Дизайн вітальні з каміном в сучасному стиліДизайн вітальні з каміном в сучасному стилі

Камін – це справжнє тепле серце кімнати, динамічний внутрішнє тепло. Це невимовне чудо сьогодні може з’явитися в ваших будинках і навіть в квартирах, тому що завдяки сучасним винаходам, тепла піч може обходитися без димоходу, або димоходи можуть бути прихованими. Каміни можуть мати найрізноманітніші форми і функції, вони зігріють наші почуття і наша уява.

Багато проектів мають унікальну красу, ретельну розробку і високий рівень обробки і дизайну. В обробці можуть бути присутніми багато матеріалів, в тому числі і декоративне каміння для каміна. Велика розмаїтість варіантів конструкцій дозволяє нам задовольнити всі наші бажання і дає можливість вибрати найбільш відповідне рішення, як в плані дизайну, так і за функціональними якостями.

Дизайн вітальні з каміном в сучасному стилі

Дизайн вітальні з каміном в сучасному стилі

На ринку товарів для інтер’єру кожен день з’являються нові продукти. Також це відноситься до печей, які не тільки за формою, а й за функціями зазнають серйозних змін. Інноваційні рішення пропонують нам абсолютно нові варіанти камінів в порівнянні з тим, що ми бачили до сих пір. За допомогою сучасного вогнища ви зможете вирішити питання, як прикрасити порожню стіну і створити неповторний теплий і затишний інтер’єр.

Біокаміни в вітальні

Біокамін на біопаливі може реалізувати вашу мрію про каміні, навіть у звичайній квартирі, тому що він не вимагає системи димоходу. Під час горіння він не виділяє диму, лише водяна пара і трохи вуглекислого газу. Проте варто звернути увагу на ціни біопалива, вони достатні високі.

Біокаміни в вітальні

Камін на біопаливі є ідеальним рішенням для людей, які не мають умов для традиційної моделі. Це прекрасний елемент інтер’єру, який випромінює приємний тепле світло і зігріває атмосферу. Він ідеально підходить для інтер’єру в скандинавському стилі. Про особливості використання палива і різних видах декору оселі ви також можете почитати нашу статтю – Біокаміни в вітальні, матеріали для біокаміна.

Біокаміни в вітальні

Ультрасовременное рішення – це часткове управління домашньої піччю через мобільний телефон. Ця конструкція буде хорошим варіантом для людей, які хочуть мати підвищений комфорт в своєму будинку. Повертаючись додому, ви можете заздалегідь його включити, щоб до моменту вашого приходу в приміщенні стало затишно і тепло.

Деякі компанії пропонують варіанти незвичайної форми, наприклад, у формі скляної піраміди. Канал для зв’язку з атмосферою у нього знаходиться в нижній частині, під підлогою.

Біокаміни в вітальні

Відкритий камін в будинку

Відкриті печі каміни також популярні в сучасному інтер’єрі: відкрита піч дає вам можливість використовувати камін з відкритим вогнищем.

Це може бути:

  • піч без скління,

Відкритий камін в будинку

  • закритий вогнище – він дає більше тепла по всьому будинку, крім того, така конструкція безпечніше.

Камін в будинкуТака піч може бути вбудована в стіну між двома приміщеннями, вона також може бути двосторонньою. Конструкція з склінням на двох протилежних стінках дозволяє бачити вогонь з двох сторін.

Камін в будинку

Це також може бути окремий варіант, який дає можливість дивитися на вогонь з чотирьох сторін.

Камін в будинку

Ця піч має незвичайну форму. Двері можуть бути знята з петель (на фотографії вона стоїть поруч), таким чином, ми отримуємо камін відкритий.

Камін незвичайної форми

Якщо надіти двері на петлі, то піч стає закритою.

Камін в будинку

Камін для двох кімнат

Ця модель має багато можливостей: ви можете вбудувати камін для двох кімнат в стіну між ними, і він буде опалювати обидві кімнати, або можна поставити його в автономній версії. Двері в цьому варіанті також може бути знята з петель. Наявність невеликого бічного скла в ідеї вікон дозволяє нам побачити вогонь з трьох сторін.

Камін для двох кімнат

Окремо стоїть обертається камін

Ця модель коштує окремо, і ми можемо обертати її на 360 °. Таким чином, можна повернути вогонь до того місця, в якому ми в даний момент знаходимося.

Окремо стоїть обертається камін

Відмінним варіантом буде биокамин-лава або биокамин-журнальний столик з функцією меблів.

Біокамін-журнальний столик

Існують також інші інтригуючі пропозиції.

Біокамін незвичайної форми

Цікавим рішенням також буде підвісний камін. Його цікава і трохи дивна форма припаде до душі любителям сучасного стилю.

підвісна камін

Таким чином, сучасні технології дозволяють нам насолоджуватися прекрасним видом живого вогню незалежно від умов і можливостей нашого житла. Звичайно не всі можуть встановити у себе традиційні конструкції навіть сучасні, але кожен може використовувати биокамин, який можна встановлювати практично в будь-який, навіть невеликій квартирі. Адже він не вимагає пристрій димоходу, а розміри бувають від великого, до мініатюрного. Величезна різноманітність форм і кольорів дозволяє підібрати варіант для інтер’єру в будь-якому стилі від традиційної класики, до ультрасучасного хай-тек. Розмір також може забезпечувати як високий витрата палива, так і дуже економічний, для тих, хто не може дозволити собі великі витрати на такий вид декору.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *