Дизайн маленької ванної кімнати з туалетомДизайн маленької ванної кімнати з туалетом

Чим менше кімната, тим більше клопоту вона доставляє. На жаль, дизайн інтер’єру маленької ванної кімнати вимагає він нас достатньо знань і умінь, щоб правильно організувати невеликий простір, в якому треба вмістити всі сантехнічні прилади. Це складний процес, в ході якого у нас можуть виникати багато проблем. У цій статті ми хотіли б вам запропонувати деякі ідеї, як може бути облаштована маленька ванна кімната, поєднана з туалетом, щоб вона була функціональною і зручною.

Дизайн маленької ванної кімнати з туалетом – як візуально збільшити простір

Маленька поєднана ванна кімната з туалетом є спеціальним і багатофункціональним приміщенням. Вона служить не тільки для турботи про особисту гігієну, але і для відпочинку та релаксації. Навіть в невеликій ванній є можливість організувати інтер’єр так, щоб в ньому можна було розслабитися і відпочити. Тепла ванна, в супроводі келиха вина і вашої улюбленої книги є ефективним способом зняти стрес або розслабитися після важкого дня. Чудово, коли дизайн маленької ванної збігається з нашими потребами і тенденціями в оформленні інтер’єру.

У дизайні ванної кімнати маленького розміру вам допоможуть наступні елементи:

  • світлі кольори;
  • хороше освітлення;
  • дзеркала;
  • компактний унітаз;
  • душова кабіна з прозорими перегородками або складна душова кабіна;
  • корисні трюки, наприклад, як розмістити пральну машину.

Використовуємо дзеркала

Якщо ви боретеся з невеликим простором у ванній кімнаті, є хороший спосіб його оптично збільшити – це дзеркало.

використовуємо дзеркала

використовуємо дзеркала

Воно ідеально підходить з багатьох причин:

  1. Висвітлює простір, надаючи йому блиск і прозорість.
  2. Додає ефект глибини і візуально створює враження більшого простору.
  3. Забезпечує комфортну щоденну гігієну. Завдяки йому ми маємо можливість внести остаточні корективи в макіяж і зовнішній вигляд, як раз перед виходом на роботу.
  4. Важливою перевагою дзеркала є також функція декорування інтер’єру.

Декоративні, барвисті рами дзеркала можуть відмінно підкреслити оригінальний стиль і характер приміщення, а також внести в нього дотик елегантності і розкоші.

Ящики за дзеркалом

Ящики за дзеркаломРозробка функціонального і ергономічного дизайну маленької ванної кімнати з адекватними місцями для зберігання дрібниць, без шкоди для зручності може бути проблемою. Особливо в тому випадку, коли у нас маленькі ванні кімнати з туалетом. У цій ситуації ми не повинні поспішати і приймати поспішні, непродумані рішення, тому що вони можуть працювати не на нашу користь.

Розумне управління простором, є надзвичайно важливим. Завдяки йому ми зможемо насолоджуватися комфортним і функціональним інтер’єром. Організація місця для зберігання позаду дзеркальної панелі є дуже практичною ідеєю. Є багато цікавих рішень, в яких зручні місткі навісні шафи мають фронти, покриті дзеркалом. Шафки з дзеркалом є дуже цікавим варіантом.

Таким чином, ми оптично збільшуємо інтер’єр, і в той же час отримуємо місце для особистих речей. Крім того, нам не треба нахилятися до дзеркала, щоб трохи краще себе розглянути, так як воно розташоване до нас ближче.Ящики за дзеркалом

Маленька ванна з туалетом і світлі кольори стін

Облаштовуючи невеликі простору, як правило, вибирають світлі кольори стін. Це безпечне і розумне рішення, яке дозволяє нам не перевантажувати інтер’єр і надає йому привабливий зовнішній вигляд. Тому, варто використовувати світлі тони, які оптично розширюють простір.

Використання світлої керамічної плитки тонких відтінків і відповідного освітлення, допоможе додати в простір маленької ванної кімнати додаткову площу і зробить його просторіше і світліше. Завдяки такому простому на перший погляд рішення, як колір стін, ми можемо отримати вражаючі результати.

Таким чином, дизайн ванної кімнати білого кольору є дуже вдалим рішенням для невеликого приміщення. У такому просторі ви не будете відчувати «тиск» стін, так як вони візуально здаватимуться далі, ніж є насправді.

Додайте щось органічне

Рослини в інтер’єрі мають неймовірну силу. Як мало який декоративний елемент, вони здатні ідеально підкреслити унікальну, природну і дружню атмосферу інтер’єру. Крім того, рослини приносять колір і яскравість в наше особистий простір. Вони позитивно впливають на наш організм, здійснюючи процес фотосинтезу, який є джерелом кисню. Їх заспокійлива сила дозволяє відновити сили, розслабитися і відпочити.

Рослини в інтер'єрі

Рослини в інтер'єрі

Домашнє SPA є мрією для багатьох з нас, і рослини допоможуть створити потрібну атмосферу. Ванна, рослини і правильно підібрані освітлювальні прилади здатні зробити багато!

Блискуча глянцева плитка

Цікаво, що крім дзеркала і світлого кольору стін поліпшити зовнішній вигляд вашої ванної кімнати відповідним чином може глянсова плитка. Світлі і блискучі поверхні наших стінових матеріалів зможуть прекрасно відбивати світло, таким чином, інтер’єр буде здаватися більше і просторіше.

Це надзвичайно цінне рішення для власників невеликих ванних кімнат, в яких простір, як правило, перевантажено. Аранжування невеликої ванної кімнати є величезною проблемою, яка вимагає від нас реалізації творчого потенціал і навичок розумного планування інтер’єру.

Блискуча глянцева плитка

Освітлення

Освітлення простору ванної кімнати є важливим питанням, яке не слід недооцінювати. Світло є основним фактором, який впливає на функціональність ванній. Це, як правило, приміщення без доступу до вікон або природного освітлення. У новобудовах або сталінках, а також в приватних будинках іноді буває маленьке вікно у ванній кімнаті, але його розмір не досить великий для того, щоб забезпечити належне освітлення.

Світло створює атмосферу в приміщенні. Залежно від його кольору та інтенсивності, він може по-різному на нас впливати. Під час ранкової гігієни та косметичних процедур для особи повинен бути доступний світло з високою інтенсивністю. Увечері допоможе розслабитися спокійне розсіяне освітлення. Таким чином, бажано мати можливість його регулювати залежно від потреб.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *