Двері в стилі лофтДвері в стилі лофт

Протягом багатьох сезонів величезною популярністю користується промисловий, прохолодний стиль інтер’єру, натхненний строгістю заводських і фабричних приміщень.

Для шанувальників цього стилю, які цінують простоту, вільний простір і функціональність існує широка пропозиція оздоблювальних матеріалів, меблів та аксесуарів, що дозволяють створити лофтового клімат в інтер’єрі будинку або квартири.

Пропозиція провідних виробників також дозволяє купити двері міжкімнатні в стилі лофт, які відповідають останнім тенденціям моди.

Які можливості сучасного лофт і що варто пошукати в будівельних супермаркетах, щоб облаштувати дуже атмосферне індустріальний клімат?

Сучасні апартаменти, оформлені в індустріальному стилі, характеризується специфічним кліматом, який створюють стіни з цегли, бетону, меблі і аксесуари з дерева, металу і скла.

Це основні елементи інтер’єру, які є втіленням постмодерністського бачення облаштування житлового простору. Якими ж повинні бути міжкімнатні та вхідні двері в стилі лофт?

Вхідні і міжкімнатні двері в стилі лофт, фото

Двері в стилі лофтВхідні і міжкімнатні двері в стилі лофт, фото Вхідні і міжкімнатні двері в стилі лофт, фото Вхідні і міжкімнатні двері в стилі лофт, фото Вхідні і міжкімнатні двері в стилі лофт, фото

Вхідні двері в стилі лофт, фото

Вхідні двері в стилі лофт, фото Вхідні двері в стилі лофт, фото

Колір, матеріал і модель дверей

Для повноти картини лофт-стилю важливо правильно вибирати двері у відповідних кольорах. Кращим вибором будуть такі кольори:

 • білий;
 • чорний;
 • сірий;
 • коричневий;
 • червоний.

Більш темні відтінки краще підходять для великих приміщень в індустріальному стилі, а світліші можна вибрати для невеликих кімнат.

У квартиру в індустріальному стилі краще вибирати двері, які не будуть домінувати в інтер’єрі. Існує безліч моделей, з яких можна підібрати варіант для індустріальної квартири. Найпопулярніші з них, це:

 • розсувні і комор;
 • класичні з одним полотном;
 • класичні двостулкові;
 • з дерева, пластика, МДФ, металу, скла і металу.

Розглянемо їх докладніше.

Розсувні двері в стилі лофт

Спеціальні механізми дверей в стилі лофт створюють простір, яке дозволяє вільно змінювати характер будинку, якщо виникне бажання збільшити відчуття простору, або створити затишний куточок для себе.

Існують різні варіанти двері купе в стилі лофт:

 • Розсувні системи для установки в стіні – це елегантне рішення, яке забезпечує максимальне використання корисного простору; конструкція розташовується в стіні і дозволяє встановлювати двері всюди, де використання накладних варіантів не вписується в дизайн інтер’єру або просто неможливо.Розсувні системи для установки в стіні
 • Система на рейці є пропозицією, яке характеризується високою естетикою. Вона чудово вписується в сучасний індустріальний інтер’єр. Корпус рейки виготовлений з алюмінію, система створює враження сучасності і легкої конструкції. Варіантом такої моделі є дуже колоритні двері комор.Система на рейці

Двері комор в стилі лофт

Дуже часто власники індустріальних приміщень хочуть купити двері комор в стилі лофт. Це варіант ковзної розсувний моделі на рейці, однак, виконаний він за аналогією з амбарний дверима, що дозволяє ввести в кімнату особливу атмосферу.

Двері комор в стилі лофт Двері комор в стилі лофт Двері комор в стилі лофт

Ковзне по направляючої стінці полотно з дерева доповнює сирої стиль лофтового квартири. Завдяки розсувним дерев’яним комірним дверей на напрямних, особливо виконаним під старовину, житло придбає модний символ в стилі лофт кращої якості. Це також приголомшливий вибір для інтер’єру з високою стелею. Можна зробити такі двері в стилі лофт своїми руками, тоді її висота і ширина може бути налаштована точно під розміри отвору.

Двері комор в стилі лофт

Як вони працюють?

Розсувні двері відкриваються і закриваються уздовж стіни. Вони можуть бути також прихованими в касеті. Їх можна зробити на будь-якому етапі будівництва будинку або ремонт інтер’єру. Розмір конструкції залежить від ширини дверного отвору і вільного місця для зміщення полотна.

Розсувні двері

Переваги та недоліки комірних дверей

Ця модель, як і будь-які інші, має свої переваги і недоліки.

Основних недоліків два:

 1. після того, як стулки відкриті, вони займають більшу частину стіни, біля якої нічого не може бути встановлено;
 2. мають погану звукоізоляцію.

Найбільшою перевагою, крім ефектного зовнішнього вигляду, є простота установки і низька вартість, а також те, що нескладно придбати механізм для таких дверей і зробити її своїми руками відповідно до особистих переваг.

двері в стилі лофт

Конструкція амбарний двері

Всі елементи розсувних дверей зазвичай купують в наборі, який включає в себе:

 • напрямні;
 • роликові механізми;
 • блокуючі елементи, які повинні забезпечити стабільність двері.

Конструкція амбарний двері Конструкція амбарний двері

напрямні, як правило, виготовлені зі сталі або алюмінію. Сталь коштує набагато дешевше, але вона гірше, так як двері за такою направляючої переміщається набагато голосніше. Напрямна кріпиться до стіни – або безпосередньо, або за допомогою кутових кронштейнів. Матеріал, з якого виготовлена ​​напрямна, повинен підбиратися під вагу полотна. Класичні напрямні мають близько 6 см в ширину, але є також варіанти тонше і легше. Наприклад, 4-х сантиметрові напрямні для двостулкових дверей.Довжина напрямної залежить від ширини дверного отвору і кількості дверних стулок. Для двері з одним полотном довжина направляючої повинна бути на кілька сантиметрів більше, ніж подвоєна ширина крила, щоб мати можливість відкрити повністю дверний проріз. Для подвійних дверей напрямна не може бути коротше, ніж ширина чотирьох крил.

роликові механізми. Дверне полотно підвішують на механізмі з двома або чотирма роликами, розміщеними в направляючої. Механізм зазвичай виготовлений зі сталі (без покриття або з покриттям з тефлону), або з пластику, наприклад нейлону. Багато виробників також рекомендує механізми, що мають роликові підшипники і тефлонові кільця на валу, так як вони переміщаються легше і вільніше.

Конструкція амбарний двері

Розрахунок ширини полотна

Дверне полотно не має ніяких петель. Ширина полотна також залежить від ручки для відкривання і місця її установки. Якщо ручка знаходиться в площині стулки, то полотно має бути приблизно на 10 см ширше, ніж заплановане отвір. В іншому випадку, після відкриття дверей, дверна ручка сховається за стіною. На противагу цьому, якщо вона буде поміщена на передній стороні, ширина може бути дорівнює ширині планового отвори.

Двері в стилі лофт Двері в стилі лофт Двері в стилі лофт Двері в стилі лофт

Класична двері для індустріального інтер’єру

Якщо ж вам більше до душі класичне дверне полотно, то можна вибрати сучасний дизайн, наприклад такий, який буде підкреслювати мінімалістський стиль квартири або будинку. З нескінченними можливостями фрезерування, двері зможе надати винятковий характер приміщенню, так як зробить його модним і стильним. В цьому випадку краще вибирати однотонні світлі моделі.

Класична двері для індустріального інтер'єру

Цікавим рішенням є також модні приховані варіанти, які не мають лиштви і будуть зливатися із стіною в одне ціле.

двері для індустріального інтер'єру двері для індустріального інтер'єру

Дерев’яні двері – стильний повернення в минуле

Альтернативним варіантом є дерев’яні двері, де колір сибірського дуба і дуба з сильно підкресленою скандинавської текстурою підсилює ефект тяжкості матеріалу, який більш привабливий для традиційних форм. Це дозволить нам створити клімат, що нагадує невеликі майстерні та фабрики кінця дев’ятнадцятого століття.

Дерев'яні двері

Двостулкові двері в стилі лофт

Також варто подумати про те, щоб підкреслити оригінальний дизайн установкою двостулкових подвійних дверей. Вони підкреслюють унікальність кімнати, так що можна сміливо встановити їх в представницьких приміщеннях, наприклад, у вітальні, яка є центром сімейного і суспільного життя. Завдяки своїй багатій формі, вони стають одним з головних прикрас лофт і забезпечать повну свободу у створенні приватного простору відповідно до потреб.

Двостулкові двері в стилі лофт Двостулкові двері в стилі лофт Двостулкові двері в стилі лофт

Металеві двері в стилі лофт

Існує ще одна можливість пристрою інтер’єру таким чином, щоб надати йому дійсно сирої характер, який дозволяє отримати унікальну атмосферу лофт. Це металеві двері, яка характеризується унікальними властивостями, необхідними для вільного використання в промислових умовах. Інтегрована в індустріальному просторі, вона створює атмосферу невеликих мануфактур.

Двері в стилі лофт з металу і скла

Дуже шикарно виглядають двері з металу і з текла. Метал і скло – це інтригуючий дует, який в першу чергу характерний для промислових приміщень. Шляхетна любов до металевої холодності і строгості, і в той же час невибагливість і приємний ефект «легкості» скла відмінно гармонують. Тож не дивно, що обидва матеріали все частіше розміщуються в сучасних просторах, що дивують оригінальною формою і естетикою.

Скло і метал можуть взяти на себе роль перегородок, меблевих фасадів і сходових перил. Дизайнери також використовують їх потенціал в проектуванні дизайнерських міжкімнатних дверей. Ефектні моделі в постіндустріальному стилі добре представлять себе як у великій вітальні, так і в інтимній обстановці – вони забезпечують потік природного світла і зорово збільшать кімнату.

Двері в стилі лофт з металу і скла Двері в стилі лофт з металу і скла

Яку модель вибрати для суворого індустріального інтер’єру?

У світі промислового інтер’єру панує не тільки сирої міської дизайн, але і функціональні рішення. Внутрішні двері з металу і скла – це глибокий уклін в бік як відмінного дизайну, так і ергономіки. Моделі цього типу, як правило, бувають наступними:

 • розсувні;
 • орні;
 • складні книжкою і навіть гармошкою.

Простий, мінімалістичний дизайн, як правило, супроводжується спритними гвинтиками, рейками і шарнірами. У класичному промисловому інтер’єрі міжкімнатні двері з металу і скла часто виступає вражаючою деталлю, як прозора стінка, розділена тонкими перегородками. Такий елемент може ефективно ізолювати певну зону в інтер’єрі, наприклад, простір спальні з вітальнею. Крім того, скло-металеві двері роблять будинок більш комфортним, вони додають характер і ламають традиційні схеми. Ось ідеальний вибір для бунтівних душ, які шукають оригінальні рішення!

 Сучасний механізм ковзаючого відкривання дверей в стилі лофт, фото

Сучасний механізм ковзаючого відкривання дверей в стилі лофт, фото

Чому модель зі скла і металу добре працює в мінімалістському інтер’єрі?

Такі моделі чудово працюють в сучасних мінімалістських інтер’єрах. Їх холодний, суворий дизайн доповнює казкове тепло дерева і м’які тканини. Однією з найбільш важливих завдань цього типу дверей в інтер’єрі є можливість надходження якомога більшої кількості природного світла. Таким чином, вони з успіхом можуть бути встановлені в темних кухнях, шафах, а також можуть відокремлювати зони відпочинку від інших зон у вітальні. Розмір і тип дверей повинен бути ретельно підібраний за розміром кімнати. У невеликих приміщеннях краще ставити розсувні моделі, які вимагають набагато менше місця, ніж навісні або розсувні.

модель зі скла і металу модель зі скла і металу модель зі скла і металу

Моделі в стилі модерн

Така модель також може мати модерністський стиль. Це сучасний тренд, що з’явився в першій половині двадцятого століття, у відповідь на декоративні орнаменти дев’ятнадцятого століття. Його девізом швидко стала знаменита фраза, вимовлена ​​відомим архітектором Луїзом Салливаном: «Форма слідує за функцією!». Як не важко здогадатися, модерністи цінують все нескладне, мінімалістичне і функціональне. Варто пам’ятати про те, що сучасники додали багато варіантів і тенденцій, в тому числі Art Deco або Bauhaus. Обидві конвенції люблять метал і скло, тому прості промислові двері-ворота можуть бути цікавим доповненням до цього типу інтер’єру. Замість прозорого скла тут можна використовувати матове скло. Чорний або білий металевий каркас і скло є цікавим і дуже тонким союзом.

Моделі в стилі модерн

Двері лофт з металу і скла зі скандинавськими нотками

Моделі з металу і скла можуть мати скандинавський дизайн. Сканді тенденція, проте, як і личить королю світлих відтінків, любить металеві профілі в білому або кремовому кольорі. У цьому виданні двері представляються набагато більш тонко, щоб принести ще більше внутрішнього світла і втрачають сирої заводський темперамент. Це можуть бути також подвійні двері з гармонійними перекладинами. Вони зроблять лофтового інтер’єр трохи тепліше і затишніше, а також світліше.

двері лофт двері лофт

Лофт і гламур в одному інтер’єрі? Це можливо!

Останнє, і, можливо, для багатьох найдивніше рішення – це сирий промисловий стиль і елегантний, жіночний гламур. Як з’ясовується, навіть ці дві крайності, можуть швидко знайти спільну мову. Металеві і скляні двері можуть зламати елегантний, розкішний інтер’єр в стилі гламур. Такий постіндустріальний варіант додасть інтер’єру приємну ноту свіжості і зробить стиль кілька неочевидним. Якщо металеві профілі зовсім не до душі, можна вибрати двері у вигляді двох скляних панелей з матового скла, встановлених на хромованих рейках. Цей вид буде менш помітним, він буде займати нейтральну позицію, базовим елементом в інтер’єрі.

Лофт і гламур в одному інтер'єрі Лофт і гламур в одному інтер'єрі

Квартира в промисловому стилі привертає увагу і захоплює його своєю чарівністю, нагадуючи атмосферу старого заводського виробничого залу, незалежно від того, поставимо ми сучасну двері або класичний варіант. Стиль пост-заводського простору створюють, насамперед, високі стелі і великі вікна, які висвітлюють кімнату. У цьому типі інтер’єру, звичайно, не бракує в спеціальних добавках. Тут можуть бути вільно висять ролети або алюмінієві жалюзі, які ідеально поєднуються з вікнами, часто займають майже всю стіну. Крім того, підвісні світильники строгих форм створять більш привабливе освітлення.

Особливо слід відзначити, що цегляна стіна може бути основним елементом декору або просто стриманим акцентом, звертаючись до своєї вихідної функції – служити перегородкою в нашій квартирі. Цікавим доповненням є сирі, дерев’яні балки і товсті, промислові мотузки, які самі по собі є незвичайною прикрасою. У той же час нікого не здивує тут … човен або велосипед на стіні під стелею, що висять на масивних залізних гачках.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *