Дві раковини у ванній, подвійна раковина з тумбоюДві раковини у ванній

Два умивальника в одному приміщенні за загальним визнанням вимагають досить великого простору, тому що найчастіше вони зустрічаються у великих ванних кімнатах.

Невеликий інтер’єр ванної неможливо облаштувати двома умивальниками, так щоб це принесло зручність і комфорт. У невеликих санвузлах, можна подумати про двох дуже компактних моделях, але це незручно. Якщо площа приміщення невелика, то набагато раціональніше зробити вибір на користь одного великого, але зручного у використанні умивальника.

Дві раковини у ванній – це зручно, модно, стильно

Ванна кімната з двома умивальниками, безсумнівно, збільшить зручність щоденного туалету – будь то ранок або вечір. Дві раковини у ванній кімнаті виключать черзі, щоб почистити зуби або освіжити обличчя. Установка цих двох елементів сантехнічного обладнання в великій сімейній ванній кімнаті – це дуже практичне рішення, яке додасть чимало комфорту і зробить приміщення сучасним.

Дві раковини у ванній

Умивальник – це найбільш часто використовувана сантехніка у ванних кімнатах. Протягом дня ми використовуємо її в середньому 7-8 разів – чистимо зуби, миємо руки, голимося або наносимо макіяж, часто жінки тут дбають про своє обличчя, наносять маски і крему, сушать волосся і укладають зачіски. Тому ванна кімната користується великою популярністю у всіх членів сім’ї, особливо вранці, коли всі поспішають.

Функціональність санвузла у великій родині має першочергове значення, але не варто забувати і про зовнішній вигляд і цікавому дизайні. При виборі умивальника ми повинні задуматися також про його стилі і особливості інтер’єру.

Меблі для ванної з двома раковинами, подвійна раковина з тумбою для ванної

Два умивальника у ванній кімнаті найпростіше поставити поруч, наприклад, встановивши їх разом на туалетний столик, стільницю або купивши подвійну раковину з тумбою для ванної.

Меблі для ванної з двома раковинами

Меблі для ванної з двома раковинамиМеблі для ванної з двома раковинамиУ деяких ванних кімнатах можна також створити острів, на цю оригінальну меблі для раковини у ванній ми можемо поставити подвійний умивальник.

Вони також можуть бути підвішені поруч один з одним або встановлені по обидва боки острова.Такі меблі для ванни з двома раковинами є дуже сучасним і модним рішенням. Початковий елемент, це одне велике дзеркало. Цікавим рішенням буде також розміщення раковин на різних стінах острова або стелажа з сантехнікою.

Ви повинні знати також, на якій висоті вішати раковину і відстань між ними. При установці умивальників поруч один з одним мінімальна відстань між краями бічних стінок чаш повинно бути не менше 20 см. Мінімальна ширина чаші, зручною у використанні, становить 45-50 см. Оптимальна глибина чаші становить 40 см.

Дві раковини – варіанти інтер’єрних рішень у ванній

Найпростіший і перевірений спосіб – це установка двох умивальників, вбудованих в шафи. Борти чаші в такому випадку будуть красиво виступати на поверхні меблів зверху, а внизу буде місце для рушників або туалетного приладдя.

ве раковини - варіанти інтер'єрних рішень у ванній

Дуже красивим буде меблевий блок з вбудованими фронтами сантехніки. Щоб інтер’єр був узгоджений, можна змонтувати дві шафи таким чином, щоб вони контактували один з одним і утворили єдину стільницю. При бажанні також можна встановити корпусу на відстані один від одного, так щоб між ними був зазор. Елементом, що об’єднує композицію, може стати довге горизонтальне дзеркало, підвішене над умивальниками.

ве раковини - варіанти інтер'єрних рішень у ванній

Настільки ж хорошим рішенням буде установка двох умивальників на одній довгій стільниці з натурального каменю або штучного каменю, наприклад, кориана або мармуру.

ве раковини - варіанти інтер'єрних рішень у ванній

Такі меблі дуже добре виглядає в більших, стильних ванних. Ви можете вибрати будь-яку форму чаші: прямокутну, круглу, овальну або навіть трикутну. Якщо ви плануєте інтер’єр ванної в стилі кантрі, то варто подумати про покупку двох красивих умивальників в стилі ретро з п’єдесталами.

ве раковини - варіанти інтер'єрних рішень у ванній

Цікаві «ноги» декоративної сантехніки підкреслять стиль кімнати.

Таким чином, якщо у вас досить великий санвузол ви можете зробити його набагато більш комфортним і зручним для всіх членів сім’ї, застосувавши сучасні рішення, описані в цій статті. У магазинах сантехніки можна знайти величезну кількість варіантів, з яких завжди можна підібрати собі все необхідне під колірну гамму і стилістичне оформлення інтер’єру.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *