Дизайн ванної кімнати 4 кв м з фотоДизайн ванної кімнати 4 кв м з фото

Як спланувати простір і виконати дизайн маленької ванної кімнати 4 кв м, щоб використовувати його на 100 відсотків? У цій статті ви знайдете кілька прикладів проектів для ванних кімнат різного розміру. Ми покажемо, як їх можна спланувати, як виконати дизайн суміщеної ванної кімнати 4 кв м, а також які існують прийоми і трюки для економії простору і створення візуального ефекту більшого приміщення.

Дизайн ванної кімнати 4 кв м з фото – як збільшити простір?

На жаль, для багатьох з нас як і раніше квартирне питання є одним з найактуальніших. Наші міста складаються в своїй більшості з типових багатоповерхівок з дуже скромною площею квартир, а площі санвузлів є просто мінімальними, вони створені, тільки для забезпечення наших потреб. Однак дизайнери інтер’єру, а також виробники меблів і техніки для ванних кімнат враховують запити клієнтів, і створюють цікаві рішення, які значно допомагають економити простір невеликих приміщень без шкоди для їх функціональності.

Ми можемо по-різному облаштувати ванну кімнату маленької площі, яка буде служити для відпочинку, релаксації, в якості домашнього СПА для всіх членів сім’ї. Справа в тому, що для того, щоб зробити кімнату функціональної, оснащеної всій сантехнікою і побутовою технікою, ми повинні розташувати її таким чином, щоб до кожного елементу був вільний доступ. Місце розташування техніки важливо правильно визначити з точки зору її використання.

Дизайн суміщеної ванної кімнати 4 кв. м

Коли ми поєднуємо ванну з туалетом і доповнюємо її унітазом, то у нас виникає ще більше труднощів з ергономікою простору.

Дизайн суміщеної ванної кімнати 4 кв. м

Щоб успішно вписати ванну і душову кабіну, пральну машину і унітаз, це приміщення має, перш за все, мати достатній розмір – 5 кв. м. Тоді на цій площі можна розмістити все необхідне і забезпечити гідний функціонал. Якщо ви хочете, щоб у вас було дві раковини і біде, то площа ванни повинна бути більше 6 кв. м. Але більшість власника квартир не можуть похвалитися такими площами санвузлів, тому їм доводиться робити вибір на користь ванною або душа і вибирати суміщені варіанти, а також компактні раковини, унітази, і, як правило, відмова від біде.

У невеликі ванни часто купують пральні машини з вертикальним завантаженням, вони бувають досить вузькими і не вимагають місця для відкриття дверцят.

Не забувайте, що також важливо, як і розмір кімнати, пропорції довжини стін і розташування вікон і дверей. Ці елементи не завжди є зручними і нам доведеться підлаштовуватися під них. При цьому порожнини і ніші іноді можуть бути вигідно використані.

Як розташувати техніку і сантехніку у ванній кімнаті 4-5 кв. м?

Форма і розмір приміщення визначає варіанти розміщення пристроїв. Але давайте, наскільки це можливо, не розміщувати унітаз поруч з раковиною, і раковину занадто близько з ванною або душовою кабіною. Таким розміщенням ми обмежимо зручність використання одного з пристроїв.

Дизайн ванної кімнати фото 4 кв м з туалетом та пральною машиною

Дизайн ванної кімнати фото 4 кв м з туалетом та пральною машиною

Елегантність і винятковий характер навіть маленької ванної кімнати можуть бути створені вміло обраними добавками. У цій ролі можуть виступити незвичайні рушникосушки, оригінальні картини або фотошпалери для ванної.

Невеликий санвузол є проблемою: він повинен вмістити функції повнорозмірною кімнати в набагато меншій площі. Хорошим рішенням буде оформити таке приміщення в світлих тонах, може з додаванням жовтих або теплих тонів коричневого і бежевого кольору.Дизайн ванної кімнати фото 4 кв м з туалетом та пральною машиною

Дизайн цієї ванній в 4 кв м був розроблений в відтінках бежевого і коричневого. Фоном для цих квітів стала біла плитка. Однотонний колір плитки був прикрашений різної її формою і текстурою. Замість пральної машини розміщена шафа. Дзеркало було підсвічено диодной стрічкою, що додає об’єму приміщенню. Характер приміщення персонализирует декоративний світильник. Крім того, в цьому випадку був використаний натяжна стеля, який розширює простір в невеликій кімнаті.

У другому варіанті цієї ж ванній пральна машина розміщена в місці, зазначеному в плані і прихована у вигляді шафи під оригінальною стільницею, на якій також розміщена раковина.

Дизайн ванної кімнати фото 4 кв м з туалетом та пральною машиною

Дизайн ванної 4,8 кв. м

Дизайн ванної 4,8 кв. м

У цій невеликій ванній кімнаті площею 4,8 кв. м ви можете розмістити ванну з окремим душем, туалетом і раковиною. Це було зроблено, завдяки хорошій формі приміщення, майже прямокутної і відсутності вікон.

При бажанні на місці душа можна розмістити пральну машину, а душ зробити у ванній за прозорою стінкою. При покупці оздоблювальних матеріалів, краще вибрати світлу глянсову плитку і повісити велике дзеркало – така ванна кімната буде виробляти візуально враження більшої.

Проект дизайну ванної кімнати з ванною, унітазом і душем на 4,8 кв. м

Проект дизайну ванної кімнати з ванною, унітазом і душем на 4,8 кв. м

У цій невеликій кімнаті поміститься ванна з окремим душем, туалетом і раковиною. Це було досягнуто завдяки вигідному прямокутній формі і відсутності вікон. Раковина розташована в невеликій ніші в стіні і не заважає входить в приміщення людині.

vann4m7

Дизайн ванної кімнати фото 5 кв м з туалетом та пральною машиною

Ванна кімната 5,2 кв м. Цей варіант помістить досить великий душ розміром майже 1 кв м. Ви можете встановити душ (90 х 90 см) або поставити піддон і захистити його прозорими стінками або фіранкою для душа. Можна обробити стіни плиткою і в підлогу вмонтувати піддон, зробити модний душ без кабіни. Місцезнаходження раковини поруч з ванною і біля входу є практичним рішенням.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *