Двері зі скла для ванної, туалетуСкляні двері для ванної та туалету

Роблячи ремонт санвузлів, ми ретельно вибираємо плитку, сантехніку, плануємо, як розташувати різні елементи, щоб кімната була зручною, функціональною, красиво виглядала. У дизайні та функціональності санвузлів також важливу роль відіграють двері.

Скляні двері для ванної та туалету, завдяки оригінальному, естетичному зовнішньому вигляду, стають популярними. Їх велика перевага – універсальність, вони впишуться практично в будь-який інтер’єр, незалежно від стилю. Це рішення сподобається прихильникам цікавих, оригінальних варіантів дизайну. Ми отримаємо унікальний інтер’єр, незалежно від того, оформлена квартира в класичному, сучасному або скандинавському стилі. Нижче представлені пропозиції щодо вибору, використання скляних дверей в інтер’єрі.

Здійснюючи покупку, слід дізнатися особливості використання дверей в дизайні. Скло являє матеріал, застосовуваний часто і охоче для вікон і інших елементів будівель. Нерідко скло стає елементом інтер’єру, тому що воно підходить до будь-якого стилю.

Скляні двері для ванної та туалету

Скляні двері для ванної та туалету

Види дверей зі скла для санвузлів

Вибираючи тип скла важливо враховувати:

 1. з чого зроблені інші предмети інтер’єру,
 2. функціональність дверей.

Ринок відповідає очікуванням клієнтів, пропонуючи різні види дверей з:

 • матового скла;Скляні двері для ванної та туалету, фото
 • прозорого (підходить для ванної кімнати, розміщеної в спальні);Скляні двері для ванної та туалету, фото Скляні двері для ванної та туалету, фото
 • з піскоструминної обробкою;Скляні двері для ванної та туалету, фото
 • з фотодруком;Скляні двері для ванної та туалету, фото
 • візерункового;Скляні двері для ванної та туалету, фото
 • з дзеркальним покриттям.Скляні двері для ванної та туалету, фото

Скло можна вибрати матове, візерункове, з піскоструминної обробкою. Його можна прикрасити плівкою зі стилізованими вітражами, Swarovski. Скляне полотно є в багатьох кольорах, тому не буде проблем підбору моделі, відповідної дизайну інтер’єру.

Скління нерідко виконується одним або декількома стеклами, вбудованими в дерев’яні рами. Такі моделі стають популярними. Скло приклеюється до елементів, виготовленим з деревини, деревних матеріалів.

Важлива особливість моделей з дерев’яними рамами – скло виконує допоміжну роль, є не тільки декоративним елементом, додатково висвітлює позбавлені вікон санвузли природним світлом. Яку частину дверей займає скло залежить від її призначення. Як правило, в моделях для віталень скло більше, у ванній кімнаті, туалеті – менше, як видно на фото нижче. У крайніх дерев’яних елементах моделей вставляються петлі, ручка з замком.

двері для ванної та туалету, фото

 • Фото 1 – дверне полотно включає невеликі скляні елементи матового скла, відносно вузькі.
 • Фото 2 – Модель включає великі фрагменти скла, може додатково висвітлювати кімнату природним світлом.

Завдяки використанню цільних скляних елементів, двері набувають іншого вигляду.

Переваги та недоліки дверей зі скла

Перед покупкою потрібно проаналізувати переваги, недоліки вподобаного рішення. Скляні двері також мають плюси і мінуси.

Переваги

 1. Найголовніша перевага – скло додає шарму інтер’єру.
 2. Матеріал підходить до будь-якого стилю інтер’єру – класичного, сучасного.
 3. Скло допомагає оптично збільшити кімнату, приміщення здається просторіше.
 4. Матеріал стійкий до впливу вологи, пара, присутніх в санвузлах.
 5. Світло відіграє особливу роль. Проникаючи через скло, світло прикрашає інтер’єр, візуально збільшує кімнату, навіть невелика кімната здається просторіше. Додаткове світло важливий для ванних, туалетів, часто не мають вікон, які страждають від нестачі природного освітлення.

Недоліки

 1. Погана термоізоляція – двері погано зберігають тепло, однак цим можна знехтувати при достатньому опаленні.
 2. Погана акустична ізоляція – недолік грає істотну роль, усунути його складно.
 3. Часто дане рішення відкидається через психологічні причини – порушує відчуття інтимності, хоча, відповідне покриття робить скло непрозорим.
 4. Високі ціни, які змушують, не дивлячись на високі естетичні якості, багатьох відмовлятися від покупки.
 5. Питання про чищення, прибирання не повинен нікого дивувати, але не варто забувати – скло являє матеріал, надзвичайно чутливий до забруднення, механічних пошкоджень. Слід ставитися до скляних поверхонь обережно, ретельно, не втрачати терпіння при щоденному прибиранню.

Чи безпечні скляні двері?

Безпека при використанні – важлива характеристика. Слід звернути увагу на скло, чи достатньо воно захищене. Відомі випадки, коли скляні двері, різко закрився від сильного протягу, розбивалися. Старі моделі містили звичайне скло, яке, розпадаючись на шматки, могло поранити, це ненадійне рішення.

Сьогодні скло не представляє небезпеки, навіть якщо розіб’ється. Використовується захисне скло:

 1. загартоване – важко розбити, розбивається на безліч дрібних шматочків з тупими краями, завдяки чому не завдає шкоди;
 2. ламіноване (склеєне) – склеєні плівкою, розбиваючись, не розсипається на осколки.

Надійні вироби виконані з 2 шарів загартованого скла, додатково до них приклеюють плівку, що захищає частки скла від розсипання, якщо воно розіб’ється.

Конструкція дверей

Скло можуть бути прозорими, матовими, тонованими. У поєднанні з кольором, фактурою дерев’яних фрагментів дизайн стекол можна підібрати для будь-яких інтер’єрів, переваг користувачів.

Скло вставляються в дерев’яні елементи за допомогою силікону. Глибина посадки стекол в деревині залежить від величини навантаження. Коли скляний елемент невеликої ширини знаходиться безпосередньо в вертикальної кромці дверного каркаса, він вставляється в дерев’яні елементи на глибину приблизно 20 мм.конструкція дверей

Якщо скляний фрагмент досить широкий, представляє основний несучий елемент двері, його вставляють в дерев’яні частини на глибину 45-50 мм.

конструкція дверей

Оскільки крайні елементи скляно-дерев’яних моделей завжди дерев’яні, на рамі розміщують будь-які петлі для дерев’яних, деревних матеріалів, модні втоплені петлі.

Двері санвузлів повинні мати внизу невелику щілину, що дозволяє проходити потоку повітря між приміщеннями. Забезпечення належної вентиляції ванної кімнати особливо важливо, без достатнього припливу свіжого повітря у вологому приміщенні може з’явитися грибок, цвіль.

Двері з елементами зі скла при правильному виготовленні з використанням спеціального скла, правильній установці так само безпечні, як і традиційні моделі з дерева, МДФ. Однак, на всякий випадок варто захистити їх від протягів, особливо якщо вікна квартири можна відкрити для наскрізного провітрювання. Для захисту від протягів використовують спеціальні стопери. Взимку стопери можна прибрати.

стопери

Двері в інтер’єрі

Любителям оригінальних рішень сподобаються двері зі скла, що дозволяють створити унікальний інтер’єр. Скло дає чимало можливостей, здатне перетворити будь-яке приміщення. Залежно від моделі, типу, кольору двері додадуть ванній кімнаті різний характер:

 • яскравий,
 • елегантний,
 • сучасний,
 • мінімалістичний,
 • лофтового,
 • класичний.

Скло ідеально підходить до будь-якого інтер’єру, добре поєднується з декоративними оздоблювальними матеріалами з:

 • дерева,
 • металу,
 • каменю.

Скляні двері для ванної та туалету Скляні двері для ванної та туалету Скляні двері для ванної та туалету

Обмежені можливості по організації душової зони привели до виникнення різних конструкційних рішень дверцят для душа. Розрізняють декілька типів душових дверей:

 • звичайні орні,
 • розсувні,
 • складні.

Вибір здійснюється на індивідуальній основі. Скляні душові двері стануть елегантним прикрасою будь-якої ванної, відмінно підходять до обробки стін з:

 • каменю,
 • мармуру,
 • графіту,
 • традиційної плитки.

Скляні дверцята душової прекрасно поєднується з освітленням, її оцінять любителі стилю, гарного смаку, прихильники практичних рішень.

Скляні двері в душову

У ванних, розміщених в спальнях краще ставити розсувну модель, що мінімізувала перепони простору, яка розширює кімнату візуально. Щоб зайва волога не надходила в спальню, їх можна легко закрити. Створити інтимність слід, скориставшись шторами.

Скляні двері Скляні двері Скляні двері Скляні двері

висновок

Прихильникам якісних, міцних, тонких за формою рішень сподобаються скляні двері. Скло універсально – відмінно поєднується з сучасними, класичними інтер’єрами, підійде для ванних кімнат спільного використання, гостьових, індивідуальних ванних. Залежно від виду скла, обробки, можна отримати необхідний ступінь інтимності для кожного приміщення. Важливо правильно вибрати супутні елементи (фурнітура, рами), щоб вони ідеально підходили до інших елементів інтер’єру.

Скляні системи дають безперечну елегантність, сучасний погляд на дизайн інтер’єру, популярні серед любителів активних, сучасних рішень без нудних, одноманітних форм. Конструкції не передбачають складний монтаж, мають тривалий термін експлуатації, винятковий естетичний зовнішній вигляд, великий спектр вибору моделей.

Основна особливість скляних моделей – гладка поверхня, що надає стиль, унікальний характер інтер’єру. Багатий вибір варіантів поверхні скла дозволить кожному вибрати модель на свій індивідуальний, суб’єктивний смак.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *