Фен для волосся: який обрати?Фен для волосся: який обрати?

Фен повинен виконувати одну дуже просту задачу – висушити волосся після миття голови протягом короткого часу, і щоб вони при цьому виглядали добре. Що ще можна чекати від цього пристрою, окрім теплого повітря?

Виявляється, що поряд зі збільшенням числа різних моделей і типів конструкцій, можна отримати кілька параметрів, які зроблять використання цього приладу більш приємним.

Отже, ви вирішили купити фен для волосся: який обрати? Щоб визначитися з моделлю, треба дізнатися, на які параметри треба звертати увагу. Деякі рекомендації з питання, який фен для волосся краще вибрати, наведені в цій статті, допоможуть визначитися з моделлю.

На які параметри треба звертати увагу?

Вирішуючи, який фен для укладання волосся вибрати, важливо підібрати конструкцію відповідну структурі волосся – довжині, товщині, густоті, формі пасом, а також слід враховувати частоту сушки.

 • Якщо ви сушіть волосся нечасто, і вони здорові і сильні, буде досить найпростішої моделі.
 • Якщо волосся сухе, при цьому кожен день ви робите укладання, локони електризуються і мають властивість втрачати вологу, то перед покупкою треба вникати в параметри пристрою. Найбільш важливими з них є ті, які безпосередньо впливають на стан волосся, а також на зручність сушки: іонізатор, холодний потік повітря, регулювання температури і сила потоку, потужність, різні насадки.

Фен потужністю 2300 Вт з іонізацією PHILIPS

Від цього пристрою багато в чому залежить зовнішній вигляд волосся і зачіски. З цієї причини, для багатьох жінок воно відіграє важливу роль. Вирішуючи, який вибрати фен-щітку для волосся, треба проаналізувати основні параметри пристрою. Що саме ми повинні враховувати при виборі фена для волосся? Які параметри повинні бути найбільш важливими?

Зазвичай ми беремо до уваги ціну і особливості моделі. У магазинах ми запитуємо, чи є функція іонізації, холодного повітря або можливість регулювати температуру. Рідко буває, однак, що хтось думає про потужності, але це теж важлива характеристика. Розглянемо всі ці параметри докладніше.

Вага

Бажаною особливістю пристрою, який ви купуєте, є невелика вага, це дозволить не втомлюватися руці при сушінні, що особливо актуально для жінок з довгим волоссям. Кожен, хто використовував важкий фен протягом декількох хвилин, добре знає, що це досить серйозне вправу для м’язів руки, особливо, якщо з його допомогою треба робити укладку.

Розташування кнопок

Вельми важливо також розташування кнопок, щоб їх використання було інтуїтивно зрозумілим, і не було ніякого ризику, що ви натискаєте щось випадково.

Потужність

Вона буде впливати на швидкість сушіння. Звичайно, велика потужність означає, що час сушки буде коротшим.

 • Є малопотужні моделі, потужністю 200-400 Вт.
 • Деякі моделі можуть похвалитися потужністю 2400-2500 Вт, що є одним з найвищих показників. Однак прилади з високою потужністю можуть занадто швидко сушити волосся, при цьому можна не встигнути надати локонам потрібну форму. Тому велика потужність не завжди актуальна, однак добре, коли швидкостями і силою обдування можна регулювати швидкість сушіння.
 • Для довгих, густих і здорового волосся потрібна висока потужність – близько 2000 Вт, а для довгих і тонких волосся досить приладу з потужністю 1500 Вт.
 • Який фен вибрати для короткого волосся? Для короткого волосся достатньо буде потужності 1500 Вт.
 • Якщо ви не хочете витрачати багато часу вранці на сушку або укладання волосся, то для вас ідеально підходить фен з високою потужністю, а саме, вище 1800 Вт. Професійні фени для волосся з потужністю від 2200 Вт, як правило, мають додаткові функції. Наприклад, нову технологію Air Plus, завдяки якій повітря проходить через пристрій швидше. Такі моделі ідеально підходять для швидкого укладання.
 • Який фен вибрати для прямого волосся? Варто подумати про модель більш високої потужності. З насадкою концентратором, такі фени допоможуть за допомогою дуже сильного повітряного потоку швидко зробити зачіску. Ви будете здивовані тим, як швидко вам вдалося домогтися ідеально гладкого і прямого волосся.
 • Ви багато подорожуєте або регулярно ходите в басейн? Тоді стане в нагоді компактна модель з трохи меншим розміром, яка швидко сховається в сумці. Такі моделі характеризуються меншою потужністю. Чим менше розмір, тим менше двигун.
 • Фен низької потужності підходить не тільки для подорожей. Він дуже корисний, наприклад, для сушки і укладання кучерявого волосся.

Регулювання сили обдування

Зазвичай ми також можемо налаштувати силу обдування, так що якщо ви віддаєте перевагу більш слабкий потік повітря, можна використовувати його. Важливо також, щоб гаряче повітря не викликав печіння волосся. Деякі моделі можуть мати до чотирьох рівнів температури і чотири рівні сили потоку повітря, забезпечуючи тим самим можливість встановити ряд комбінацій. Чим більше рівнів температури і сили потоку, тим пристрій є більш універсальним.Гаряче або холодне повітря

Регулювання температури – це величезний плюс приладу, а ще краще, якщо він має функцію холодного повітря. Навіщо холодне повітря в фені? Він допомагає фіксувати зачіску, а також зменшити потіння шкіри голови. У той час як висока температура відкриває лусочки і кутикули волосся, холодний їх витягає і розгладжує, і не ставить під внутрішню частину волосся надмірної втрати води. Зазвичай температура повітря змінюється на трьох рівнях від річного, до дуже теплого. В результаті, якщо під час сушки здасться, що повітря занадто жаркий, зручним і швидким способом можна знизити температуру повітря.Гаряче або холодне повітря

Керамічні нагрівачі

Нагріваються рівномірно, і, таким чином, все локони знаходяться в контакті з температурою приблизно на однаковому рівні. Ще кращий нагрівач – це керамічний турмалін (турмалін є природним джерелом негативних іонів).керамічні нагрівачі

Насадки

Найбільш поширеними добавками до фенам є:

 • дифузор – надає волоссю і зачісці об’єм;дифузор
 • концентратор – ця насадка дозволяє направляти на пасмо концентрований потік повітря, їй користуються стилісти при укладанні зачісок;концентратор
 • насадка у формі щітки – вона допомагає зробити локони;
 • насадка з щипцями – допомагає робити дрібні локони.

Іонізатор

Під час сушіння локонів виробляються позитивні заряди, які відкривають лусочки волосся, при цьому волосся електризується і стає тьмяним. Іонізація запобігає це явище. Генератор іонів, розміщений в деяких моделях, виробляє негативні іони і нейтралізує позитивні заряди.іонізатор

Розширені можливості пошуку, які полегшують використання пристрою:

 • обертається кабель (іноді з функцією автоматичного скручування);
 • ручка або гачок для підвішування;
 • безшумна робота;
 • ергономічна ручка, вкрита протиковзким покриттям;
 • складна ручка;
 • оптимальні розміри сушарки;
 • перемикач напруги для мандрівників (напруга в мережі деяких країн може відрізнятися, наприклад, в США вона становить 110 В).

Який фірми вибрати фен для волосся?

Розглядаючи фени, які пропонують різні фірми, що спеціалізуються на виробництві устаткування для укладання волосся, слід в першу чергу звертати увагу на їх параметри, які найбільш часто вам знадобляться. 

Огляд моделей фенів для домашнього використання

Огляд моделей фенів для домашнього використання 

Параметри Philips Moisture Protect Bosch ProSalon Power Braun Satin Hair 7 SensoDryer Babyliss Le Pro Intense Remington AC3300 Rowenta Respectissim Silence Потужність, Вт 2300 2180 2000 2400 2200 2300 Рівні температури 3 3 4 2 3 3 Швидкість 2. 3 2 2 2 3 Холодне повітря ТАК ТАК ТАК ТАК ТАК ТАК Іонізація ТАК ТАК ТАК ТАК ТАК ТАК Дифузор ТАК ТАК ТАК НІ ТАК ТАК Концентратор ТАК ТАК ТАК ТАК (x2) ТАК ТАК Довжина кабелю 2,5 м 3 м – 2,7 м 3 м 1,8 м Тримач для підвішування ТАК ТАК ТАК ТАК ТАК ТАК Двигун DC AC AC AC AC AC

Фен для туристів

Компактні фени для туристів, як правило, характеризуються малими розмірами і складними ручками, а також змінним напругою, яке дозволяє вільно подорожувати по всьому світу. Зазвичай це спрощені моделі, які не мають потоку холодного повітря, іонізації і дифузора. Вони маленькі і ергономічні.

Фен для туристівФен для волосся є необхідним пристроєм, який допомагає нам швидко висушити локони, особливо вранці, коли нам не вистачає часу організувати бездоганну зачіску.

Серед жінок, існує поширена помилка, що щоденне використання фена руйнує дуже сухі локони. Це не зовсім так, сучасне обладнання, яке має безліч функцій і додаткових насадок дає нам комфорт і безпеку.

Однак питання, як вибрати хороший фен для волосся, варто розглянути уважно. Правильний вибір роблять з урахуванням типу волосся, їх структури, довжини, частоти сушки та інших факторів. У професійних перукарських використовують моделі з потужністю 1900-2000 Вт, але для домашніх цілей підійдуть і менш потужні моделі з потужністю 1600-1500 Вт. Температура, при якій ми сушимо волосся, не повинна перевищувати 55 градусів. Потужний потік впливає на обсяг зачіски, швидкість сушіння і робить локони більш блискучими і здоровим.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *