Дизайн плитки для маленької ванної кімнатиДизайн плитки для маленької ванної кімнати

Керамічна плитка давно отримала велику популярність в якості елементу інтер’єру ванних кімнат. За довгі роки її використання накопичилося безліч думок і міфів про її правильному використанні і виборі. Деякі з них, є особистою думкою конкретного людини, що має свій власний специфічний смак. Чи не відомо, коли таке суб’єктивна думка поширилося і виросло в ранг правила, а в очах фахівців в області дизайну інтер’єру стало одним з міфів. Як правило, це відноситься до розміру використовуваних плиток і вибору кольору (наприклад, міф про те, що великий контраст псує зовнішній вигляд маленької ванної).

Як же правильно вибрати плитку, яка буде ідеально підходити в дизайн маленької ванної кімнати? Нижче наведені деякі універсальні принципи, які повинні бути прийняті до уваги при відвідуванні будівельних магазинів.

Сучасний дизайн плитки для маленької ванної кімнати

Дизайн плитки для маленької ванної кімнати як правильно вибратиМозаїка ламає простір, а велика плитка вимагають занадто великих приміщень – так це насправді? Розглянемо основні прийоми, як створити оптимальний дизайн в маленькій ванній кімнаті, а також міфи і варіанти обробки.

Маленька ванна може здатися візуально більше, коли ми застосуємо кілька трюків. Досліджуйте кольори і візерунки, які ми можемо застосувати, щоб поліпшити її пропорції. Грамотне застосування квітів дозволить нам не тільки оптично розширити простір, воно також може піднімати і опускати стелю, розширювати стіни.

Невеликий санвузол може бути оптично збільшений за допомогою різних засобів і способів. Наприклад, використання комбінацій дзеркал для візуального розширення простору. Вузькі ванні можна розширити шляхом установки широких дзеркал на довгих, паралельних один одному стінках. Рухоме дзеркало може бути розміщено на дверцятах шафи, за якою ховаються полки для зберігання косметики. Використання дзеркал допоможе змінити співвідношення стін.

Які кольори підійдуть для маленької ванної кімнати

Які кольори підійдуть для маленької ванної кімнатиЯкі кольори у ванній можуть допомогти візуально збільшити невеликий інтер’єр? Один з перевірених способів збільшити маленьку ванну – це застосувати обробку та обладнання з прозорих і напівпрозорих тканин, а також світлу плитку. Прозорий та напівпрозорий, скляна раковина або шафа будуть здаватися менше і легше, ніж аналогічні повнокольорові.

Темні кольори у ванній зменшують простір, а світлі збільшують. У маленькій ванній, не варто використовувати великі поверхні з темними, насиченими кольорами. Звичайно, це не означає, що потрібно повністю відмовитися від темної або яскравою плитки, її можна використовувати, але обмежено. Краще подумати про пастельних тонах, холодних і світлих.

Кольори у ванній в холодній палітрі (блакитний, сірий, зелений) мають властивості віддаляти поверхню, на якій вони розташовано, теплі кольори (жовтий, червоний, коричневий) наближають стіни і поверхні, на яких вони знаходяться. Колір також може приховати деякі дефекти в інтер’єрі ванної.

Узорная керамічна плитка для маленької ванної кімнати

Щоб розширити маленьку ванну, можна застосувати на стінах плитку з горизонтальними смугами. При цьому смуги не повинні бути занадто широкими (максимум на ширину однієї плитки).

?Узорная керамічна плитка для маленької ванної кімнати

Узорная керамічна плитка для маленької ванної кімнати

У маленькій ванній не слід використовувати великі візерунки, так як вони візуально зменшують простір. Слід також пам’ятати, що вертикальні смуги збільшують висоту інтер’єру, цей прийом може бути використаний у ванній кімнаті з низькою стелею.Узорная керамічна плитка для маленької ванної кімнати

Кольори та візерунки повинні бути ретельно обрані. Якщо неправильно поводитися з ними може принести зворотний ефект, ніж очікувалося.

Узорная керамічна плитка для маленької ванної кімнати

Для невеликих ванних кімнат підходить тільки невелика плитка?

Проектування маленької ванної є проблемою для будь-якого дизайнера. На першому етапі завжди виникають питання, що стосуються не тільки обладнання, а й стилю кімнати. Багатство дизайну, розмірів і кольорів, пропонованих виробниками керамічної плитки і декорів запаморочливо. Виробники наповнили ринок новими ідеями в різних стилях: морському, східному, традиційному і мінімалізм. Так що якщо ви зайняті ремонтом санвузла, задайте собі питання: що буде добре виглядати в ванній, в якому стилі ви відчуєте себе найкраще?

В даний час головним є сучасний мінімалістський стиль. Візерунки плитки часто імітують натуральний камінь, в тому числі мармур і піщаник. Проста форма, контрастне поєднання кольорів, суворі матеріали, такі як скло, метал немов призначені для невеликих ванних кімнат – великі формати структурної плитки утворюють єдину площину на стінах, а помірний дизайн не ділить на частини таку невелику площу.

Для невеликих ванних кімнат підходить тільки невелика плитка?

Якщо використовувати великий формат плитки з глянцевою поверхнею в невеликій ванній, можна легко отримати оптичну ілюзію більшого простору.

Небанальним буде рішення застосувати декоративні планки з кольорового скла, які порушують монотонність кольору і «пожвавлять» кімнату. Крім того, декоративним елементом в колекціях є велика мозаїка, яка дозволяє в подальшому створювати складні художні елементи. Вона чудово поєднується з великоформатної плиткою та іншими формами оздоблення стін.

Кілька слів про затирання швів

Експерти спростовують принцип конкретного розміру плитки в маленькій ванній. Це дійсно не має значення, наскільки вона велика, але дуже важливо, щоб вона створювала однорідну поверхню. Саме тут набагато важливіше стає затирка швів, а точніше її колір. Контраст між плитками і кольором затірки швів надмірно ділить поверхню, таким чином, візуально зменшуючи простір. Виходом з цієї ситуації є правильний вибір кольору швів, наскільки це можливо він повинен бути подібним плитці. Занадто багато ліній будуть зайвими в маленькій ванній кімнаті.

про затирання швів

Формат і відтінок також важливі

Гра кольору також може дати цілком задовільні результати. Наприклад, щоб вирівняти пропорції можна обробити три стіни світлою плиткою, а четверту – темною. Світлі кольори, безсумнівно, люблять маленькі приміщення, але контраст кольорів навіть при використанні темних відтінків також може виглядати дуже естетично. Що стосується мозаїки в ванних кімнатах, її застосування цілком доречно, але тільки, щоб підкреслити якийсь елемент, наприклад, дзеркало або раковину.

Формат і відтінок також важливі

Формат і відтінок також важливі

Формат і відтінок також важливі

Більше двох різних форматів в одній ванній, незалежно від їх розміру – це погана ідея.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *