Дзеркало з полками для ванної кімнатиДзеркало з полками для ванної кімнати

У будь-якій ванній кімнаті повинно бути дзеркало. Тільки яке з них у ванній покаже себе найкраще? Велике чи маленьке? З полками або без? Наклеєне на плитку або в рамці в стилі бароко? Цей предмет інтер’єру не тільки має велике практичне значення, але і грає велику декоративну роль – прикрашає кімнату, візуально збільшує простір, відбиває світло.

Дзеркало з полками для ванної кімнати

Цей предмет інтер’єру є невід’ємним компонентом будь-якої ванної кімнати. Питання тільки в тому, який саме варіант вам потрібен, і що вам подобається. Буде це ванна кімната для всієї родини, де чоловік голиться вранці, а жінка укладає зачіску і наносить макіяж або ж це просто гостьовий туалет? Велика чи у вас кімната, в якій ви можете дозволити поставити велику тумбу або шафу, або маленька – де в невеликі шафка і полки треба помістити все туалетні приналежності.

Дзеркало з полками для ванної кімнатиВибір дзеркал для ванної величезний. Тому, ми повинні визначити, яку роль воно буде грати. Чи буде це тільки практична роль, в такому випадку можна приклеїти його над раковиною, де ви побачите верхню половину фігури. Або ж на додаток до нього з практичної точки зору ви додасте полки і шафки? Безсумнівно, дуже зручне рішення у ванній кімнаті – це дзеркало з полками, особливо якщо у вас невелике приміщення і раковина без стільниці.

На полицях біля дзеркала ви зможете розмістити стаканчики для зубних щіток, мило, косметику та інші засоби і предмети гігієни, якими ваша сім’я користується кожен день. Варіантів такого рішення дуже багато. Від найпростіших з акуратною полицею внизу або декількома полками по боки, до красиво декорованих варіантів.

Однак не варто влаштовувати у ванній виставку косметики і парфумерії – з практичних міркувань краще на полицях тримати тільки все найнеобхідніше. Ті предмети гігієни, якими ви користуєтеся лише зрідка, слід ховати в шафки, їх можна розташувати, наприклад, під раковиною.

Дзеркало у ванній кімнаті: Чисто практичні міркування

Найголовніше призначення цього предмета інтер’єру у ванній кімнаті – забезпечити якомога більш повний вигляд людини. Тому воно повинно бути розміщено на такій висоті і бути такого розміру, щоб все його користувачі могли вільно на себе подивитися, звичайно, за винятком маленьких дітей. Нагадаємо також, що простір перед ним має бути добре освітлено, щоб можна було з комфортом голитися або наносити макіяж. Тому передбачте проводку в задній частині конструкції і зручний світильник у ванну над дзеркалом. Ми можемо приклеїти дзеркало на плитку, або повісити на дюбеля. Звичайно, якщо у вас дзеркало з полицею, то клеїти його не можна.Під полку можна розмістити декоративне підсвічування з світлодіодним стрічки.

Під полку можна розмістити декоративне підсвічування з світлодіодним стрічки

Пам’ятайте також, що перед розміщенням великого дзеркала на стіні, у нас є можливість встановити під нього спеціальний нагрівальний мат, що запобігає його запотівання під час купання.

Дзеркала в шафі з полицями у ванній кімнаті: Ідея «два в одному»

Якщо наша ванна кімната маленька і кожне простір у великій пошані ми застосовуємо рішення «два в одному» – це плоскі шафки у ванну з дзеркалом для невеликих речей – косметики і шампунів. Шафа може бути замовлений у теслі – тоді він відмінно підійде для ваших індивідуальних умов. Можна, звичайно, купити готовий варіант в магазині.

«Два в одному» - це дзеркало у ванній, встановлене на всю стінуЩе одна ідея «два в одному» – це дзеркало у ванній, встановлене на всю стіну за раковиною. При цьому ваша ванна кімната буде здаватися в два рази більше, ніж вона є насправді. Пам’ятайте також, що воно не завжди має бути приєднано постійно до стіни. Якщо вам підходить стиль стоїть дзеркала, то можна розмістити його в рухомій рамі на спеціально виготовленій поличці над раковиною. Цей незвичайний спосіб розміщення, безумовно, досить цікавий і модний.

За допомогою правильного підбору обстановки в санвузлі ми може значно змінити його функціональні і декоративні якості. При плануванні обстановки, безумовно, вирішальне значення має розмір і форма приміщення.велике дзеркало у ванній Велика площа поверхні, що відбиває – це найпростіший і недорогий шлях візуального збільшення простору будь-якого приміщення і його, безумовно, слід використовувати особливо в разі маленької площі санвузла. Вміле розташування функціональних меблів за відбиває поверхня дозволяє без шкоди для візуалізації розмістити все необхідне приладдя поза видимості, але в той же час з простим доступом до них. Такі рішення – це сучасний і раціональний підхід до організації простору, який дозволяє навіть при наявності маленької площі санвузла зробити його зручним і дуже комфортним для зорового сприйняття.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *