Двері розстібні двостулкові міжкімнатніДвері розстібні двостулкові міжкімнатні

Міжкімнатні двері забезпечують конфіденційність і захищають мешканців від шуму і запахів, що надходять з інших кімнат у будинку. Різні моделі відрізняються за кольором, матеріалом, конструкції і дизайну. Багатий асортимент дозволяє легко підібрати ту модель, яка буде відповідати інтер’єру.

Які двері орні двостулкові міжкімнатні купити можна недорого, які моделі з елітного сегмента є в продажу, на що звертати увагу при покупці – цим питанням присвячена ця стаття.

Як вибрати розсувні двостулкові двері?

Останнім часом двостулкові двері стають все більш популярними. Вони дозволяють організувати прохід набагато ширше, зручніше і елегантніше. Зазвичай їх встановлюють у представницьких кімнатах, наприклад, між вітальні і передпокою, вітальні і їдальні, за умови, що достатньо місця.

При виборі орних міжкімнатних дверей необхідно враховувати стиль і матеріал, з якого вони були зроблені – вони повинні бути не тільки функціональними, але і естетичними. Такі двері повинні вписуватися в дизайн інтер’єру, стаючи його частиною. Ми можемо вибрати моделі класичні і сучасні, з склінням, наприклад, з загартованим або ламінованим склом, такі моделі зможуть добре проявити себе в темних кімнатах, тому що через скло буде проходити світло з сусідньої кімнати. Ми також можемо вибрати моделі без скління з полотном з масиву дерева (сосна, дуб, бук, червоне дерево або ясен) і клеєної деревини. Друге рішення дешевше, але такі двері, проте, також мають хороші експлуатаційні параметри. Крім того, доступні варіанти з деревоподібних плит, які зовні оброблені натуральним шпоном.

Колір вироби може бути обраний відповідно до кольору підлоги на основі подібності або контрасту, наприклад, можна вибрати білі двері до темного підлозі. Інший варіант – це підібрати їх до кольору меблів, яка буде знаходитися в квартирі. Іншим важливим питанням при виборі дверей, є характер інтер’єру кімнат, які ними поділяються. Вони повинні гармоніювати з декором кожного приміщення. Якщо відокремлювати вітальню від льотного коридору, то варто вибрати моделі з гарною теплоізоляцією, якщо це кімната музичного фаната, то важливо, щоб обрана модель забезпечувала хорошу звукоізоляцію.

Двері розстібні двостулкові міжкімнатні, фото

Двері розстібні двостулкові міжкімнатні, фото Двері розстібні двостулкові міжкімнатні, фото Двері розстібні двостулкові міжкімнатні, фото

Двері розстібні двостулкові міжкімнатні – розміри

У більшості квартир і кімнат зазвичай встановлюють одностулкові двері. У свою чергу, для представницьких кімнат – таких, як їдальня або вітальня, якщо розміри і дизайн дозволяють можна встановити двостулкові двері. Вони вимагають найчастіше вдвічі більше місця, ніж одностулкові, але забезпечують широкий прохід в сусідню кімнату. Такі моделі відкриваються на дві сторони, тому займають площу зліва і справа. Для того щоб з’ясувати, які двері ліва, а яка права, треба стати перед ними з боку петель – якщо ми бачимо їх на правій стороні, то двері права і навпаки.

У той час як одностулкова двері має полотно шириною 70, 80 і 90 см, розміри двостулкових дверей досягають 140 і 160 сантиметрів. Також можна для невеликих дверних прорізів купити двері міжкімнатні розсувні двостулкові вузькі 40 см для кожної стулки. Типові подвійні двері мають висоту близько 200 сантиметрів, але деякі з них можуть бути зроблені з іншого висотою.

Двостулкові двері мають стулки стандартної ширини, але це не означає, що можна купити тільки двері 60 + 60 см або 70 + 70 см і т.д. Їх перевагою є можливість створення різних комбінацій, наприклад, таких як 70 + 80 см або 70 + 90 см. Деякі компанії також пропонують комбінації зі своїми стулками і половинами. Є моделі, в яких ширина стулок відрізняється і одна з них, найменша, як правило, фіксується і відкривається лише при необхідності – коли треба занести великий предмет меблів або приходять гості. Такі моделі також називають іноді полуторастворчатимі.

Двері розстібні двостулкові міжкімнатні

Двостулкові моделі вимагають багато місця для переміщення стулок при відкритті, тому іноді варто вибирати замість традиційних орних розсувні варіанти. Широкі двостулкові двері найчастіше встановлюють на вході з коридору в вітальню або між кухнею та їдальні.

Двері розстібні двостулкові міжкімнатніКрім того, якщо виготовляти конструкції за індивідуальними замовленнями для нестандартних дверних прорізів, то можна зробити їх вище, або нижче.

Конструкція і матеріали

Матеріали, з яких зроблена двері, істотно впливають на її акустичні властивості, теплоізоляцію і довговічність. Чим же відрізняються різні типи дверей?

Види дверей за типом наповнення

За типом наповнення двері ділять на наступні групи:

 • масивні – їх повністю виготовляють з масиву або з клеєного масиву.
 • Щитові або пустотілі – їх роблять з пустотілих щитів – це може бути ДСП або МДФ, заповнювати їх може гофрований картон або зовсім може бути відсутнім заповнення.
 • фільонок – вони містять фільонки або декоративні вирізи, пази. Можуть бути як повнотілими, так і порожнистими.
 • гладкі – вони не мають вирізів, їх поверхня абсолютно рівна.

Основою конструкції внутрішніх дверей є рама, вона може бути зроблена з клеєного хвойного дерева або (рідко) листяного. Деякі виробники пропонують дверні коробки з рамою з МДФ. У рамі є заповнення, його основне завдання – стабілізувати конструкцію, але в залежності від матеріалу, з якого вона була виготовлена, цей елемент також може служити теплової та акустичної ізоляцією.

Найпростішим і найпопулярнішим варіантом є дверне полотно зі стільниковим заповненням, де наповненням є так звана стільниковий папір. Для побудови цієї гексагональної структури вибирається жорстка і стійка до тиску папір. Великою перевагою стільникового паперу є її невеликий обсяг і малу вагу, що забезпечує економію при зберіганні і транспортуванні. Тому моделі з цією начинкою мають відносно низьку ціну. Однак стільники також мають недоліки – якщо двері промокне, вона втратить свої властивості. Крім того, маленький вага (близько 17 кг) полотна не є ефективним бар’єром на шляху холоду і шуму.

Тому там, де необхідна теплова ізоляція, кращими будуть моделі з більш щільним заповненням, наприклад, ДСП. Для порівняння – модель при стандартній ширині 80 см важить близько 30 кг, а з повною плитою ДСП – близько 38 кг. Вона монтується на окремій рамі з фанери. Це ще більше зміцнює структуру дверей.

Способи обробки

Полотно може бути виготовлене з різних матеріалів, вони можуть мати різні кольори і візерунки, наприклад, це можуть бути плити HDF і MDF:

 1. Пофарбовані і лаковані. Забарвлене полотно гладке, без видимої структури деревини, а лаковане має поверхню, що нагадує дерево. Фарби та лаки, використовувані виробниками дверей, як правило, стійкі до зносу і легко очищаються.
 2. З ПВХ покриттям – їх внутрішні дверні панелі покриті ПВХ-плівкою. Вона краще, ніж фарба імітує кольори і текстуру дерева (по порівнянній ціні). Плівка дуже стійка до механічних пошкоджень і добре переносить вологі умови.
 3. Ламіновані. Дуже популярним матеріалом на дверних панелях є ламіновані плити HDF. Вони покриті шпоном з целюлозного волокна (з імітацією кольору і текстури різних деревних порід). Ламінати для обробки можуть мати товщину 0,2 або 0,5 мм. Це найбільш міцний варіант обробки, який набагато краще, ніж інші матеріали може витримувати механічні пошкодження. Недоліком є ​​відсутність можливості поновлення – пошкоджений ламінат не може бути відшліфований і пофарбований, як наприклад, дерево.
 4. шпоновані. Це дороге, але вражаюче рішення, в якому полотно вкрите шпоном, тобто тонким шаром дерева. Шпон гарантує природні кольори і текстуру. Саме тому шпоновані моделі вважаються елегантними, найбільш підходящими для стильних інтер’єрів, але вони також добре поєднуються з сучасними інтер’єрами з високою часткою деревини в дизайні. Пошкоджений шпон може бути відремонтований або замінений, якщо це необхідно.

Міжкімнатні двері двостулкові орні – ціни і моделі

У магазинах ми знаходимо багато моделей подвійних дверей:

 • з повним склінням;
 • з частковим заскленням;
 • дерев’яні;
 • з деревоподібних плит з покриттям натуральним шпоном;
 • товсті моделі з МДФ з хорошою звукоізоляцією.

Серед них звертають увагу двері міжкімнатні розсувні двостулкові недорогі і доступні за розміром. Вартість покупки складає в середньому 8000 рублів.

Скління може бути виготовлено з прозорого коричневого або димчастого скла, що має товщину 8 мм, а також з візерункового скла. Їх можна замовити симетричними або асиметричними. У комплекті повинні бути два набору петель, замки і блокування неактивного полотна. Виробники пропонують також моделі з склінням з малюнком. Якщо ви виберете цей варіант, то доведеться платити додатково близько 1000 рублів.

Прихильники традиційних рішень вибирають міжкімнатні двостулкові дерев’яні двері. Вони можуть бути виготовлені з дуба, ясена, вільхи та інших порід. Вартість покупки складає в середньому 30000 рублів. Конструкції доступні в різних варіантах і можуть бути симетричними і асиметричними.

Двері двостулкові орні дерево міжкімнатні, фото

Двері двостулкові орні дерево міжкімнатні, фото

При покупці дверей важливо пам’ятати, що їх остаточна вартість – це сума вартості полотна і дверної коробки. Щоб полегшити пошук дверної рами, виробники часто пропонують їх в різних видах запалення і обробки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *