Дизайн інтер’єру кухні-їдальніДизайн інтер'єру кухні-їдальні

У вас немає місця для їдальні? Об’єднайте кухню і вітальню. Це ідеальне рішення для маленьких і великих квартир. Їдальня, поєднана з кухнею і вітальнею, стає все більш популярним рішенням. Все частіше ми наважуємося відкрити цю зону в наших будинках або квартирах. Це передбачає зміну нашого способу життя, і, отже, нової концепції дизайну наших інтер’єрів.

Ми живемо швидше, тому потребуємо багатофункціональних приміщеннях, де можна виконувати багато наших потреби відразу – готувати їжу, робити з дітьми уроки, спілкуватися з другою половиною або дивитися цікавий фільм. Крім того, високі ціни на нерухомість роблять все більш і більш популярним придбання невеликого, економічного житла, в якому немає місця для окремої їдальні.

Дизайн інтер’єру кухні їдальні – естетика і фукциональность

Великий стіл в їдальні або розкладний стіл в кухні-їдальні в багатоквартирному будинку – надзвичайно успішний предмет меблів. Але дизайн інтер’єру сучасної кухні їдальні – це не тільки розташування обіднього столу зі стільцями. Він включає в себе також і освітлення, допоміжну меблі. При цьому правильна ергономіка кухні і розташування меблів на кухні грають важливу роль в дизайні. Як же виконати дизайн інтер’єру кухні їдальні вітальні в різних стилях?

На щастя, ринок меблів залишається гнучким і чудово адаптується до умов, що змінюються. Крім того, меблеві дизайнери відповідають нашим потребам і очікуванням, створюючи сучасні концепції дизайну інтер’єру. Вони також виробляють сучасні меблі для кухні, яка дозволить облаштувати дизайн інтер’єру кухонь столових кімнат, як відкритої денної зони, яка утворює стилістично єдине і функціональне ціле.

Поєднання цих кімнат є сучасне рішення для маленьких і великих квартир. Ми вчимося цінувати простір. У сучасному інтер’єрі кухні-їдальні дотримується концепція – чим більше вільного місця, тим краще. На додаток до цього таке рішення забезпечує модне останнім часом приготування їжі за допомогою і при активній участі гостей. Об’єднавши ці дві кімнати без будь-яких проблем, ми можемо насолодитися смачною вечерею і одночасно спостерігати за першими спробами стояти або ходити нашу дитину в манежі у вітальні.

Кухня їдальня дизайн інтер’єр фото

Кухня їдальня дизайн інтер'єр - фото

Дизайн кухні з вітальні, однак, є непростим завданням. Оскільки такий інтер’єр повинен створити свого роду ціле. Це повинно бути функціональний простір, яке буде являти собою зручну кухню, але в той же час воно має бути розумним і презентабельним.

Нижче представлено кілька цікавих дизайнерських пропозицій.

На фото цих сучасних квартир основний фон витриманий в світло-сірих тонах, які є зараз дуже модним трендом. А характер інтер’єру надають кольорові добавки і стильні меблі. При облаштуванні такого багатофункціонального приміщення слід постаратися зробити так, щоб все було практичним, а зона відпочинку не перебувала на шляху до кухні або вітальні. Ідеальний інтер’єр кухні-їдальні дозволить комфортно готувати і приймати їжу, а якщо до них приєднана ще й вітальня, то в ній бажано облаштувати затишне місце для відпочинку.

Сучасна кухня-їдальня з островом – фото

Сучасна кухня-їдальня з островом - фото

Сучасна кухня-їдальня з островом - фото

Деякі виробники сучасних меблів пропонують цікаві рішення, де меблевий гарнітур суміщений з обіднім столом або барной стійкою, складаючи єдине ціле.

меблевий гарнітур суміщений з обіднім столом

Не виходить з моди і класичний стиль, він стане шикарним рішенням для власників великих будинків, які люблять традиції, натуральні матеріали, класичний дизайн. У дизайні інтер’єру кухні їдальні класичної перевага віддається дереву – на підлозі і столярні, на фасадах кухонних меблів. Цей стиль також любить натуральний камінь, який можна використовувати в якості підлогового покриття або для стільниці кухні. Різьблені лаковані фасади, масивні дерев’яний стіл і стільці – це основні елементи кухні їдальні в класичному стилі.

Кухня-їдальня – дизайн інтер’єр фото приватного будинку

Кухня-їдальня - дизайн інтер'єр фото приватного будинку

Як вибрати стіл і стільці для кухні-їдальні?

Організація їдальнею, здається простою справою, але в ньому є чимало важливих моментів. При виборі столу ми повинні подумати про те, чи буде відповідати його розмір габаритам вітальні, а також визначити місце, де він стане, будь то постійне місце або тимчасове. Важливо вибрати місце, де ми зберігаємо посуд і скатертини – добре, щоб вони знаходилися в безпосередній близькості від столу.

Дуже важливо також відповісти на питання, як правильно організувати висвітлення їдальні зони? Як організувати зручне місце для обідів і вечерь і виконати дизайн невеликої кухні їдальні в сучасному стилі?Дизайн інтер’єру: зручна їдальня, поєднана з вітальнею

Сучасний дизайн інтер’єру, як правило, передбачає розташування меблів на кордоні кухні і вітальні за умови їх суміщення. Комбінування простору вітальні з кухнею сприяє вільному спілкуванню членів сім’ї і гостей під час загальних обідів. Після декількох років моди на прийом і частування гостей чаєм на журнальному столику, який служив не тільки для подачі чаю і кави, а й використовувався для подачі закусок, нарешті, повертається мода на прийоми за великим столом. Буде він круглий або прямокутний – це вже не так важливо. Важливо, що зручний стіл повертається. У зручній і добре організованою їдальнею також необхідно мати комод і засклені вітрини для посуду, або сервант.

3-в-1 або дизайн інтер’єру кухні-їдальні-вітальні, фото

3-в-1 або дизайн інтер'єру кухні-їдальні-вітальні, фото

Якщо кімната не є надто великою і гості у вас бувають рідко, то для повсякденної їжі досить столу на 2-3 людини розміром 90 × 90 см або 120 × 80 см для 3-4 чоловік. Однак під час прийому гостей він буде звичайно малий.

Як вибрати кухонний стіл і стільці? На момент прийомів добре покаже себе розкладний стіл, його можна буде переставити і трохи прикрасити, щоб він став центром кімнати. Тому доцільно купувати модель, яку можна розкладати.

Пам’ятайте, що при використанні прямокутного столу він зі стільцями займає менше місця, ніж менший за розміром квадратний з розташуванням стільців на чотирьох сторонах. Перевагою прямокутної форми є те, що на кожен день може бути одна сторона впритул приставлена ​​до стіни або барної стійки кухні, що економить місце. Круглий стіл є ідеальним по зручності, проте, він займає набагато більше простору і вимагає доступу з усіх боків.

Як вибрати стільці в кухню-їдальню?

Після вибору столу нам потрібно визначитися зі стільцями до нього, які повинні відповідати двом критеріям. Вони повинні бути красивими і зручними. Найприємніші у використанні стільці з м’якою посадкою. Пропозиція меблевих магазинів надзвичайно багате. Серед пропозицій ми знаходимо готові набори столів і стільців. Обов’язково потрібно посидіти на стільці кілька хвилин, щоб бути впевненими, що він зручний. При покупці також слід враховувати стиль і колір набору. Наприклад, до старої дерев’яної столу підходять стільці мінімалістські. Колекції сучасної класики по дизайну можуть відрізнятися, тому остаточний вибір – справа вашого смаку. Ми також можемо вибрати однакові стільці по дизайну, але в різних кольорах, наприклад, 2 білих і 2 сірих, що в деяких стилізації дуже цікаво виглядає.

Скільки стільців купити?

Якщо у нас є місце для зберігання додаткових стільців, ми можемо купити стільки, скільки може поміститися навколо столу. Якщо немає, нехай будуть додаткові складні стільці або ті, які можуть бути складені один на одного. Немає нічого поганого в різних стільцях під час прийому гостей, особливо в невеликій квартирі.

Правильне освітлення їдальні зони і обіднього столу

Продумуючи дизайн їдальні, ми не можемо забувати про висвітлення. Грамотне освітлення в кухні їдальні може включати один великий або 2-3 дрібних джерела світла, розташованих над столом і висвітлюють, в тому числі, всю поверхню стільниці. Найкраще, якщо потік теплого жовтого світла буде направлений вниз. Якщо у вас розкладний стіл, то джерело світла краще розташувати на рухомому підставі, яке можна перемішати разом з його переміщенням.

Правильне освітлення їдальні зони і обіднього столу

Також корисно бічне освітлення вітальні їдальнею. Якщо це їдальня окрема від вітальні, то можна розмістити дві лампи на комоді. Аналогічні функції виконують підсвічені вітрини, ніші й шафи. Бічний світло м’який і приємний, таке освітлення їдальні створить приємну обстановку. Після основного прийому їжі, в той час коли подають десерти досить легкого освітлення обіднього столу. Якщо стіл стоїть в невеликій вітальні з кухнею, то можна використовувати точкове освітлення у вітальні.

Дизайн інтер’єру їдальні: допоміжна меблі

В інтер’єрі їдальні також корисна допоміжна меблі. Вітрини або серванти і комоди. У вітринах виставляють найкрасивіші елементи декору і посуд, кришталь або скло, в ящиках комода розміщують кухонний і обідній текстиль і столові прибори, шафи з закритими фронтами служать для решти посуду. Поверхня комода також корисна для порожнього посуду при зміні блюд, там також можна розмістити фрукти і солодощі, лампи, декоративні свічки. Під час прийому гостей і в повсякденному житті, дуже добре, якщо на комоді буде стояти композиція з живих квітів.

Таким чином організований дизайн інтер’єру їдальні, правильний вибір обідньої групи, продумане освітлення їдальні і обіднього столу, безумовно, дозволить нам із задоволенням є не тільки щоденні страви, а й приймати гостей – родичів і друзів. Саме тому ця частина нашого житла традиційно є найбільш важливою. Адже саме в ній ми найбільше спілкуємося зі своїми близькими, святкуємо свята, з нею пов’язані теплі і радісні спогади.

Дуже важливо в організації ремонту не поспішати і все ретельно продумати, а також заздалегідь провести аналіз наявності в магазинах необхідних нам матеріалів і меблів. Під час обходу магазинів можна робити фотографії меблів, щоб в домашніх умовах можна було зіставити побачені зразки і зробити більш правильний вибір. При цьому бажано почути думку всіх членів сім’ї, адже ця кімната сама громадська в вашому домі.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *