Двері без наличників з прихованим коробомДвері без наличників з прихованим коробом

Міжкімнатні двері без наличників в інтер’єрі можуть злитися із стіною. Це рішення виглядає сучасно і візуально розширює простір. Якщо хтось вирішив двері без наличників з прихованим коробом купити, варто дізнатися, як вони влаштовані і як їх встановлюють. Це сучасне рішення стане справжньою окрасою модного інтер’єру в мінімалістичному стилі.

Традиційні двері

Традиційно, дверні рами чітко видно. Вони встановлюються на готову стіну і утворюють кордон вхідного отвору. Якщо ми вирішимо пофарбувати стіни в білий колір і придбати білі наличники і дверне полотно, то може виникнути єдина площину. Але часто вибирають двері з дерева і відповідний до них за кольором короб. Це традиційне рішення виглядає добре, але явно виділяється на світлій стіні.

Більш-менш помітні лиштви використовуються і розглядаються в якості складової частини елемента двері і природної прикраси кімнати. Однак, якщо вже лиштви дійсно необхідні, вони не обов’язково повинні бути видні.

Невидимі приховані двері без наличників

Цікава ідея – це прихована двері без коробки і наличників. Так як двері встановлені в стіні, видимим залишається тільки невеликий зазор – фрагмент, до якого прилягає двері (його можна забарвити в колір стін). До прихованого короба можна підібрати дверне полотно в будь-якому кольорі. Однак цікава дизайнерська ідея – це маскування самих дверей. Оскільки, встановлюючи міжкімнатні двері без наличників з прихованими петлями, ми добиваємося того, що площину дверей розташована врівень зі стіною, можна просто пофарбувати їх в колір стін або покрити шпалерами. В результаті двері не виділяється над площиною стіни, а вся кімната виглядає просторіше.

Невидимі приховані двері без наличників

Це рішення особливо підходить для сучасного інтер’єру, але також буде працювати і там, де ми хочемо візуально збільшити простір, вдавшись до елегантної, тонкої обробці.

Невидимі приховані двері без наличників

Дуже популярно таке рішення не тільки в мінімалістичному інтер’єрі, але і в обробці в стилі лофт. Дверне полотно може бути покрито шпалерами або фотошпалерами, що імітують бетонну стіну. Таким чином, зливаючись зі стіною, поверхня утворює єдину площину в промисловому стилі.

Невидимі приховані двері без наличників

Використання цього рішення дає нам більше можливостей для створення оригінального сучасного дизайну інтер’єру, що відрізняється від рішень, які можна застосувати будь-коли раніше. Двері-невидимки дозволяють дизайнерам оформляти самі незвичайні і сучасні аранжування.

Невидимі приховані двері без наличників

Приховані в стіні дверні рами дозволяють створити повністю нову компоновку інтер’єру. Якщо ми розташуємо двері на рівні такому ж, як і стіна, вони стають майже невидимими. Для цієї мети використовують також додаткові елементи (спеціальні петлі, замки, магнітні ущільнення), які допомагають домогтися реалістичною імітації однієї поверхні.

Невидимі приховані двері без наличниківНевидимі приховані двері без наличників Невидимі приховані двері без наличників Невидимі приховані двері без наличників

Є багато матеріалів і способів для обробки дверного полотна, які також можуть бути використані в якості прикраси стін в кімнаті. Це може бути полотно, виготовлене з екзотичних порід дерева або забарвлене акриловими фарбами в кольорах згідно палітри кімнати. Такі фарби доступні в глянцевому та матовому версії. Для вимогливих клієнтів може бути виконана облицювання ексклюзивними матеріалами, наприклад, кристалами Swarovski.

Найбільш популярні варіанти обробки:

 • покриттям шпоною;
 • дзеркальне покриття;
 • мозаїка;
 • покриття зі шкіри;
 • панелі будь текстури;
 • штукатурка звичайна та структурна;
 • шпалери;
 • покриття акриловою фарбою.

Невидимі приховані двері без наличників

Дуже ефектно і оригінально виглядає використання молдингів для інтер’єру.

Невидимі приховані двері без наличників

Дуже оригінальне рішення, коли полотно може бути практично повністю невидимим і замаскованим на тлі рябої обробки стіни шпалерами з дрібним малюнком.

Двері без наличників з прихованим коробом

Прихована двері – це знахідка для тих, хто хоче оформити своє житло в художньому стилі. При цьому можна не обмежуватися простором, певним дверима.

Двері без наличників з прихованим коробомДвері без наличників з прихованим коробом

Однак є й інші типи прихованих дверей, що встановлюються іншим чином, наприклад, оборотні двері, які можуть відкриватися в різні боки. Завдяки інноваційній системі кріплення прихованої в стелі і підлозі видно тільки контакт з площиною дверного полотна поверхні стіни – не видно короба і петель.

Двері без наличників з прихованим коробомПриховані дверні рами, як правило, виготовлені з алюмінію. Іноді в конструкції використовують також спеціальний МДФ, яким обробляють поверхню на стадії складання. При установці не потрібно використовувати маскують лиштви, тому що двері знаходяться врівень зі стіною. У такому варіанті монтуються також невидимі дверні петлі. До прихованої дверній рамі, як правило, виробники пропонують готові металеві вироби та фурнітуру для обробки.

Приховані петлі і магнітний замок – фото

Приховані петлі і магнітний замок - фото

Переваги прихованих дверей

Двері з прихованим коробом мають ряд переваг:

 • реалізація індивідуальних проектів;
 • комфорт і функціональність;
 • акустична та теплова ізоляція;
 • багатий вибір обробки і кольору;
 • можливість «заховати» двері в стінній конструкції;
 • міцна конструкція для забезпечення безпеки користувачів;
 • сучасний дизайн.

На додаток до естетичних переваг прихованої дверної рами у конструкції є ще одна перевага – завдяки збільшеній товщині дверного полотна (50 мм) дуже ефективно знижується рівень шуму. Звукоізоляція в середньому знаходиться на рівні 35 дБ, що значно більше, ніж у стандартної внутрішніх дверей. Стандартні двері зазвичай більш тонкі, при цьому їх ізоляція становить близько 25 дБ.

Розміри дверних стулок

Розміри прихованих дверей можуть доходити до 1300 мм в ширину і до 3500 мм у висоту. Їх висота може бути дорівнює висоті приміщення, в якому вони встановлені. У той час як товщина може бути від 40 до 60 мм, таким чином, забезпечується значно більша, ніж у стандартного дверного полотна акустична та теплова ізоляція. Такі незвичайні розміри дверного полотна можуть бути досягнуті за рахунок технологічних інновацій.

Установка дверей без наличників

На жаль, монтаж двері з прихованою коробкою без лиштви вимагає трохи більше зусиль, ніж монтаж традиційних конструкцій. Краще подумати про них на стадії будівництва. Прихований короб найкраще встановлюється при будівництві стін.

 • У разі стін з кам’яної кладки їх встановлюють перед нанесенням штукатурки.
 • У стіні з гіпсокартону, короб кріпиться до каркасу з профілю, до якого кріпляться листи гіпсокартону.
 • Якщо стіни квартири вже стоять, треба буде зняти штукатурку навколо дверного отвору або демонтувати частину пластин гіпсокартону, потім встановити короб. Після цього знову наноситься штукатурка або монтується гіпсокартон і короб виходить прихованим.

Установка дверей без наличників

Підготовка стін для монтажу двері

Прихована двері без наличників монтується, як правило, в стінах товщиною не менше 10 см, тому ця збірка буде можливою в більшості перегородок і несучих стін. Перед установкою дверної рами треба точно перевірити розміри монтажного отвору, в яке буде вставлений короб. Найбільш розумним буде керуватися вказівками виробника.

монтаж

Краще виконувати монтаж до обробки підлог. Рама встановлюється на якорях. Для вирівнювання по висоті використовуються спеціальні монтажні клини.

монтаж

Потім зазор повинен бути заповнений двухкомпонентной піною.

монтаж

Наступний крок – покриття рами спеціальним високоеластичним розчином, переважно армованим сіткою або флізеліном (щоб уникнути утворення тріщин на стиках гіпсокартону і рами), потім виконується обробка стіни гіпсокартоном.

монтаж

Монтаж таких конструкцій слід виконувати дуже уважно. Треба брати до уваги товщину штукатурки, належну підготовку стін по вертикалі і товщину готового статі. При установці дверей з прихованим коробом необхідно дотримуватися виняткову точність.

Двері без наличників з прихованим коробом – ціна

Ціна такого виробу залежить від матеріалу, з якого виконана конструкція і комплектації, якості фурнітури, обробки. Дверне полотно може бути оброблено під шпон або підготовлено до подальшої обробки під стиль стіни – фарбування, покриття шпалерами, фотошпалерами або іншим видам обробки. Ціни на двері без наличників або як їх ще називають невидимки, починаються від 18000 рублів за один комплект. За 30000 рублів можна купити дверне полотно з покриттям фарбована емаль або дзеркальним.

Двері без наличників з прихованим коробом

Після періоду буму фальц дверей, прийшов час для невидимки. Характерною особливістю цього рішення є алюмінієва рама дверної коробки, іноді також використовується спеціальний MDF, який вбудований в стіну. Використання прихованої петлі 3D, з регулюванням в трьох площинах зберігає мінімалістський дизайн рішення. Тонку природу конструкції завершує магнітний замок, мову якого після відкриття дверей залишається невидимим.

Приховані двері без наличників є ідеальним рішенням, яке поєднує в собі сучасність і мінімалізм з функціональністю. Вони надають інтер’єру простої, елегантний і гармонійний зовнішній вигляд, відкриваючи великі можливості в дизайні інтер’єру. Не дивно, що їх продажу стали хітом на світовому ринку. Ця пропозиція призначено головним чином для клієнтів з вишуканим смаком, що шукають творчі та інтригуючі інтер’єрні рішення.

Двері без наличників з прихованим коробом

Дуже добре виглядають такі конструкції в багатьох сучасних стилях. Популярний в останні роки лофт, завдяки цьому рішенню розширив можливості для дизайнерів інтер’єру. Бетонна двері-невидимка з бетонною стіною відмінно вписується в такі аранжування.

Двері без наличників з прихованим коробомЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *