні з інтенсивним кольором або намальовані на стіні виділяються візерунки, оживляють інтер’єр, порушуючи типову строгість мінімалізму.

Аксесуари для дизайну будинку в стилі мінімалізм

Дизайн будинку або квартири в стилі мінімалізм створює в першу чергу враження великого простору, тому всі роздільники простору будуть зайвими. Чим менше роздільників простору, тим краще. Встановіть широкі розсувні двері, добре якщо це будуть декоровані дзеркала або матове скло.

Аксесуари для дизайну будинку в стилі мінімалізм

Уникайте порогів на користь рівномірного текстурного однакового підлогового покриття по всьому будинку. Чим менше буде декоративних дрібничок, тим краще. Слід прагнути до того, щоб аскетизм домінував над декором. Тут немає місця для відкритих полиць і етажерок.

Аксесуари для дизайну будинку в стилі мінімалізмКупуйте і вибирайте аксесуари зі смаком:

 • свічники,
 • стіл з класичної, простий, мінімалістською формою,
 • застосовуйте оригінальні кольору в окремих елементах, наприклад, абажури на лампах або серветки на стіл.

Аксесуари повинні трохи зігрівати інтер’єр, не позбавляючи його мінімалістського характеру. Подумайте про просте, але виразному елементі інтер’єру. Таким може стати, наприклад, крісло-яйце, яке останнім часом набирає популярність.

Інтер’єри квартири або будинку, оформлені в мінімалістському стилі, в даний час користуються великим успіхом у любителів красивого, але лаконічного дизайну. Вони здаються впорядкованими, гармонійними, світлими і просторими. Остання якість, безумовно, є дуже важливим для всіх власників невеликих квартир.

Аксесуари для дизайну будинку в стилі мінімалізм

Аксесуари для дизайну будинку в стилі мінімалізм

Ключ до цього інтер’єру – це бажання і можливість прибрати з поля зору все непотрібні речі. Їх має бути якомога менше, щоб не вводити в простір хаос і плутанину. Наприклад, в їдальні повинні бути розташовані тільки кілька ключових елементів меблів, а саме стіл (чистий, без декору) і стільці. Чи буде така квартира позбавленої життя і радості? Деякі думають, що це так, але власники цих квартир відчувають задоволення від відсутності безладу і нагромаджень. Безумовно, вибір стилю – це питання індивідуального смаку і переваг.

Переваги мінімалістського стилю

 • Менше стресу. З точки зору залучення навіть невеликого нашої уваги, зайві предмети заважають концентрації думки. Чим менше безлад, тим наші думки ясніше. Будинок, оформлений в мінімалістському стилі, має заспокійливий ефект, в ньому легше розслабитися і сконцентруватися, це місце для відпочинку від суєти, де ми може відпочити і привести в порядок свої думки і почуття.
 • Відпочинок для очей. Подумайте про приміщення, переповнених різними об’єктами, кожен з них буде постійно притягувати наш погляд. Видаліть з очей все те, що не має нічого спільного з гарними меблями, цікавими творами мистецтва і декількома декоративними елементами, які вам дуже близькі і радують око.
 • Легше прибирати. Важко очистити полки, переповнені сотнями статуеток, картинок, фотографій і сувенірів. Чим більше у вас дрібничок, тим більше ви повинні прибирати і зробити це набагато складніше. Подумайте, наскільки простіше було б прибрати порожню кімнату, ніж ту, в якій є 50 різних предметів, з яких треба видалити пил, протерти пил під ними, переставити їх з місця на місце.

Дизайн сучасного будинку в стилі мінімалізм

Дизайн сучасного будинку в стилі мінімалізм

Дивлячись на предмети меблів або декору в кімнаті, запитайте себе, чи є вони дійсно потрібними. Якщо ви можете впоратися без них, то краще від них позбутися. Мінімалістський зал може містити кілька простих прикрас, наприклад, вазу з квітами або невеликий квітка в горщику – це два класичних приклади. Якщо ви зважилися на килим, він повинен бути в одному приглушеному кольорі. Хитромудрі візерунки, такі як шашки або квіти дуже кидаються в очі і суперечать дизайну сучасного будинку в стилі мінімалізм.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *