Дизайн ванної кімнати з кутовою ванноюДизайн ванної кімнати з кутовою ванною

Організація ванній – це питання, в якому ми не можемо керуватися лише естетикою. Дуже важливими тут також є ергономічність і комфорт використання. Зокрема, це стосується сантехніки – зручність її використання повинно бути основним критерієм для вибору.

Як організувати дизайн ванної кімнати з кутовою ванною

Як випливає з назви – ці ванні встановлюються в кутку кімнати і мають трикутну форму. Вони можуть бути:

  • симетричними – із сторонами однакової довжини; Симетричні кутові ванни
  • асиметричними – коли сторони мають різну довжину, вони можуть бути правими або лівими, в залежності від того, яка сторона більше.Симетричні кутові ванни

Довжина сторін зазвичай знаходиться в діапазоні від 75 до 175 см. Така ванна часто займає менше місця, ніж прямокутна.

Для зручності використання необхідно правильно вибирати відповідний розмір і форму ванни відповідно до розміру інтер’єру. Прямокутна ванна являє собою рішення для маленьких і великих ванних кімнат. Коли ми плануємо облаштувати невелику кімнату, то краще встановити кутовий варіант, таким чином ми економимо дорогоцінний простір. У великому приміщенні вона може стояти в середині.

Іноді ви можете зустрітися з твердженням, що кутова ванна менш зручна, ніж класична прямокутна. Це не вірно – правильно підібрана модель забезпечує дуже високий рівень комфорту.

Як правильно вибирати модель?

Багато що залежить від глибини. Дві ванни однієї і тієї ж форми і різної глибини можуть значно відрізнятися за ступенем комфорту. Велике значення має також кут внутрішніх стінок і розподіл місць для ліктів і голови.

Перед покупкою краще протестувати обрану модель, посидівши в кожній. Слід перевірити чи зручно вам і чи зможете ви вільно випрямити ноги. Пристрій повинен бути зручним для всіх мешканців будинку. При виборі величини і обсягу, треба враховувати не тільки розміри кімнати, але і інші питання. Пам’ятайте, що велика ємність наповнюється дуже повільно і її вибір також пов’язаний зі збільшенням витрат на воду. Ємність в залежності від розміру коливається від 70 до 450 літрів.

Хоча кутова ванна зазвичай прилягає впритул до стінок з обох сторін, це цікава альтернатива для окремо стоячих ванни, яка стає все більш популярною. Колись вона була еталоном розкоші, але такий варіант вимагає багато простору, він не для маленьких кімнат.

Чи правда, що кутова ванна економить місце?

XXI століття фокусується на простоті. Сьогодні в моді мінімалізм і природний скандинавський стиль, які відмінно підходять для невеликих ванних кімнат. Світлі кольори роблять приміщення оптично просторіше, а великі дзеркальні поверхні зроблять простір ще більше. Кутова ванна також володіє подібним оптичним ефектом. Завдяки цьому ми можемо отримати чисте світле простір. Такий варіант може перевантажити інтер’єр в маленькому приміщенні.Нижче представлені різні варіанти дизайну в різних за розміром і формою приміщеннях і в різних стилях.

Дизайн ванної кімнати на горищі зі скошеними стінами

Кутова ванна може поміститися практично в будь-якому кутку, це особливо актуально в санвузлі на горищі. Коли стіни мають неправильну форму і кути, тільки кутова ванна може впоратися з цим завданням.

Дизайн ванної кімнати на горищі зі скошеними стінами

Вибір кутовий ванни і окремої душової кабіни нікого не дивує. Якщо тільки у вас є простір і можливості – це відмінний вибір, який дозволяє щодня вільно приймати рішення, чи хочете ви відпочити і розслабитися або віддаєте перевагу взяти швидкий душ.

Зручний і романтичний інтер’єр з кутовою ванною

Оригінальна сантехніка стане прикрасою романтичного інтер’єру для творчої натури.

Зручний і романтичний інтер'єр з кутовою ванною

Сучасні ванни забезпечують максимальний комфорт для користувача. Кутова ванна може бути поставлена ​​в кут, який оточений дерев’яними шафами, стільцями з зручними подушками, які роблять інтер’єр дуже затишним. Крім того, добре підібране поєднання кольорів, сантехніки, плитки, оздоблення стін і тканин відмінно підкреслить дерев’яні частини меблів. Настінний биокамин і свічки забезпечують унікальну, романтичну атмосферу, яка дозволить розслабитися після важкого робочого дня.

Дизайн кутовий ванни з фантазією

Ми всі знаємо, як насправді виглядає кутова ванна – з сидінням, з гідромасажем, а також класичні популярні моделі. Як з’ясовується, вона також може бути зроблена з уявою і мати дивовижні форми.

Дизайн кутовий ванни з фантазією

Зручні ступені допоможуть легко забратися у ванну навіть дитині. Незвичайна форма не буде вписуватися в маленьку ванну, але в великому просторі таке рішення, безумовно, буде виглядати дуже оригінально.

Міні-версія

Якщо ви не хочете мати стандартну модель, в якій можна легко витягнути ноги, ви можете вибрати компактну версію, яка дозволить значно скоротити займану площу. У цьому випадку ми можемо вибрати більш короткий варіант, але з душем із прозорою стінкою з загартованого скла.

Міні-версія

Модна геометрія

Існує дуже багато різноманітних геометричних форм, в яких виконані сучасні моделі. Така різноманітність дозволяє підібрати варіант практично під будь-який простір і стиль інтер’єру.

Модна геометріяЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *