Дизайн віталень суміщених з кухнеюПоєднання вітальні і кухні походить від нестачі місця. І метою такого суміщення стає збільшення вільного простору. Такі квартири стають все більш популярними. Правда тут є один нюанс, таке суміщення вимагає повного або часткового демонтажу стіни, яка розділяє кухню і вітальню.

Найвдалішим таке поєднання двох різних за функціоналом кімнат вважається тоді, коли інтенсивність експлуатації кухні невелика. Інакше ніяка витяжка не зможе повністю запобігти осіданню кіптяви і жиру на меблях в вітальні.

Питання транспорту зараз набуло особливої актуальності. Тому радимо встановити на телефон додаток Proizd.UA, який допоможе придбати квиток на автобус по Україні.

Дизайн віталень суміщених з кухнею

Розмежування зон

Насамперед треба придумати, як будемо розмежовувати зони кухні і вітальні в межах однієї кімнати. Є кілька способів це зробити:

 • Перший спосіб заснований на застосуванні покриття підлоги різного кольору або навіть різного матеріалу для кухні та вітальні. Наприклад, підлогу кухні з плитки, а в вітальні з паркету;
 • По-друге, зонувати кімнати можна за допомогою різної обробки стін і стелі. При цьому даний спосіб можна використовувати разом з першим. Як часто і роблять;
 • Третій спосіб найбільш поширений. Це поділ за допомогою барной стійки;
 • При четвертому способі доведеться робити подіум в одному з приміщень.
 • У п’ятому способі зонування приміщення використовуються фальшстени, скляні та пластикові перегородки, стелажі з книгами або живими рослинами.
 • У шостому способі використовується меблі. В основному для цього використовують шафи зі скла, пластику або дерева різної висоти. Якщо ви використовуєте англійську інтер’єр, то в цьому випадку прекрасно підійде диван, який ставиться перпендикулярно стіні.
 • Останній сьомий спосіб взяв на озброєння освітлення і багаторівневі стелі. Наприклад, над кухнею він буде трохи нижче. Але при цьому освітлення яскравішою.

Дизайн віталень суміщених з кухнею

Колір приміщення

Підбір кольорової гами для суміщеного простору двох кімнат повинен враховувати специфіку кожної кімнати. Крім цього в розрахунок беруться природне світло, кількість і колір майбутньої меблів. її розташування. І взагалі колірна гамма цих двох кімнат не повинна надто відрізнятися. Все повинно бути гармонійно.Найкраще поверхні які мають велику площу, оформити в світлих тонах. При застосуванні кольору треба пам’ятати про те, якими оптичними особливостями володіє кожний колір. Наприклад:

 • Жовтий і блакитний кольори додають простору приміщенню;
 • Зелений вважається нейтральним. Тому виробляє заспокійливий ефект;
 • Якщо застосовувати синій колір для фарбування стін, то приміщення візуально здасться більш низьким;
 • Коричневий, чорний і помаранчевий звужують приміщення з боків;
 • А білий навпаки розширює приміщення;
 • Сірий колір також відноситься до нейтральних.

Дизайн віталень суміщених з кухнею

Для кухні краще всього вибрати нейтральні кольори. Наприклад, синій – він знижує апетит. Але в цій частині кімнати не варто застосовувати такі кольори як помаранчевий, червоний, чорний і коричневий.

Для оформлення вітальні найбільше підійдуть світлі теплі тони. Але в основному на дизайн вітальні, яка поєднана з кухнею впливає стиль, в якій оформлена кімната. Наприклад, стиль прованс не терпить червоного кольору, а японський стиль оформляється без застосування яскраво-жовтого або оранжевого кольору.

Освітлення суміщеного приміщення

Також грає важливу роль. За допомогою світла можна зробити зонування або ж візуально змінити параметри кімнати. Від ступеня освітлення залежить комфорт.

Та сторона приміщення, де знаходиться кухня, повинна бути освітлена більш яскраво. У ній треба більш широко використовувати зонірованноє освітлення. Чим краще світло на кухні, тим краще і приємніше в ній працювати. Та й розміри кімнати візуально збільшаться.

У вітальні ж світло повинне бути не таким яскравим. Більш м’яким. Застосовується в основному тільки верхнє освещеніе.Но в деяких місцях можна передбачити локальне освітлення: робоче місце у вітальні, місця для читання.
Дизайн віталень суміщених з кухнею

Меблі

Вимоги до меблів в кожну частину кімнати різному, з урахуванням їх функціональності. Єдине що їх має об’єднувати – це поєднання по стилю і кольору. Кухонні меблі повинні бути захищена від вологи, екологічна.

Для меблів в вітальню на першому місці стоїть зручність. Найкраще придбати корпусні і м’які меблі. Меблів не повинно бути занадто багато. Якщо вона буде захаращувати кожен метр вільного простору, то кімната стане нагадувати склад.

Звичайно, такий дизайн віталень суміщених з кухнею недешевий. Але результат того вартий.

Відео дизайну вітальні суміщеної з кухнею для молодої сім’ї

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *