Дизайн маленької ванної кімнати, поєднаної з туалетомДизайн маленької ванної кімнати, поєднаної з туалетом

Проблема маленької ванної може бути вирішена за допомогою декількох простих ідей. Ключовим є правильний вибір освітлення і вміло розташовані сантехніка і шафи. Ось кілька простих порад про те, як прикрасити невелику ванну і грамотно продумати дизайн маленької ванної кімнати, поєднаної з туалетом.

Використовуйте світлі кольори

Світлі кольори оптично допомагають збільшити ванну кімнату. Кольоровий і мереживна плитка виглядає красиво, але в невеликій ванній буде переважної і стомлюючої. Ніщо так не збільшує ванну, як світлі кольори і гладкі поверхні, які відбивають світло.

Прикладом можуть служити маленькі ванні кімнати, суміщені з туалетом, фото яких представлені нижче.

Використовуйте світлі кольори

Завдяки склінню, частина душа як і раніше візуально залишається частиною ванній. Якщо замість прозорої скляної стіни тут з’явиться непрозора стіна або фіранка – ванна чітко розділиться на дві різні й однаково маленькі частини. Відмінним рішенням буде розміщення пральної машини під стільницею, а також складні душові кабіни.

Відмінним рішенням буде розміщення пральної машини під стільницею, а також складна душова кабіна

Правильне освітлення для маленької ванної кімнати

Достатнє освітлення – це основа правильного дизайну в невеликих приміщеннях. Одного стельового світильника не вистачає, тому що більшість малих ванних без вікон, так що добре сплановані джерела світла дуже важливі. Світло повинен з’явитися біля дзеркал і шаф.

Правильне освітлення для маленької ванної кімнати

Кращими будуть лампи, які дають розсіяне біле світло, а не концентрований пучок. Освітлення в інших кольорах буде виглядати неприродно.

Декоративне освітлення в дизайні маленької ванної кімнати

Ми можемо вибрати класичне бра або більш сучасне рішення, коли світлодіодні смуги заховані за дзеркалом або в нішах і шафах.

Декоративне освітлення в дизайні маленької ванної кімнати

Декоративне освітлення в дизайні маленької ванної кімнати

В результаті, світло вийде м’який і більш рівномірний, він прекрасно підкреслює характер сучасної ванної. Маленька ванна кімната, освітлена таким чином, буде здаватися більше.

Точкові світильники роблять простір оптично кілька спотвореним.

Точечні ліхтарики

Повісьте дзеркала

Дзеркала відбивають світло і зорово допомагають збільшити ванну кімнату, вони просто необхідні в маленьких ванних. Великі дзеркала, бажано без рам можуть висвітлити кімнату і додати їй глибину. У невеликих ванних кімнат краще покаже себе одне велике дзеркало, ніж кілька маленьких. Настінне дзеркало без рами створить дуже реалістичну ілюзію додаткового простору.

повісьте дзеркала

На фото маленької ванної кімнати, розміщених вище, дзеркало над раковиною і ванною має продовження на стіні. Біля раковини воно триває за скляними полками, тому ми візуально маємо додатковий простір, яке ідеально збільшує інтер’єр.Використовуємо різні форми, кольору, текстури

Якщо ви боїтеся нудною білої плитки, можна грати з її формою і текстурою, а також кольором затірки. Біла плитка – це не тільки класичні квадрати, це і мозаїка, цеглинки, плитка-сотами і інші модні форми.

Використовуємо різні форми, кольору, текстури

Однак, слід пам’ятати, що в невеликих приміщеннях краще використовувати плитку одного кольору з глянсовою поверхнею, яка відбиває світло. Ви також можете почитати додаткову інформацію про дизайн плитки для маленької ванної кімнати.

Матова плитка, наприклад, що імітує бетон, а також сіра і чорна без шкоди для візуального простору може бути використана на підлозі.

Душ або ванна?

Ванна або душ? Це дилема, яка стоїть перед кожним власником маленької ванної кімнати. Звичайно, душ займає менше місця. Не завжди, однак, це є зручним рішенням. Замість цього ви можете вибрати невелику ванну з душем. Таким чином, ви отримаєте два в одному. В область душа можна встановити лист скла, який не обмежуватиме простір візуально.

Душ або ванна

Душ або ванна

Якщо ви вирішите поставити душову кабіну краще вибрати варіант із закругленими краями. Ця форма займе трохи менше місця, візуально виглядає компактнішою і легшою, ніж квадратна, і менш травмоопасная.

Цікаві рішення для маленьких ванних кімнат

Надзвичайно маленькі ванні кімнати також можуть бути облаштовані дуже цікаво і функціонально за допомогою різних цікавих рішень. Наприклад, раковина над бачком унітазу. Вода, яка використовується при митті рук, потім використовується для наповнення бачка унітазу. Це рішення є економічним і екологічним оскільки споживання води значно нижче.

Цікаві рішення для маленьких ванних кімнат

Цікаві рішення для маленьких ванних кімнат

Сила аксесуарів

сила аксесуарівПри проектуванні дизайну маленької ванної кімнати, ми повинні застосовувати принцип – чіткий, нейтральний фон є кращим другом в дизайні маленької ванної, поєднаної з туалетом. У невеликому приміщенні можна грати акцентами і аксесуарами. Буде набагато легше для нас повісити нову шторку або купити інший дозатор для мила, ніж замінити плитку. Нейтральну плитку і стелі можна урізноманітнити різними акцентами. Золоті фітинги та вішалки або барвистий килимок і рушники в тій же кольоровій гамі – можливості безмежні, у ванній кімнаті можна оновлювати і змінювати аксесуари кожен сезон.

Місткі і функціональні шафки

При покупці раковини і дзеркала, бажано знайти рішення, яке допоможе нам зберігати у ванній кімнаті все необхідне приладдя. Дуже практично можна приховати за дзеркалом все туалетні приналежності, а решта будуть розташовуватися в ємному шафі, в який вбудована раковина.

Місткі і функціональні шафки

Використовуйте кожен куточок

Навіть найменша ванна може бути хорошим місцем для зберігання всіх предметів гігієни. Косметика та побутова хімія – все це ми можемо розмістити у ванній кімнаті, якщо підібрати компактні, функціональні і практичні рішення.

Використовуйте кожен куточок

Гарна ідея – це полки в кутах, місце для зберігання над дверима і над ванною. Ці місця, як правило, забувають. Тим часом, їх використання підвищує функціональність ванній, і допомагає отримати додатковий простір.

Використовуйте кожен куточок

Є безліч цікавих і функціональних рішень для маленьких приміщень, трохи фантазії і все вийде. Сподіваємося, що деякі цікаві ідеї допоможуть вам в дизайні ванної кімнати.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *