Дизайн сучасної і класичної кухні в світлих тонах, фото кухні-вітальніДизайн кухні в світлих тонах

Колір є істотним стимулом в нашому житті, який має великий вплив на наше сприйняття простору, формуючи настрій, і навіть надаючи вплив на фізичні відчуття.

Кольори, якими ми оточуємо себе, можуть стимулювати нас до дії, заспокоювати або навпаки дратувати. Вибір тонів, їх насиченість і різкість залежить від нашого характеру, тому досить часто ми оточуємо себе певними квітами інтуїтивно. Насправді, граючи з ними, ми можемо досягти дуже цікавих результатів в інтер’єрі.

Переваги світлих відтінків

Класичний і сучасний дизайн кухні в світлих тонах сьогодні дуже популярний, так як має безліч переваг:

 • оптично робить простір більше;
 • підходить до багатьох стилям інтер’єру (класичного, англійської, скандинавському, прованс, Шеббі шик, мінімалістичному);
 • добре поєднується з кухонною технікою;
 • виглядає красиво і нарядно;
 • добре поєднується з іншими кольорами і дозволяє використовувати різні кольорові добавки і акценти.

Дуже популярна в даний час білі меблі. Якщо білий занадто стерильний для нас, але ми відчуваємо себе добре в світлому інтер’єрі, то можна оформити його в пастельній палітрі. Для цього можна використовувати всі відтінки бежевого, пов’язані з натуральним деревом. Таке оформлення зробить інтер’єр теплим.

Світлі кухонні меблі є ідеальним рішенням, коли ми маємо в розпорядженні невеликий простір. Ось деякі цікаві приклади.

Білий колір оптично збільшує простір на кухні, фото

Кухня в світлих тонах - дизайн, фото Кухня в світлих тонах - дизайн, фото Кухня в світлих тонах - дизайн, фото

Таке забарвлення меблів має багато переваг. Білі меблі з великими гладкими поверхнями, зберігає геометричний порядок і є надзвичайно елегантною. Вона не втомлює, тому що в будь-який момент можна легко оновити її зовнішній вигляд, наприклад, змінивши відтінок стін або добавок. Нейтральні кольори дають багато можливостей, щоб організувати весь інтер’єр. Від помірного мінімалізму, до індустріалізму і стилю лофт з необарокковому акцентами, тобто з карнизами, молдінгами, люстрами і дзеркалами.

Вибір кольору для маленької кухні

Світлі кольори – це завжди гарна ідея для невеликого інтер’єру. У психології є теорія, яка вказує, що великі ділянки кольори впливають на більш дрібні. Тому, якщо ми створюємо більш темний фон, то кімната буде здаватися менше, ніж якби ми використовували білий або бежевий фон. Це дуже корисне спостереження у формуванні простору за допомогою кольору. Таким чином, ми можемо направити погляди на певні деталі, які варті уваги і відволікають від місця, яке ми не хочемо показувати.

Білі фасади ідеальні в маленькому інтер’єрі, фото

Дизайн маленької кухні в світлих тонах Дизайн маленької кухні в світлих тонах

У маленькій кімнаті найкраще покажуть себе білий або ніжні пастельні відтінки. Тут не повинно бути занадто великого накопичення різних кольорів, так як це оптично зменшує навіть великі кімнати. Для прихильників дерев’яних шаф краще підійдуть білі гладкі фасади з невеликими ручками. Якщо є вибір, краще вибрати глянцеві фасади, вони, відображаючи світло, зроблять інтер’єр більш просторим. У маленькій кімнаті краще застосувати гладкі однорідні поверхні.

Дизайн маленької кухні в світлих тонах

Дуже сильний оптичний ефект може бути досягнутий, якщо верхні навісні шафи будуть зливатися з стелею, утворюючи єдину площину і візуально піднімаючи стелю.

Дизайн маленької кухні в світлих тонах

Проте в маленькій кімнаті не обов’язково повністю відмовлятися від яскравого акценту. Тут може бути присутнім сильніший елемент інтер’єру, наприклад, фартух над робочою стільницею, текстиль, яскравий предмет побутової техніки або барвиста картина на стіні.

Дизайн маленької кухні в світлих тонах

Сучасний мінімалізм на білому тлі

Білий є символом чистоти, стерильності, а також синонімом мінімалізму, який лідирує в сучасному стилі. Білі меблі підходить для людей, які люблять світ і порядок. Вона ідеально підходить для перфекціоністів, які люблять бездоганну чистоту.

Сучасна біла кухня Сучасна біла кухня

Кімната, в якій домінує білий, дуже чутлива до змін в тлі. Шляхом введення декількох елементів різного відтінків можна кардинально змінити візуальне сприйняття кімнати. Тому така база буде також сприятливим варіантом для людей, які цінують можливість швидких творчих змін.

Сучасна біла кухня

Білий є холодним і оптично збільшує простір, тому він ідеально буде вписуватися в невеликі і темні приміщення.

Теплі бежеві аранжування

Бежеві відтінки є тонкими, затишними і теплими. Тож не дивно, що їх часто використовують для облаштування. Вони ідеально підходять для стін і підлоги. На їх фоні красиво представлена ​​дерев’яні меблі, а також меблі з чітким фарбуванням. М’який колір деревини додасть будь-якій кімнаті позачасовий характер.

бежева кухня

Крім того, бежевий відтінки ідеально підходить для створення різних стилів інтер’єру. І хоча він добре виглядає в якості фону, його можна також використовувати в забарвленні кухонних меблів, побутової техніки та раковини. Бежева кухонні меблі представляє собою рішення, яке буде працювати у всіх стилях. Вона надає кімнаті легкість і тонкість, а також оновлює її зовнішній вигляд. Крім того, бежевий візуально розширює простір, додаючи йому кілька квадратних метрів.Елегантні і мінімалістичні бежеві фасади кухонних меблів, фото

бежева кухня бежева кухня

Модний світло-сірий інтер’єр

Сірий в світлому виконанні ідеально висвітлює нашу кімнату. До того ж, він дуже модний, він також має найбільш нейтральний характер. Тому сірий виглядає абсолютно для фарбування стін, в тому числі над стільницею. Сірий також може бути використаний на підлозі – особливо тому, що сірий підлогу легко містити в чистоті. Витончено виглядає сіра меблі. У поєднанні з білим вона може створити ідеальний дует. Щоб зробити тепліше сіро-білий інтер’єр, слід ввести елементи дерева.

Світло-сіра кухня

Поєднання білого з коричневим

Поєднання різних відтінків дозволяє створювати оптичні ілюзії. Білий і коричневий відбуваються з протилежних колірних груп, що дає силу їх контрастному поєднанню.

Кухня біло-коричнева

Оформляючи кімнати в такій колірній системі, ми можемо використовувати дві оптичні ілюзії. Їх вибирають в залежності від того, який колір буде домінувати, і яке буде їх розташування в просторі. Описуючи білий фон темними деталями, ми перешкоджаємо його оптичному розливу. Використовуючи зворотний процедуру (білий контур щодо фону), ми уникаємо сильних контрастів.

Кухня біло-коричнева

Кухня біло-коричнева

Ніжні відтінки зеленого

Зелений, особливо в нежом вибіленому тоні є найбільш нейтральним відтінком, який не викликає у нас ніяких негативних почуттів, але і не має властивості стимуляторів. Він символізує спокій і мир, відновлює наші очі і дає розслаблення нашим почуттям, які часто піддаються впливу сильних емоцій протягом дня. Світло-зелений – це відтінок природи і оптимізму. Його легко ввести в інтер’єр з використанням рослин (на столі можуть бути розміщені горщики зі свіжими травами), які очищають повітря. Таким чином ми оформляємо свіжіший інтер’єр, який також буде мати соковиті акценти.

Дизайн кухні в світло-зелених тонах

Дизайн кухні-вітальні з білою і пастельній меблями

Інтенсивні, насичені стіни ідеально поєднуються з меблями в білих і пастельних тонах. Цей тип меблів домінує в стилях прованс, англійською та класичному.

Класичний інтер’єр

У класичних інтер’єрах до світлої кухонних меблів прекрасно підходять стіни, які підкреслять її красу, вони повинні бути трохи темніше, наприклад:

 • оливкова зелень;
 • насичений апельсин;
 • блакитний;
 • персиковий;
 • коричневий;
 • сірий.

Такі рішення найкраще підходять для великих приміщень, таких, як кухня-вітальня. Невелика кухня може бути перевантажена яскравими або занадто темними стінами, тому для неї краще вибирати світлі тони.

Дизайн класичної кухні в світлих тонах, фото

Кухня-вітальня в світлих тонах в класичному стилі захоплює своєю легкістю. Делікатні бежеві стіни, молочні фасади меблів – всі ці елементи роблять простір ще просторіше.

Дизайн класичної кухні в світлих тонах, фото Дизайн класичної кухні в світлих тонах, фото

Сучасний інтер’єр

Білий і бежевий кольори відмінно виглядають на темному тлі, білий в цьому випадку, здається, навіть біліше, ніж насправді. Це посилює враження чистоти і розміру простору. Такі рішення можна застосовувати у великій сучасній їдальні.

Сучасний дизайн кухні-вітальні в світлих тонах, фото Сучасний дизайн кухні-вітальні в світлих тонах, фото

В якості фону можна вибрати темно-сірі шпалери, стіну імітує червона цегла, який зараз в моді або бетонні панелі в сірій гамі. У сучасних великих інтер’єрах оформляються також чорні та темно-сині стіни, які красиво підкреслять красу білих меблів.

Сучасний дизайн кухні-вітальні в світлих тонах, фото Сучасний дизайн кухні-вітальні в світлих тонах, фото Сучасний дизайн кухні-вітальні в світлих тонах, фото Сучасний дизайн кухні-вітальні в світлих тонах, фото

Освітлення

Вся діяльність, здійснювана на кухні, вимагає хорошого освітлення. Основу становить природний світло з вікна і найкраще, коли вікно виходить на північ або схід. У кімнаті середнього розміру досить однієї лампи, яка традиційно поміщається в середині стелі або над столом. Її завдання полягає в тому, щоб висвітлити всю кімнату і зробити видимим інтер’єр і верхній ряд навісних шаф. Коли кухня велика, знадобляться дві або навіть три лампи, розташовані так, щоб рівномірно висвітлювати кімнату. Добре підходять точкові світильники в підвісній стелі або на настінних шафах.

Ясна, тепла і затишна кухня, здається, ідеально підходить для любителів проводити час зі своєю сім’єю під час приготування їжі. Це не тільки красиво і функціонально, але і надзвичайно кліматічно. Це багато в чому заслуга світлої кухонних меблів і колірної гармонії, яка допомагає побудувати затишний домашній характер. У цій ролі добре проявляють себе теплі бежеві тони, дерево, а також білий і сірий. Такі меблі є великою проблемою, коли справа доходить до очищення, однак, вона виглядає елегантною і позачасовий. Білі і бежеві кольори меблів також є чудовою базою, щоб грати з іншими відтінками.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *