Доглядаємо за помідорами в теплицях з полікарбонатуНавіть ті томати, які вирощуються в теплицях, потребують особливого догляду. Перш за все, потрібно правильно підготувати грунт, а потім висадити томати. Дуже важливо зберегти томати, щоб вони не потріскалися. Сьогодні ми розповімо про те, як садити томати і вирощувати їх в теплицях з полікарбонату.

Як правило, на дачних ділянках встановлюють теплиці з полікарбонату невеликих розмірів. Після зими потрібно перевірити, як добре працює система вентиляції.

Полікарбонатна теплиця відмінно підходить для того, щоб вирощувати в ній помідори. Дуже сильно відчувається різниця нічний і денний температури в теплицях їх поліетилену. Доведеться якимось чином утеплювати теплицю навесні.

Доглядаємо за помідорами в теплицях з полікарбонату

Якщо немає в теплиці системи вентиляції, то потрібно її обов’язково зробити, щоб вирощувати томати. Помідори потребують якісного провітрюванні. Найкраще зробити звичайні кватирки в теплиці, щоб раз в день провітрювати приміщення, більш витратний спосіб – автоматична вентиляція. Це збільшить врожайність.

Помідори в теплиці з полікарбонату. Детально про відхід

Підготовка ґрунту в теплиці до посадки помідор

Як і в інших теплицях, в приміщеннях з полікарбонату необхідно підготувати правильно грунт. Чим краще родючість грунту, тим краще і більше буде урожай.

Підготовка ґрунту в теплиці з полікарбонату починається зі зняття верхнього шару. Саме на такій глибині в грунті знаходяться грибки і шкідливі мікроорганізми, які можуть пошкодити врожай томатів. Необхідно дезінфікувати грунт. Для цього беремо 10 літрів води і столову ложку марганцю. Обов’язково вносимо в грунт добрива.Якщо у вашій теплиці переважає глинистий грунт, то потрібно використовувати торф і тирсу. Добрива зроблять грунт більш родючої і пухкої. Якщо грунт торф’яна, то додаємо тирса, перегній і дерен. Чорноземи також розбавляють піском. Крім народних засобів, в грунт вносять мінеральні добрива, суперфосфат.

Доглядаємо за помідорами в теплицях з полікарбонату

Розсада помідор тля вирощування в теплицях

Коли готується посадка розсади, потрібно підбирати тільки найміцніші і великі насіння. Розсада для теплиць з полікарбонату висаджується в кінці лютого або на початку березня. Перед тим, як розсада буде висаджена в грунт в теплиці, потрібно почекати, поки томати досягнуть висоти 25 сантиметрів. Не варто поспішати, адже можна пошкодити кореневу систему. Садиться томат, при цьому присипається землею до першого листка. Після посадки перший раз поливати рослини можна через 12 днів.

Якщо ви вирощуєте високорослі томати, то потрібно використовувати таку тактику: посадка проводиться на відстані 60 сантиметрів один від одного, щоб томати могли розростатися, як потрібно.

Догляд за розсадою помідорів

Правильний догляд за томатами передбачає якісний і своєчасний полив, пасинкування, якщо того вимагає сорт. Обов’язково потрібно рихлити ґрунт, полоти її, підв’язувати великі кущі, і, звичайно ж, вносити добрива. Не забувайте про те, що томати можуть бути пошкоджені хворобами або шкідниками.

Якщо ви хоча б один пункт проігноруєте, то врожаю помідорів можна не чекати. Найкраще в теплиці створити систему крапельного поливу, щоб томати могли отримувати потрібну кількість вологи.

Доглядаємо за помідорами в теплицях з полікарбонату

Для теплиць годяться будь-які сорти томатів, але є сорти, які себе відмінно показують при вирощуванні в теплицях з полікарбонату. Достатньо лише виконувати всі правила посадки та догляду, щоб отримувати соковиті і смачні томати.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *