Дизайн ванної кімнати в білому кольорі, c білою плиткоюДизайн ванної кімнати в білому кольорі, c білою плиткою

Інтер’єр оформлений в білих тонах має позачасовий характер, він ніколи не вийде з моди і завжди буде актуальним. У ванній кімнаті він може бути представлений не тільки у вигляді сантехніки, але і на стінах, підлозі, стелі. Нижче ви знайдете кілька практичних порад, як облаштувати сучасну ванну кімнату з білим кольором в головній ролі.

Гарний дизайн ванної кімнати в білому кольорі

На початку проектування і підбору обладнання необхідно розробити концепцію поєднання всіх елементів, так щоб вони утворили єдине візуальне ціле. Про що ж варто пам’ятати, плануючи дизайн білої ванної кімнати?

Оптичне збільшення площі

Серед найбільш важливих переваг інтер’єру в м’яких тонах є враження прозорості і свіжості. Білий часто використовується у ванних кімнатах малих розмірів, він візуально збільшує такі приміщення, надає їм легкість.

Фото. Редизайн маленької ванної

Фото. Редизайн маленької ванної

Білосніжна обробка дозволяє отримати ефект простору і чистоти, а також позачасовий елегантності. Цей колір також служить в якості фону для всіх видів природного обробки, прикрас і добавок, прекрасно виглядає в компанії з деревиною або плиткою під дерево.

Гарний дизайн ванної кімнати в білому кольорі

Використання білого сприяє швидкій метаморфозу інтер’єру.

У той час як поєднання елементів може здатися простим, буває, що в продажу є меблі або предмети, які істотно відрізняються відтінком або текстурою. Це може зробити негативний вплив на оптичне відчуття інтер’єру. Тому краще вибирати сантехніку і меблі з однієї серії.

На що ще варто звернути увагу, плануючи дизайн інтер’єру білої ванної кімнати?

Основним фактором у визначенні естетики такого інтер’єру, є вибір сантехніки і меблів. Використання якісних матеріалів обумовлює її довгострокове використання без зміни відтінку. Ризик зміни кольору у ванній є досить великим. Причиною є високий рівень вологості, часті контакти з миючими засобами та косметикою. Все це робить поверхню кераміки та сантехніки вразливою, вона може швидко руйнуватися, якщо буде низької якості.

При виборі унітазу, перевірте його технічні параметри, інформацію про високу стійкість до подряпин і хімічних речовин. Цими властивостями характеризується керамічна глазурована сантехніка, має відмітний білосніжний колір. Якщо ви купуєте унітаз, обов’язково встановіть відповідний за кольором стільчак. Його міцність і стійкість до бруду будуть високими, якщо він виготовлений з термореактивного пластика або поліпропілену.

Серед твердих матеріалів, використовуваних у виробництві меблів для ванних кімнат, варто звернути увагу на водонепроникність МДФ. Поверхні фронтів повинні бути ефективно захищені від впливу води та миючих засобів, покриті шаром захисного лаку.

Купуємо сантехніку комплектом

Різноманітність обладнання для ванної пропонує численні варіанти дизайну інтер’єру, проте вибір окремих елементів може мати різні відтінки білого, що іноді буває досить помітно. Це може негативно вплинути на естетичну спроможність в кімнаті. Тому краще купити все обладнання від одного виробника. При виборі кераміки для ванних кімнат це дасть нам гарантію, що унітаз і біде, а також раковина матимуть той же самий колір, а також форму і деталі.

Дизайн ванної кімнати c білою плиткою від підлоги до стелі

Зважившись на підлогу і стіни, покриті білими плитками, ви повинні вибирати їх форму і розміри під розмір кімнати.

  • У невеликі ванні кімнати підійдуть великі і середні плитки у вигляді прямокутників. Їх вертикальне розташування оптично допомагає збільшити інтер’єр в висоту, а укладання горизонтальними смугами дозволить його розширити. Дизайн ванної кімнати c білою плиткою від підлоги до стелі

Ефект оптичного збільшення може бути досягнуто шляхом застосування затирання того ж кольору.  • У просторих ванних добре можуть проявити себе плитки у великому розмірі, але не менш добре і мозаїка. Рішення являє собою поєднання кількох розмірів плитки, наприклад, велика на підлозі, а поменше в зоні купання або в інших комбінаціях. Дизайн ванної кімнати c білою плиткою від підлоги до стелі

Шикарних ефектів можна домогтися із застосуванням 3d плитки в ванну, яка, завдяки своїй багатогранності, ефективно переломлює світло і створює дуже цікаві ефекти.

застосуванням 3d плитки в ванну

Інтер’єр, повністю оформлений в білому кольорі, створює враження стерильного приміщення, але цей ефект може бути ослаблений за допомогою правильного освітлення, і аксесуарів. Наприклад, білий колір добре працює в якості фону для дерева. Вибираючи елементи дизайну з дерева, такі як кошик для білизни, блюдо для мила або рама дзеркала, ми розбавимо монотонність такої кімнати.

Дуже цікаво виглядає дизайн ванної кімнати з чорно-білою плиткою. Елегантно виглядає дизайн ванної кімнати в біло-чорних тонах.

біла кераміка і обробка під дерево дасть в композиції зі стінами у ванній кімнаті в сірому кольорі

Красиве поєднання біла кераміка і обробка під дерево дасть в композиції зі стінами у ванній кімнаті в сірому кольорі.

Сучасна ванна кімната не захаращена меблями, в ній домінують прості геометричні фігури.

Дизайн ванної кімнати c білою плиткою

Санвузол, оформлений в білому кольорі, елегантний і виглядає як салон СПА.

Дизайн ванної кімнати c білою плиткою

Дуже стильно він виглядає в мінімалістському релізі.

Дизайн ванної кімнати c білою плиткою

Купання в такій кімнаті дає відчуття легкості.

Дизайн ванної кімнати c білою плиткою

Такі приміщення створюють враження більше, ніж воно є насправді.

Дизайн ванної кімнати c білою плиткою

Білі арматура, меблі і аксесуари спільне рішення.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *