Електронний замок на вхідні двері – біометричний, з чіп-ключами, картоюЕлектронний замок на вхідні двері - біометричний, з чіп-ключами, картою

Електронні замки раніше використовувалися тільки в установах, призначених для громадського користування. Але останнім часом вони стали з’являтися і в приватних будинках і квартирах. Які їх переваги, чому вони все частіше з’являються в наших будинках? Чим характеризуються електронні замки і що треба про них знати.

Що таке електронний замок на вхідні двері?

Поєднання традиційного замку з електронним управлінням набирає популярність. Встановивши такий пристрій, замість звичайного ключа ми використовуємо спеціальну картку або іншу форму електронної закодованої інформації, яка дозволяє нам відкрити замок. Після прочитання необхідної інформації, електричний імпульс звільняє блокування і таким чином відкриває двері.

Типи електронних замків

На ринку існує безліч моделей електронних замків, що відрізняються не тільки за зовнішнім виглядом, але і за розміром і ціною. Нижче перераховані типи, які найбільше поширені і коштують нашої уваги.

Біометричний замок по відбитку пальця

Біометричний дверний замок відкривається за допомогою попередньо кодованих відбитків пальців. Для цього в нього вбудований біометричний зчитувач, до якого вам потрібно тільки прикласти палець, щоб бути ідентифікованим.

Біометричний замок по відбитку пальця

Біометричний замок по відбитку пальця

В якості альтернативної системи можна використовувати цифрову клавіатуру, при цьому система може бути відкрита також за допомогою коду або ключа. Лазерний біометричний зчитувач, в якому встановлений прилад, здатний запам’ятовувати більше ста зразків відбитків пальців, тому біометричні електронні замки для дверей можуть бути з успіхом використані для більшого числа людей. Замок з відбитком пальця є сучасним і надійним рішенням, однак його ціна поки зупиняє багатьох від покупки.

Біометричний замок по відбитку пальцяПереваги біометричного замку:

  • надійний захист від сторонніх;
  • діти не носять ключі на шиї;
  • не варто турбуватися про те, що хтось втратив ключ, і його знайшов стороння людина;
  • розширене управління з доступом зон кожної будівлі, що дозволяє вхід певним користувачам або гостям;
  • високий рівень безпеки та комфорту у використанні.

Електронний замок на двері з картою

Електронний замок на двері з картоюЕлектронний замок з безконтактною карткою також є популярним рішенням. В цьому випадку, замість ключа використовується спеціальна карта типу pay-pass (пропуск).

Це дуже поширений спосіб, який користується сьогодні надзвичайно високою популярністю. І все через те, що ви можете використовувати його не тільки для зовнішніх дверей, але і для внутрішніх (в разі офісних приміщень).Замок, керований з мобільного телефону

Замок, керований з мобільного телефонуУправління замком з мобільного телефону – це цікава альтернатива для дистанційного відкриття і закриття дверей.

Система корисна, особливо коли у вас є діти шкільного віку, і ви під час їх повернення додому перебуваєте поза домом.

Таке блокування набагато простіше, тому що вам потрібно всього лише відправити дитині спеціальний звуковий код, який швидко відкриє двері.

Замки з чіп-ключамиЗамки з чіп-ключами

Електронний замок з ключем чіп на вхідні двері може бути відкритий тільки за допомогою спеціального ключа, в який вбудований електронний чіп. Коли ми поміщаємо його в спеціальний слот, він посилає електронний сигнал, в результаті якого загоряється світлодіод з подальшим відмиканням двері.

Переваги електронних замків

Хоча деякі люди як і раніше покладаються на традиційні замки і остерігаються сучасних рішень, електронні замки набирають популярність. Їх великою перевагою є можливість швидкого перепрограмування. Тому, якщо вам з яких-небудь причин необхідно анулювати індивідуальне право доступу до наших дверей, ви можете зробити це простим і швидким способом.

Іншим позитивним моментом є підвищення рівня безпеки будинку. Сучасні електричні замки оснащені безліччю додаткових функцій, в тому числі функцією автоматичного закриття і захисту від злому. Є також моделі, які, в разі необхідності евакуації самостійно відкривають засувку і засув. В результаті, ми можемо відкрити замок, тільки потягнувши двері за ручку.

Замки також мають цікаві варіанти, які захищають від можливого пограбування. Наприклад, якщо ви намагаєтеся знищити пристрій, воно може включити сигнал тривоги.

У відповідь на потреби ринку, виробники пропонують все більш і більш цікаві і більш зручні електронні рішення. Однак слід пам’ятати, що при виборі тієї або іншої моделі, ми повинні ретельно проаналізувати індивідуальні критерії. Крім ціни слід також брати до уваги спосіб установки і матеріал, з якого зроблені двері, а також яка їхня товщина. Також слід звернути увагу на зовнішній вигляд і розташування замку всередині приміщення. Не кожна модель пристрою має зовнішній вигляд, який вам припаде до смаку.

Однак, для того щоб придбати дійсно надійний пристрій, який буде відповідати заявленим характеристикам, а також забезпечить надійний захист вашого будинку, слід пам’ятати, що для його виробництва потрібні високотехнологічне обладнання та кваліфікований персонал. Тому не варто в цьому випадку економити на якості. Недорога підробка їх китайського магазину, не тільки не порадує вас, а навпаки, може привести до великого розчарування. Купуйте електронні замки тільки у відомих виробників з надійною репутацією.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *